Андора - Купа на Андора (2025 - 2026)
събота, 23 май, 2026
13:00
13:00
ФК Санта Колома
Атлетик Клуб Ескалдес
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за ФК Санта Колома
X 0% за равен
2 0% за Атлетик Клуб Ескалдес
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Санта Колома, а гостите от Ескалдес-Енгордан. Разстоянието между двата града е 3.9 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
ФК Санта Колома - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Първа Дивизия | ФК Рейнджърс | 2 - 0 | ФК Санта Колома | 2.84 | 3.24 | 2.12 |
| 10.05.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 0 - 1 | Ордино | 1.17 | 5.37 | 11.06 |
| 30.04.2026 | Купа на Андора | ФК Санта Колома | 0 - 0 | УЕ Санта Колома | 2.05 | 3.30 | 3.10 |
| 25.04.2026 | Първа Дивизия | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | ФК Санта Колома | 3.06 | 2.92 | 2.07 |
| 19.04.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 4 - 0 | Есперанса Анд. | 1.06 | 7.73 | 17.51 |
| 21.03.2026 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 0 - 1 | ФК Санта Колома | 10.01 | 4.64 | 1.21 |
| 13.03.2026 | Купа на Андора | ФК Рейнджърс | 0 - 1 | ФК Санта Колома | - | - | - |
| 08.03.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 3 - 2 | Интер Ескалдес | 2.70 | 3.06 | 2.38 |
| 01.03.2026 | Първа Дивизия | Карой | 0 - 2 | ФК Санта Колома | 21.00 | 8.85 | 1.04 |
| 22.02.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 3 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.77 | 3.37 | 4.04 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Атлетик Клуб Ескалдес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 2 - 0 | Пеня Енкарнада | 1.44 | 3.81 | 5.52 |
| 10.05.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 3 - 1 | Атлетик Ескалдес | 1.46 | 3.90 | 5.15 |
| 30.04.2026 | Купа на Андора | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескалдес | - | - | - |
| 26.04.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | Карой | 1.07 | 6.91 | 15.25 |
| 11.04.2026 | Първа Дивизия | ФК Рейнджърс | 3 - 1 | Атлетик Ескалдес | 1.99 | 3.04 | 3.03 |
| 22.03.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | Ордино | 1.43 | 3.84 | 5.54 |
| 11.03.2026 | Купа на Андора | Атлетик Ескалдес | 5 - 0 | Есперанса Анд. | 1.17 | 5.60 | 11.81 |
| 08.03.2026 | Първа Дивизия | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | Атлетик Ескалдес | 2.02 | 3.32 | 3.10 |
| 28.02.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Есперанса Анд. | 1.07 | 7.12 | 15.50 |
| 22.02.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 3 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.77 | 3.37 | 4.04 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 3 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.77 | 3.37 | 4.04 |
| 08.02.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 2 - 3 | ФК Санта Колома | 3.27 | 3.28 | 1.97 |
| 26.10.2025 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 2 - 2 | ФК Санта Колома | 2.65 | 2.99 | 2.41 |
| 04.05.2025 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 3 - 1 | Атлетик Ескалдес | 2.28 | 3.41 | 2.50 |
| 01.12.2024 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | ФК Санта Колома | 2.38 | 3.40 | 2.47 |
| 20.10.2024 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 4 - 2 | ФК Санта Колома | 1.93 | 3.53 | 3.20 |
| 11.05.2024 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 0 - 1 | Атлетик Ескалдес | 1.82 | 3.67 | 3.65 |
| 04.02.2024 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 5 - 1 | ФК Санта Колома | 3.07 | 3.23 | 2.08 |
| 23.09.2023 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 1 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.48 | 3.93 | 5.89 |
| 02.04.2023 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 0 - 1 | Атлетик Ескалдес | 2.65 | 3.03 | 2.40 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ФК Санта Колома имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за ФК Санта Колома
X 0% за равен
2 0% за Атлетик Клуб Ескалдес
Няма гласували за футболния мач