Шампионска Лига Квалификации (2018 - 2019)
вторник, 26 юни, 2018
18:00
18:00
ФК Санта Колома
(Андора)
Дрита Гниляне
(Косово)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0, 0 - 2)
Краен победител Дрита Гниляне
с резултат 0 - 2 в продълженията
с резултат 0 - 2 в продълженията
Прогнози на потребителите
1 0% за ФК Санта Колома
X 0% за равен
2 0% за Дрита Гниляне
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 2.95 | 1.97 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.30 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 1.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.92 | 1.78 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.06.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санта Колома (Андора), а гостите от Гниляне (Косово). Разстоянието между двата града е 1 634.1 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФК Санта Колома - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2018 | Група за Титлата | Сант Жулия | 2 - 1 | ФК Санта Колома | - | - | - |
| 06.05.2018 | Група за Титлата | ФК Санта Колома | 0 - 0 | УЕ Енгордани | - | - | - |
| 28.04.2018 | Група за Титлата | ФК Санта Колома | 4 - 1 | Луситанос | 2.43 | 3.20 | 2.50 |
| 21.04.2018 | Група за Титлата | ФК Санта Колома | 0 - 1 | Сант Жулия | - | - | - |
| 15.04.2018 | Група за Титлата | УЕ Енгордани | 0 - 1 | ФК Санта Колома | - | - | - |
| 07.04.2018 | Група за Титлата | Луситанос | 0 - 1 | ФК Санта Колома | - | - | - |
| 18.03.2018 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 1 - 0 | Интер Ескалдес | - | - | - |
| 11.03.2018 | Първа Дивизия | Енкамп | 0 - 5 | ФК Санта Колома | - | - | - |
| 04.03.2018 | Първа Дивизия | Луситанос | 2 - 0 | ФК Санта Колома | 1.59 | 3.66 | 4.57 |
| 25.02.2018 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 1 - 1 | УЕ Енгордани | - | - | - |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Дрита Гниляне - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2018 | Суперлига | Прищина | 0 - 0 | Дрита Гниляне | - | - | - |
| 11.05.2018 | Суперлига | Дрита Гниляне | 3 - 1 | Трепча 89 | - | - | - |
| 06.05.2018 | Суперлига | Дрита Гниляне | 3 - 0 | Лирия Призрен | - | - | - |
| 02.05.2018 | Суперлига | Гниляне | 1 - 1 | Дрита Гниляне | - | - | - |
| 29.04.2018 | Суперлига | Дрита Гниляне | 3 - 1 | Фероникели Гл. | - | - | - |
| 22.04.2018 | Суперлига | Лапи Подуево | 1 - 3 | Дрита Гниляне | - | - | - |
| 15.04.2018 | Суперлига | Дрита Гниляне | 2 - 0 | Влазня Пожаране | - | - | - |
| 07.04.2018 | Суперлига | Беса Печ | 0 - 2 | Дрита Гниляне | - | - | - |
| 31.03.2018 | Суперлига | Дрита Гниляне | 3 - 1 | Фламуртари Пр. | - | - | - |
| 18.03.2018 | Суперлига | Велазними Дяково | 0 - 1 | Дрита Гниляне | - | - | - |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
ФК Санта Колома класиране в Андора - Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Санта Колома | 21 | +39 | 48 |
| 2 | УЕ Енгордани | 21 | +34 | 47 |
| 3 | Сант Жулия | 21 | +43 | 42 |
| 4 | Луситанос | 21 | +23 | 34 |
| 5 | УЕ Санта Колома | 21 | +10 | 29 |
| 6 | Интер Клуб Ескалдес | 21 | +4 | 25 |
| 7 | Енкамп | 21 | -50 | 10 |
| 8 | Пеня Енкарнада | 21 | -103 | 2 |
Дрита Гниляне класиране в Косово - Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дрита Гниляне | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Прищина | 33 | +21 | 64 |
| 3 | Лапи Подуево | 33 | +10 | 54 |
| 4 | Трепча 89 Митровица | 33 | +16 | 53 |
| 5 | Фероникели Глоговац | 33 | +14 | 48 |
| 6 | Дреница Србица | 33 | +7 | 48 |
| 7 | Лирия Призрен | 33 | +4 | 48 |
| 8 | Гниляне | 33 | +8 | 46 |
| 9 | Велазними Дяково | 33 | +1 | 44 |
| 10 | Фламуртари Прищина | 33 | -25 | 25 |
| 11 | Беса Печ | 33 | -36 | 22 |
| 12 | Влазня Пожаране | 33 | -52 | 14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 2.95 | 1.97 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.30 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 1.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.92 | 1.78 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.06.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за ФК Санта Колома
X 0% за равен
2 0% за Дрита Гниляне
Няма гласували за футболния мач
