Естония - Мейстрилига (2017)
19:30
ФКИ Левадия Талин
Нарва Транс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 7.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.08 | 5.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Нарва. Разстоянието между двата града е 194.6 км. Мачът ще се играе на стадион Кадриору, който има капацитет от 5 000 места. Размерите на терена са 103 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Кадриору. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФКИ Левадия Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.07.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 3 | Левадия Талин | 2.45 | 3.22 | 2.52 |
| 09.07.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 0 - 0 | Флора Талин | 2.16 | 3.23 | 2.92 |
| 06.07.2017 | ЛЕ Квалификации | Корк Сити | 4 - 2 | Левадия Талин | 1.30 | 4.69 | 9.10 |
| 29.06.2017 | ЛЕ Квалификации | Левадия Талин | 0 - 2 | Корк Сити | 3.65 | 3.33 | 1.93 |
| 19.06.2017 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 1 | Левадия Талин | 17.21 | 9.07 | 1.05 |
| 16.06.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 5 | Левадия Талин | 9.43 | 5.42 | 1.21 |
| 02.06.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | ФКИ Талин | 1.80 | 3.43 | 3.65 |
| 30.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | Левадия Талин | 12.06 | 5.91 | 1.16 |
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 5 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.02 | 13.92 | 27.25 |
| 20.05.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 1 | Таммека Тарту | 1.13 | 6.92 | 11.54 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.07.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.73 | 3.80 | 3.65 |
| 19.06.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 4 - 1 | Нарва Транс | 1.16 | 6.05 | 11.60 |
| 16.06.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | Таммека Тарту | 1.46 | 4.10 | 5.23 |
| 02.06.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 2 | Нарва Транс | 5.82 | 4.13 | 1.42 |
| 30.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | Левадия Талин | 12.06 | 5.91 | 1.16 |
| 23.05.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 0 | Нарва Транс | 1.19 | 5.59 | 10.40 |
| 19.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 0 | Вапрус Пярну | 1.18 | 5.84 | 10.19 |
| 13.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 2 | Флора Талин | 4.98 | 3.82 | 1.52 |
| 05.05.2017 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 1 | Нарва Транс | 3.90 | 3.50 | 1.74 |
| 29.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Силамае Калев | 2.29 | 3.40 | 2.61 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | Левадия Талин | 12.06 | 5.91 | 1.16 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 3 - 1 | Нарва Транс | 1.24 | 5.07 | 8.98 |
| 10.09.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 5 - 0 | Нарва Транс | 1.22 | 5.23 | 10.60 |
| 26.08.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Левадия Талин | 6.23 | 4.30 | 1.39 |
| 10.05.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Нарва Транс | 1.22 | 5.47 | 9.19 |
| 18.03.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Левадия Талин | 5.99 | 4.05 | 1.44 |
| 29.01.2016 | Естония | Левадия Талин | 1 - 1 | Нарва Транс | 1.85 | 3.40 | 3.50 |
| 12.09.2015 | Мейстрилига | Левадия Талин | 0 - 1 | Нарва Транс | 1.21 | 5.08 | 10.27 |
| 04.08.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 1 | Левадия Талин | 5.34 | 4.19 | 1.46 |
| 04.07.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 3 | Левадия Талин | 5.57 | 4.16 | 1.43 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ФКИ Левадия Талин имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 21.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 19 | +45 | 49 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 19 | +39 | 45 |
| 3 | Номе Калю | 18 | +33 | 39 |
| 4 | ФКИ Талин | 19 | +30 | 33 |
| 5 | Нарва Транс | 18 | +1 | 25 |
| 6 | Силамае Калев | 19 | -16 | 19 |
| 7 | Таммека Тарту | 19 | -15 | 18 |
| 8 | Пайде Линнамеесконд | 19 | -22 | 17 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 19 | -41 | 10 |
| 10 | Вапрус Пярну | 19 | -54 | 8 |
Хронология в първенството
| ФКИ Левадия Талин | |
| Нарва Транс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ФКИ Левадия Талин | ФКИ Левадия Талин | Нарва Транс | Нарва Транс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Флора Талин | 0 - 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | - | - | - | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Номе Калю | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | ФКИ Талин | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 5 | Нарва Транс | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Силамае Калев | 5 - 0 | 1 - 1 | 5 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Таммека Тарту | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Пайде Линнамеесконд | 7 - 0 | 2 - 5 | 7 - 0 | 1 - 1 | 1 - 5 | 1 - 5 | |
| 9 | Тулевик Вилянди | 5 - 0 | 0 - 2 | 5 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Вапрус Пярну | 8 - 0 | 1 - 2 | 8 - 0 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| ФКИ Левадия Талин | Нарва Транс | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 45 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 23 | 11 |
Форма в шампионата
| ФКИ Левадия Талин | Нарва Транс | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
6 0 |
7
4 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 0 |
3
2 4 |
Голове в шампионата
| ФКИ Левадия Талин | Нарва Транс | |
|
Вкарани
Получени |
51
12 |
27
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
32
3 |
15
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 7.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.08 | 5.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
