Естония - Купа на Естония (2023 - 2024)
19:00
ФКИ Левадия Талин
Пайде Линнамеесконд
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 3.59 | 4.08 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.23 | 2.02 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 3.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.57 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.32 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 2.42 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.05.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Пайде. Разстоянието между двата града е 76.5 км. Мачът ще се играе на стадион Кадриору, който има капацитет от 5 000 места. Размерите на терена са 103 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Кадриору. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
ФКИ Левадия Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 2 | Талина Калев | 1.08 | 8.59 | 18.69 |
| 19.05.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 2 | Левадия Талин | 10.66 | 5.73 | 1.19 |
| 12.05.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 0 - 0 | Номе Калю | 1.43 | 4.27 | 5.93 |
| 05.05.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 1 - 0 | Левадия Талин | 6.12 | 4.50 | 1.39 |
| 01.05.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.40 | 4.27 | 6.06 |
| 28.04.2024 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 3 | Левадия Талин | 9.30 | 5.39 | 1.22 |
| 20.04.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 1 | Вапрус Пярну | 1.06 | 9.79 | 22.20 |
| 16.04.2024 | Мейстрилига | Талина Калев | 1 - 2 | Левадия Талин | 8.41 | 5.28 | 1.27 |
| 13.04.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 0 | Номе Юнайтед | 1.05 | 10.58 | 25.00 |
| 09.04.2024 | Купа на Естония | Левадия Талин | 2 - 1 | Флора Талин | 1.58 | 3.86 | 4.54 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 равенства в последните 6 домакинства.
Пайде Линнамеесконд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 2 | Номе Калю | 2.11 | 3.42 | 2.93 |
| 18.05.2024 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 2 | Пайде Линнамеесконд | 4.34 | 3.75 | 1.62 |
| 12.05.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 7.56 | 4.82 | 1.31 |
| 08.05.2024 | Купа на Естония | Пайде Линнамеесконд | 3 - 1 | Номе Калю | 2.44 | 3.45 | 2.45 |
| 04.05.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 0 | Талина Калев | 1.31 | 4.66 | 7.38 |
| 01.05.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.40 | 4.27 | 6.06 |
| 28.04.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 6.32 | 4.40 | 1.40 |
| 20.04.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 1 | Таммека Тарту | 1.39 | 4.44 | 6.01 |
| 17.04.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 1 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 2.42 | 3.29 | 2.50 |
| 14.04.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 2.41 | 3.30 | 2.56 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.40 | 4.27 | 6.06 |
| 31.03.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.81 | 3.42 | 3.81 |
| 11.11.2023 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 2 | Левадия Талин | 3.28 | 3.51 | 1.95 |
| 16.09.2023 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.63 | 3.52 | 4.70 |
| 03.05.2023 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.61 | 3.59 | 4.48 |
| 18.04.2023 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 1 | Левадия Талин | 3.68 | 3.46 | 1.92 |
| 03.02.2023 | Приятелски срещи | Левадия Талин | 1 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 2.06 | 3.58 | 2.87 |
| 23.10.2022 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 2 | Пайде Линнамеесконд | 2.35 | 3.43 | 2.49 |
| 31.08.2022 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 0 | Левадия Талин | 2.57 | 3.26 | 2.37 |
| 15.05.2022 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.78 | 3.52 | 3.71 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ФКИ Левадия Талин имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 3.59 | 4.08 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.23 | 2.02 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 3.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.57 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.32 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 2.42 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.05.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра