Лига на Конференциите Квалификации (2024 - 2025)
19:00
ФКИ Левадия Талин
(Естония)
Шяуляй
(Литва)
с общ резултат 2 - 0
Шяуляй0 - 2ФКИ Левадия Талин
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.17 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.07.2024 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин (Естония), а гостите от Шяуляй (Литва). Разстоянието между двата града е 398.8 км. Мачът ще се играе на стадион А. Ле Кок Арена, който има капацитет от 9 692 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион А. Ле Кок Арена. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
ФКИ Левадия Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2024 | ЛК Квалификации | Шяуляй | 0 - 2 | Левадия Талин | 2.67 | 3.15 | 2.48 |
| 04.07.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Флора Талин | 1.56 | 3.69 | 5.03 |
| 29.06.2024 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | Левадия Талин | 10.19 | 5.56 | 1.21 |
| 19.06.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 6 | Левадия Талин | 15.48 | 7.19 | 1.11 |
| 16.06.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 1 | Таммека Тарту | 1.14 | 6.37 | 12.93 |
| 01.06.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 0 | Куресааре | 1.07 | 8.44 | 19.52 |
| 29.05.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 1 | Левадия Талин | 4.41 | 3.65 | 1.62 |
| 25.05.2024 | Купа на Естония | Левадия Талин | 4 - 2 | Пайде Линнамеесконд | 1.71 | 3.59 | 4.08 |
| 22.05.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 2 | Талина Калев | 1.07 | 8.59 | 18.69 |
| 19.05.2024 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 2 | Левадия Талин | 10.66 | 5.73 | 1.19 |
Общо 9 победи и 1 равенство в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Шяуляй - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2024 | ЛК Квалификации | Шяуляй | 0 - 2 | Левадия Талин | 2.67 | 3.15 | 2.48 |
| 05.07.2024 | ТОПЛИГА | Шяуляй | 1 - 0 | ТрансИНВЕСТ | 1.86 | 3.33 | 3.57 |
| 01.07.2024 | ТОПЛИГА | Шяуляй | 1 - 0 | Кауно Жалгирис | 2.94 | 3.12 | 2.18 |
| 26.06.2024 | ТОПЛИГА | Хегелман Литауен | 0 - 0 | Шяуляй | 1.80 | 3.34 | 3.77 |
| 23.06.2024 | ТОПЛИГА | Шяуляй | 0 - 0 | Банга Гарджай | 1.82 | 3.22 | 3.82 |
| 18.06.2024 | ТОПЛИГА | Дайнава Алитус | 2 - 2 | Шяуляй | 3.25 | 2.88 | 2.14 |
| 15.06.2024 | ТОПЛИГА | Шяуляй | 3 - 3 | Джюгас Телшяй | 1.75 | 3.25 | 4.20 |
| 01.06.2024 | ТОПЛИГА | Паневежис | 2 - 0 | Шяуляй | 2.20 | 2.78 | 3.30 |
| 26.05.2024 | ТОПЛИГА | Шяуляй | 1 - 2 | Жалгирис Вилнюс | 4.13 | 3.44 | 1.71 |
| 21.05.2024 | Купа на Литва | Шяуляй | 1 - 1 | Судува Мариямполе | 2.01 | 3.09 | 3.46 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2024 | ЛК Квалификации | Шяуляй | 0 - 2 | Левадия Талин | 2.67 | 3.15 | 2.48 |
| 12.07.2012 | ЛЕ Квалификации | Шяуляй | 2 - 1 | Левадия Талин | 2.21 | 3.26 | 2.98 |
| 05.07.2012 | ЛЕ Квалификации | Левадия Талин | 1 - 0 | Шяуляй | 2.00 | 3.34 | 3.39 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на ФКИ Левадия Талин имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
ФКИ Левадия Талин класиране в Естония - Мейстрилига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 20 | +40 | 51 |
| 2 | Номе Калю | 19 | +17 | 37 |
| 3 | Флора Талин | 20 | +12 | 36 |
| 4 | Пайде Линнамеесконд | 20 | +8 | 32 |
| 5 | Таммека Тарту | 19 | -1 | 21 |
| 6 | Нарва Транс | 19 | -13 | 20 |
| 7 | Талина Калев | 20 | -15 | 20 |
| 8 | Вапрус Пярну | 19 | -12 | 19 |
| 9 | Куресааре | 19 | -13 | 19 |
| 10 | Номе Юнайтед | 19 | -23 | 11 |
Шяуляй класиране в Литва - ТОПЛИГА
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жалгирис Вилнюс | 22 | +27 | 49 |
| 2 | Хегелман Каунас | 22 | +12 | 42 |
| 3 | Кауно Жалгирис | 22 | +5 | 34 |
| 4 | Джюгас Телшяй | 21 | -6 | 30 |
| 5 | Шяуляй | 22 | -3 | 27 |
| 6 | Банга Гарджай | 22 | -4 | 27 |
| 7 | Дайнава Алитус | 22 | -4 | 25 |
| 8 | ТрансИНВЕСТ Вилнюс | 22 | -11 | 22 |
| 9 | Паневежис | 21 | -7 | 21 |
| 10 | Судува Мариямполе | 22 | -9 | 21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.17 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.07.2024 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра