Естония - Мейстрилига (2017)
13:00
ФКИ Левадия Талин
Таммека Тарту
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 7.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.08 | 5.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 9.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Тарту. Разстоянието между двата града е 163.1 км. Мачът ще се играе на стадион Кадриору, който има капацитет от 5 000 места. Размерите на терена са 103 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Кадриору. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФКИ Левадия Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 2 | Левадия Талин | 2.62 | 3.31 | 2.32 |
| 05.05.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 2 | Левадия Талин | 22.00 | 11.98 | 1.02 |
| 28.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 8 - 0 | Вапрус Пярну | 1.02 | 11.70 | 25.65 |
| 25.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 1 | Номе Калю | 2.01 | 3.23 | 3.26 |
| 22.04.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 2 | Левадия Талин | 6.88 | 4.81 | 1.31 |
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 2 | Левадия Талин | 8.37 | 5.84 | 1.23 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 3 - 1 | Нарва Транс | 1.24 | 5.07 | 8.98 |
| 31.03.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 1 | Левадия Талин | 2.63 | 3.22 | 2.40 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 7 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.15 | 6.67 | 11.89 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 5 - 0 | Силамае Калев | 1.39 | 4.24 | 6.28 |
Общо 9 победи и 1 равенство в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Таммека Тарту - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 2.56 | 3.36 | 2.34 |
| 09.05.2017 | Купа на Естония | Таммека Тарту | 0 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 2.58 | 3.44 | 2.27 |
| 06.05.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 5 - 1 | Таммека Тарту | 1.13 | 6.56 | 14.29 |
| 28.04.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 3 | Номе Калю | 7.35 | 4.58 | 1.32 |
| 25.04.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 1 | Таммека Тарту | 1.84 | 3.53 | 3.48 |
| 22.04.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 2 | Левадия Талин | 6.88 | 4.81 | 1.31 |
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 1 | Силамае Калев | 2.53 | 3.46 | 2.34 |
| 11.04.2017 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 0 - 0 | Таммека Тарту | 3.38 | 3.57 | 1.87 |
| 07.04.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 3 | Таммека Тарту | 2.90 | 3.34 | 2.14 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 0 | Таммека Тарту | 1.24 | 5.17 | 9.03 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 2 | Левадия Талин | 6.88 | 4.81 | 1.31 |
| 24.09.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 4 - 0 | Таммека Тарту | 1.08 | 8.23 | 17.03 |
| 16.08.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 2 | Левадия Талин | 9.02 | 5.90 | 1.21 |
| 29.04.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 4 | Левадия Талин | 7.31 | 4.69 | 1.31 |
| 22.04.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 1 | Таммека Тарту | 1.18 | 5.73 | 11.16 |
| 03.10.2015 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | Таммека Тарту | 1.13 | 6.96 | 11.72 |
| 15.08.2015 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 6 | Левадия Талин | 11.86 | 7.45 | 1.12 |
| 26.06.2015 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 3 | Левадия Талин | 18.31 | 8.39 | 1.07 |
| 21.03.2015 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 1 | Таммека Тарту | 1.05 | 9.05 | 20.33 |
| 26.09.2014 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 1 | Левадия Талин | 16.84 | 8.33 | 1.07 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 9 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ФКИ Левадия Талин имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 20.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 12 | +28 | 32 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 11 | +29 | 29 |
| 3 | Номе Калю | 11 | +19 | 23 |
| 4 | Нарва Транс | 12 | +6 | 20 |
| 5 | ФКИ Талин | 12 | +12 | 17 |
| 6 | Пайде Линнамеесконд | 11 | -17 | 12 |
| 7 | Таммека Тарту | 11 | -8 | 11 |
| 8 | Силамае Калев | 11 | -13 | 6 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 11 | -28 | 6 |
| 10 | Вапрус Пярну | 12 | -28 | 4 |
Хронология в първенството
| ФКИ Левадия Талин | |
| Таммека Тарту | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ФКИ Левадия Талин | ФКИ Левадия Талин | Таммека Тарту | Таммека Тарту | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Флора Талин | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 2 | ФКИ Левадия Талин | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 3 | Номе Калю | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 4 | Нарва Транс | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 5 | ФКИ Талин | 0 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Пайде Линнамеесконд | 7 - 0 | 7 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 7 | Таммека Тарту | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 8 | Силамае Калев | 5 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Тулевик Вилянди | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 10 | Вапрус Пярну | 8 - 0 | 1 - 2 | 8 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| ФКИ Левадия Талин | Таммека Тарту | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 29 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 13 | 5 |
Форма в шампионата
| ФКИ Левадия Талин | Таммека Тарту | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
2 0 |
2
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 0 |
1
2 2 |
Голове в шампионата
| ФКИ Левадия Талин | Таммека Тарту | |
|
Вкарани
Получени |
34
5 |
11
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
2 |
6
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 7.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.08 | 5.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 9.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
