Естония - Мейстрилига (2017)
19:30
ФКИ Талин
Флора Талин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.75 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.25 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Талин. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 6.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ласнамае, който има капацитет от 200 места. Снимки от Google карта стадион Ласнамае. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФКИ Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 6 | ФКИ Талин | 11.05 | 6.57 | 1.15 |
| 12.04.2017 | Купа на Естония | Номе Калю | 1 - 1 | ФКИ Талин | 2.27 | 3.05 | 2.92 |
| 07.04.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 2 | ФКИ Талин | 2.46 | 3.00 | 2.70 |
| 31.03.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 1 | Левадия Талин | 2.63 | 3.22 | 2.40 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 5 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.13 | 7.01 | 13.21 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | ФКИ Талин | 4.59 | 4.01 | 1.55 |
| 03.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 0 | ФКИ Талин | - | - | - |
| 26.02.2017 | Суперкупа | ФКИ Талин | 5 - 0 | Флора Талин | 2.37 | 3.41 | 2.50 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 2 | ФКИ Талин | 2.39 | 3.25 | 2.60 |
| 28.10.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 3 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.19 | 5.56 | 11.28 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Флора Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.28 | 5.31 | 7.06 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 0 | Силамае Калев | 1.27 | 4.96 | 8.18 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 0 | Таммека Тарту | 1.24 | 5.17 | 9.03 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 0 | Вапрус Пярну | 1.12 | 8.00 | 13.25 |
| 10.03.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 1 | Флора Талин | 2.01 | 3.47 | 3.10 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 1 - 1 | Левадия Талин | 2.49 | 3.19 | 2.49 |
| 26.02.2017 | Суперкупа | ФКИ Талин | 5 - 0 | Флора Талин | 2.37 | 3.41 | 2.50 |
| 01.02.2017 | Приятелски срещи | Алтах | 0 - 1 | Флора Талин | 1.17 | 6.00 | 11.00 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 1 | Флора Талин | 2.30 | 3.29 | 2.70 |
| 29.10.2016 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 3 | Силамае Калев | 1.17 | 6.00 | 10.57 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2017 | Суперкупа | ФКИ Талин | 5 - 0 | Флора Талин | 2.37 | 3.41 | 2.50 |
| 13.09.2016 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 1 | ФКИ Талин | 1.51 | 3.81 | 5.33 |
| 23.08.2016 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 0 | ФКИ Талин | 2.06 | 3.38 | 3.03 |
| 10.07.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 4 - 3 | Флора Талин | 2.22 | 3.27 | 2.83 |
| 01.04.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 1 | Флора Талин | 2.71 | 3.27 | 2.30 |
| 24.10.2015 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 1 | Флора Талин | 4.72 | 3.95 | 1.56 |
| 31.07.2015 | Мейстрилига | Флора Талин | 0 - 0 | ФКИ Талин | 1.64 | 3.67 | 4.26 |
| 05.07.2015 | Мейстрилига | Флора Талин | 1 - 0 | ФКИ Талин | 2.32 | 3.18 | 2.79 |
| 13.03.2015 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 2 | Флора Талин | 3.99 | 3.51 | 1.72 |
| 03.10.2014 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 3 | Флора Талин | 5.18 | 4.22 | 1.45 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ФКИ Талин имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 21.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 6 | +17 | 16 |
| 2 | Флора Талин | 6 | +11 | 14 |
| 3 | Номе Калю | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Нарва Транс | 6 | +3 | 10 |
| 5 | ФКИ Талин | 6 | +8 | 9 |
| 6 | Таммека Тарту | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 6 | -13 | 6 |
| 8 | Силамае Калев | 6 | -7 | 4 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 6 | -10 | 3 |
| 10 | Вапрус Пярну | 6 | -15 | 1 |
Хронология в първенството
| ФКИ Талин | |
| Флора Талин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ФКИ Талин | ФКИ Талин | Флора Талин | Флора Талин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Флора Талин | - | - | - | ||||
| 3 | Номе Калю | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Нарва Транс | 1 - 2 | ||||||
| 5 | ФКИ Талин | - | - | - | ||||
| 6 | Таммека Тарту | 2 - 0 | 4 - 0 | |||||
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 3 - 0 | ||||||
| 8 | Силамае Калев | 2 - 0 | ||||||
| 9 | Тулевик Вилянди | 5 - 0 | 5 - 0 | |||||
| 10 | Вапрус Пярну | 0 - 6 | 2 - 0 | |||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| ФКИ Талин | Флора Талин | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 9 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| ФКИ Талин | Флора Талин | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 3 |
4
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| ФКИ Талин | Флора Талин | |
|
Вкарани
Получени |
15
7 |
13
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
1 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.75 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.25 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
