Естония - Суперкупа (2017)
неделя, 26 февруари, 2017
13:00
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.40 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.02.2017 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Талин.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 6.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ласнамае,
който има капацитет от
200 места.
Снимки от Google карта
стадион Ласнамае.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФКИ Талин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2016 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
1 - 2 |
ФКИ Талин |
2.39 |
3.25 |
2.60 |
| 28.10.2016 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
3 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
1.19 |
5.56 |
11.28 |
| 21.10.2016 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 0 |
ФКИ Талин |
12.02 |
6.24 |
1.16 |
| 18.10.2016 |
Купа на Естония |
ФКИ Талин |
2 - 1 |
Левадия Талин |
2.39 |
3.41 |
2.51 |
| 14.10.2016 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
1 - 0 |
Таммека Тарту |
1.12 |
6.92 |
13.09 |
| 01.10.2016 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 2 |
ФКИ Талин |
1.91 |
3.45 |
3.33 |
| 27.09.2016 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
2 - 2 |
Номе Калю |
2.66 |
3.17 |
2.38 |
| 23.09.2016 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
1 - 0 |
Пярну Линнамеесконд |
1.04 |
10.14 |
21.80 |
| 17.09.2016 |
Мейстрилига |
Раквере Тарвас |
0 - 1 |
ФКИ Талин |
19.70 |
10.17 |
1.04 |
| 13.09.2016 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 1 |
ФКИ Талин |
1.51 |
3.81 |
5.33 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Флора Талин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.02.2017 |
Приятелски срещи |
Алтах |
0 - 1 |
Флора Талин |
1.17 |
6.00 |
11.00 |
| 05.11.2016 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 1 |
Флора Талин |
2.30 |
3.29 |
2.70 |
| 29.10.2016 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
3 - 3 |
Силамае Калев |
1.17 |
6.00 |
10.57 |
| 22.10.2016 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
4 - 0 |
Пайде Линнамеесконд |
3.22 |
7.18 |
10.60 |
| 19.10.2016 |
Купа на Естония |
Номе Калю |
1 - 0 |
Флора Талин |
2.60 |
3.36 |
2.34 |
| 15.10.2016 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
0 - 2 |
Флора Талин |
9.96 |
7.02 |
1.16 |
| 01.10.2016 |
Мейстрилига |
Пярну Линнамеесконд |
1 - 6 |
Флора Талин |
17.28 |
9.89 |
1.05 |
| 23.09.2016 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
4 - 0 |
Раквере Тарвас |
1.01 |
14.76 |
24.73 |
| 16.09.2016 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
3 - 2 |
Флора Талин |
12.46 |
7.69 |
1.11 |
| 13.09.2016 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 1 |
ФКИ Талин |
1.51 |
3.81 |
5.33 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.09.2016 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 1 |
ФКИ Талин |
1.51 |
3.81 |
5.33 |
| 23.08.2016 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
3 - 0 |
ФКИ Талин |
2.06 |
3.38 |
3.03 |
| 10.07.2016 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
4 - 3 |
Флора Талин |
2.22 |
3.27 |
2.83 |
| 01.04.2016 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
1 - 1 |
Флора Талин |
2.71 |
3.27 |
2.30 |
| 24.10.2015 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
0 - 1 |
Флора Талин |
4.72 |
3.95 |
1.56 |
| 31.07.2015 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
0 - 0 |
ФКИ Талин |
1.64 |
3.67 |
4.26 |
| 05.07.2015 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
1 - 0 |
ФКИ Талин |
2.32 |
3.18 |
2.79 |
| 13.03.2015 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
0 - 2 |
Флора Талин |
3.99 |
3.51 |
1.72 |
| 03.10.2014 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
1 - 3 |
Флора Талин |
5.18 |
4.22 |
1.45 |
| 08.08.2014 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 2 |
ФКИ Талин |
1.41 |
4.40 |
5.67 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ФКИ Талин имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.40 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.02.2017 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите