Естония - Мейстрилига (2017)
19:00
ФКИ Талин
Пайде Линнамеесконд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 6.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.10 | 4.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 7.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Пайде. Разстоянието между двата града е 76.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ласнамае, който има капацитет от 200 места. Снимки от Google карта стадион Ласнамае. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФКИ Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 2 | Силамае Калев | 1.21 | 5.35 | 10.64 |
| 21.04.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 1 | Флора Талин | 2.08 | 3.44 | 2.95 |
| 15.04.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 6 | ФКИ Талин | 11.05 | 6.57 | 1.15 |
| 12.04.2017 | Купа на Естония | Номе Калю | 1 - 1 | ФКИ Талин | 2.27 | 3.05 | 2.92 |
| 07.04.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 2 | ФКИ Талин | 2.46 | 3.00 | 2.70 |
| 31.03.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 1 | Левадия Талин | 2.63 | 3.22 | 2.40 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 5 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.13 | 7.01 | 13.21 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | ФКИ Талин | 4.59 | 4.01 | 1.55 |
| 03.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 0 | ФКИ Талин | - | - | - |
| 26.02.2017 | Суперкупа | ФКИ Талин | 5 - 0 | Флора Талин | 2.37 | 3.41 | 2.50 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Пайде Линнамеесконд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 1 | Таммека Тарту | 1.84 | 3.53 | 3.48 |
| 21.04.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | Силамае Калев | 2.66 | 3.49 | 2.23 |
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.28 | 5.31 | 7.06 |
| 11.04.2017 | Купа на Естония | Талина Калев | 0 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 6.86 | 4.92 | 1.32 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 3 - 2 | Вапрус Пярну | 1.48 | 3.85 | 5.79 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.10 | 7.88 | 13.46 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 7 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.15 | 6.67 | 11.89 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 2.49 | 3.64 | 2.33 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | Нарва Транс | 1.70 | 3.68 | 4.03 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 0 | Нарва Транс | 1.65 | 4.08 | 3.82 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 3 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.19 | 5.56 | 11.28 |
| 19.08.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.17 | 5.91 | 11.11 |
| 10.05.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 4 | ФКИ Талин | 4.94 | 3.82 | 1.55 |
| 05.03.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 2 | ФКИ Талин | 4.40 | 4.01 | 1.57 |
| 12.09.2015 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.37 | 4.54 | 6.06 |
| 04.08.2015 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 2 | ФКИ Талин | 4.83 | 3.83 | 1.55 |
| 02.06.2015 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 1.13 | 6.50 | 14.04 |
| 11.04.2015 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 4 | ФКИ Талин | 4.89 | 3.73 | 1.56 |
| 27.09.2014 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 1 | ФКИ Талин | 4.66 | 3.73 | 1.58 |
| 16.08.2014 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 0 - 0 | Пайде Линнамеесконд | 1.22 | 5.64 | 8.71 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ФКИ Талин имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Мейстрилига класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 9 | +27 | 23 |
| 2 | Флора Талин | 9 | +16 | 23 |
| 3 | Номе Калю | 9 | +16 | 20 |
| 4 | Нарва Транс | 9 | +5 | 16 |
| 5 | ФКИ Талин | 8 | +7 | 10 |
| 6 | Таммека Тарту | 9 | -4 | 10 |
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 8 | -12 | 10 |
| 8 | Тулевик Вилянди | 9 | -19 | 6 |
| 9 | Силамае Калев | 9 | -10 | 5 |
| 10 | Вапрус Пярну | 9 | -26 | 1 |
Хронология в първенството
| ФКИ Талин | |
| Пайде Линнамеесконд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ФКИ Талин | ФКИ Талин | Пайде Линнамеесконд | Пайде Линнамеесконд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 0 - 1 | 0 - 1 | 7 - 0 | 7 - 0 | |||
| 2 | Флора Талин | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 3 | Номе Калю | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 4 | Нарва Транс | 1 - 2 | 1 - 5 | |||||
| 5 | ФКИ Талин | - | - | - | ||||
| 6 | Таммека Тарту | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Пайде Линнамеесконд | - | - | - | ||||
| 8 | Тулевик Вилянди | 5 - 0 | 5 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 9 | Силамае Калев | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Вапрус Пярну | 0 - 6 | 3 - 2 | |||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| ФКИ Талин | Пайде Линнамеесконд | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 10 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 4 | 3 |
Форма в шампионата
| ФКИ Талин | Пайде Линнамеесконд | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 4 |
3
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 2 |
1
0 3 |
Голове в шампионата
| ФКИ Талин | Пайде Линнамеесконд | |
|
Вкарани
Получени |
17
10 |
10
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
4 |
3
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 6.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.10 | 4.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 7.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
