Естония - Купа на Естония (2016 - 2017)
събота, 27 май, 2017
16:00
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
5.00 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.14 |
3.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
7.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.05.2017 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Тарту.
Разстоянието между двата града е 163.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ласнамае,
който има капацитет от
200 места.
Снимки от Google карта
стадион Ласнамае.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФКИ Талин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.05.2017 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
11 - 1 |
Вапрус Пярну |
1.03 |
11.21 |
21.23 |
| 19.05.2017 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
3 - 0 |
ФКИ Талин |
2.03 |
3.29 |
3.12 |
| 13.05.2017 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
3 - 0 |
Силамае Калев |
1.35 |
4.77 |
6.01 |
| 06.05.2017 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 1 |
ФКИ Талин |
7.41 |
4.97 |
1.28 |
| 30.04.2017 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
6 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
1.22 |
5.98 |
8.53 |
| 24.04.2017 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
2 - 2 |
Силамае Калев |
1.21 |
5.35 |
10.64 |
| 21.04.2017 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
0 - 1 |
Флора Талин |
2.08 |
3.44 |
2.95 |
| 15.04.2017 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 6 |
ФКИ Талин |
11.05 |
6.57 |
1.15 |
| 12.04.2017 |
Купа на Естония |
Номе Калю |
1 - 1 |
ФКИ Талин |
2.27 |
3.05 |
2.92 |
| 07.04.2017 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
3 - 2 |
ФКИ Талин |
2.46 |
3.00 |
2.70 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Таммека Тарту - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.05.2017 |
Мейстрилига |
Силамае Калев |
2 - 0 |
Таммека Тарту |
1.84 |
3.57 |
3.40 |
| 20.05.2017 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 1 |
Таммека Тарту |
1.13 |
6.92 |
11.54 |
| 12.05.2017 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
0 - 0 |
Пайде Линнамеесконд |
2.56 |
3.36 |
2.34 |
| 09.05.2017 |
Купа на Естония |
Таммека Тарту |
0 - 0 |
Пайде Линнамеесконд |
2.58 |
3.44 |
2.27 |
| 06.05.2017 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
5 - 1 |
Таммека Тарту |
1.13 |
6.56 |
14.29 |
| 28.04.2017 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 3 |
Номе Калю |
7.35 |
4.58 |
1.32 |
| 25.04.2017 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 1 |
Таммека Тарту |
1.84 |
3.53 |
3.48 |
| 22.04.2017 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
0 - 2 |
Левадия Талин |
6.88 |
4.81 |
1.31 |
| 14.04.2017 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 1 |
Силамае Калев |
2.53 |
3.46 |
2.34 |
| 11.04.2017 |
Купа на Естония |
Тулевик Вилянди |
0 - 0 |
Таммека Тарту |
3.38 |
3.57 |
1.87 |
Общо 5 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.03.2017 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
2 - 0 |
ФКИ Талин |
- |
- |
- |
| 14.10.2016 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
1 - 0 |
Таммека Тарту |
1.12 |
6.92 |
13.09 |
| 05.08.2016 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
0 - 1 |
ФКИ Талин |
11.05 |
5.93 |
1.18 |
| 23.05.2016 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 2 |
ФКИ Талин |
7.36 |
4.50 |
1.33 |
| 12.03.2016 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
4 - 0 |
Таммека Тарту |
1.17 |
5.90 |
11.15 |
| 25.09.2015 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 1 |
ФКИ Талин |
6.27 |
4.85 |
1.35 |
| 18.08.2015 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
4 - 2 |
Таммека Тарту |
1.13 |
6.76 |
12.31 |
| 05.06.2015 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 2 |
ФКИ Талин |
9.05 |
5.39 |
1.22 |
| 04.04.2015 |
Мейстрилига |
ФКИ Талин |
2 - 2 |
Таммека Тарту |
1.15 |
6.52 |
11.18 |
| 16.09.2014 |
Мейстрилига |
Таммека Тарту |
1 - 1 |
ФКИ Талин |
11.44 |
5.66 |
1.19 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ФКИ Талин имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
5.00 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.14 |
3.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
7.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.05.2017 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите