Естония - Мейстрилига (2017)
13:00
ФКИ Талин
Тулевик Вилянди
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 8.00 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.06 | 5.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 9.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Вилянди. Разстоянието между двата града е 128.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ласнамае, който има капацитет от 200 места. Снимки от Google карта стадион Ласнамае. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФКИ Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | ФКИ Талин | 4.59 | 4.01 | 1.55 |
| 03.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 0 | ФКИ Талин | - | - | - |
| 26.02.2017 | Суперкупа | ФКИ Талин | 5 - 0 | Флора Талин | 2.37 | 3.41 | 2.50 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 2 | ФКИ Талин | 2.39 | 3.25 | 2.60 |
| 28.10.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 3 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 1.19 | 5.56 | 11.28 |
| 21.10.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | ФКИ Талин | 12.02 | 6.24 | 1.16 |
| 18.10.2016 | Купа на Естония | ФКИ Талин | 2 - 1 | Левадия Талин | 2.39 | 3.41 | 2.51 |
| 14.10.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 0 | Таммека Тарту | 1.12 | 6.92 | 13.09 |
| 01.10.2016 | Мейстрилига | Левадия Талин | 2 - 2 | ФКИ Талин | 1.91 | 3.45 | 3.33 |
| 27.09.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 2 | Номе Калю | 2.66 | 3.17 | 2.38 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Тулевик Вилянди - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 2.49 | 3.64 | 2.33 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 3.76 | 3.43 | 1.79 |
| 14.01.2017 | Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | Пярну Линнамеесконд | 1.42 | 4.33 | 5.50 |
| 01.09.2016 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 4.15 | 3.91 | 1.61 |
| 30.01.2016 | Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | Талина Калев | 1.40 | 4.50 | 5.50 |
| 16.01.2016 | Естония | Тулевик Вилянди | 3 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 6.25 | 4.50 | 1.35 |
| 07.11.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 2 | Номе Калю | 7.03 | 5.36 | 1.28 |
| 01.11.2015 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.22 | 5.18 | 10.33 |
| 27.10.2015 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 0 - 5 | Номе Калю | 6.86 | 4.90 | 1.32 |
| 24.10.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 2.08 | 3.90 | 2.70 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 загуба в последното гостуване.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2015 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 2 - 1 | ФКИ Талин | 10.71 | 6.82 | 1.14 |
| 01.10.2015 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.18 | 6.15 | 10.55 |
| 14.08.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 1 | ФКИ Талин | 8.82 | 5.15 | 1.24 |
| 26.05.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 0 | ФКИ Талин | 8.58 | 4.96 | 1.26 |
| 14.04.2015 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.13 | 7.01 | 12.11 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ФКИ Талин имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 18.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Таммека Тарту | 3 | +2 | 5 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 2 | +5 | 4 |
| 3 | Номе Калю | 2 | +4 | 4 |
| 4 | Нарва Транс | 3 | +3 | 4 |
| 5 | Тулевик Вилянди | 2 | 0 | 3 |
| 6 | ФКИ Талин | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 2 | -3 | 3 |
| 8 | Флора Талин | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Вапрус Пярну | 2 | -4 | 1 |
| 10 | Силамае Калев | 2 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| ФКИ Талин | |
| Тулевик Вилянди | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| ФКИ Талин | Тулевик Вилянди | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 3 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| ФКИ Талин | Тулевик Вилянди | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
1
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| ФКИ Талин | Тулевик Вилянди | |
|
Вкарани
Получени |
2
3 |
3
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 8.00 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.06 | 5.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 9.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
