Естония - Мейстрилига (2017)
19:00
ФКИ Талин
Вапрус Пярну
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 14.00 | 26.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талин, а гостите от Пярну. Разстоянието между двата града е 118.1 км. Мачът ще се играе на стадион Ласнамае, който има капацитет от 200 места. Снимки от Google карта стадион Ласнамае. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФКИ Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.07.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 4 | ФКИ Талин | 8.00 | 4.55 | 1.30 |
| 08.07.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 1 | Таммека Тарту | 1.16 | 5.96 | 11.75 |
| 04.07.2017 | ШЛ Квалификации | ФКИ Талин | 0 - 1 | Хибърниънс | 1.77 | 3.48 | 4.15 |
| 27.06.2017 | ШЛ Квалификации | Хибърниънс | 2 - 0 | ФКИ Талин | 1.73 | 3.50 | 4.53 |
| 19.06.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 4 - 1 | Нарва Транс | 1.16 | 6.05 | 11.60 |
| 16.06.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 2 | ФКИ Талин | 11.74 | 6.01 | 1.16 |
| 02.06.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 1 - 0 | ФКИ Талин | 1.80 | 3.43 | 3.65 |
| 30.05.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 2 | Номе Калю | 2.47 | 3.15 | 2.53 |
| 27.05.2017 | Купа на Естония | ФКИ Талин | 2 - 0 | Таммека Тарту | 1.24 | 4.97 | 9.09 |
| 22.05.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 11 - 1 | Вапрус Пярну | 1.03 | 11.21 | 21.23 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Вапрус Пярну - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.07.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 3.80 | 4.29 | 1.61 |
| 09.07.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 0 | Вапрус Пярну | 1.02 | 11.99 | 23.98 |
| 01.07.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 1 | Вапрус Пярну | 1.31 | 4.68 | 6.95 |
| 16.06.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 10 | Флора Талин | 15.07 | 8.73 | 1.07 |
| 02.06.2017 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 3 | Вапрус Пярну | 1.09 | 7.91 | 14.13 |
| 30.05.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 4 | Пайде Линнамеесконд | 4.17 | 3.92 | 1.61 |
| 22.05.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 11 - 1 | Вапрус Пярну | 1.03 | 11.21 | 21.23 |
| 19.05.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 0 | Вапрус Пярну | 1.18 | 5.84 | 10.19 |
| 13.05.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 2 - 0 | Тулевик Вилянди | 2.37 | 3.41 | 2.48 |
| 05.05.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 2 | Левадия Талин | 22.00 | 11.98 | 1.02 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 11 - 1 | Вапрус Пярну | 1.03 | 11.21 | 21.23 |
| 15.04.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 6 | ФКИ Талин | 11.05 | 6.57 | 1.15 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на ФКИ Талин имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Мейстрилига класиране към 21.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 19 | +45 | 49 |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 19 | +39 | 45 |
| 3 | Номе Калю | 18 | +33 | 39 |
| 4 | ФКИ Талин | 19 | +30 | 33 |
| 5 | Нарва Транс | 18 | +1 | 25 |
| 6 | Силамае Калев | 19 | -16 | 19 |
| 7 | Таммека Тарту | 19 | -15 | 18 |
| 8 | Пайде Линнамеесконд | 19 | -22 | 17 |
| 9 | Тулевик Вилянди | 19 | -41 | 10 |
| 10 | Вапрус Пярну | 19 | -54 | 8 |
Хронология в първенството
| ФКИ Талин | |
| Вапрус Пярну | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ФКИ Талин | ФКИ Талин | Вапрус Пярну | Вапрус Пярну | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Флора Талин | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 10 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | ФКИ Левадия Талин | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 8 - 0 | 8 - 0 | |
| 3 | Номе Калю | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 6 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | ФКИ Талин | - | - | - | 0 - 6 | 11 - 1 | 11 - 1 | |
| 5 | Нарва Транс | 4 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 6 | Силамае Калев | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 7 | Таммека Тарту | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Пайде Линнамеесконд | 6 - 1 | 1 - 1 | 6 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 9 | Тулевик Вилянди | 5 - 0 | 0 - 2 | 5 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Вапрус Пярну | 11 - 1 | 0 - 6 | 11 - 1 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| ФКИ Талин | Вапрус Пярну | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 33 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 20 | 3 |
Форма в шампионата
| ФКИ Талин | Вапрус Пярну | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
3 6 |
2
2 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 2 |
1
0 8 |
Голове в шампионата
| ФКИ Талин | Вапрус Пярну | |
|
Вкарани
Получени |
52
22 |
16
70 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
35
10 |
8
35 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 14.00 | 26.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.07.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
