Приятелски Срещи - Клубни
18:00
Флора Талин
(Естония)
Номе Калю
(Естония)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.59 | 3.37 | 2.32 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 1.26 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 1.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.37 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.18 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.52 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.42 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.02.2025 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Талин.
Отговорна Игра
Флора Талин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2025 | Приятелски срещи | Флора Талин | 0 - 2 | РФШ Рига | 1.50 | 4.32 | 4.66 |
| 22.11.2024 | Приятелски срещи | РФШ Рига | 3 - 0 | Флора Талин | - | - | - |
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 5 - 1 | Талина Калев | 1.20 | 6.01 | 9.23 |
| 03.11.2024 | Мейстрилига | Левадия Талин | 4 - 2 | Флора Талин | 2.08 | 3.15 | 3.13 |
| 30.10.2024 | Купа на Естония | Флора Талин | 0 - 2 | Пайде Линнамеесконд | 2.40 | 3.27 | 2.50 |
| 26.10.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 0 | Куресааре | 1.25 | 5.24 | 8.14 |
| 23.10.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 2 | Номе Калю | 2.60 | 3.17 | 2.40 |
| 20.10.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | Флора Талин | 2.21 | 3.34 | 2.75 |
| 05.10.2024 | Мейстрилига | Номе Юнайтед | 0 - 4 | Флора Талин | 8.16 | 5.33 | 1.24 |
| 29.09.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 0 | Вапрус Пярну | 1.31 | 4.81 | 7.17 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Номе Калю - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2025 | Приятелски срещи | Номе Калю | 0 - 1 | Нарва Транс | 2.01 | 3.46 | 2.98 |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Вапрус Пярну | 1 - 3 | Номе Калю | - | - | - |
| 15.01.2025 | Приятелски срещи | РФШ Рига | 1 - 2 | Номе Калю | - | - | - |
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | Номе Калю | 0 - 0 | Харю Лаагри | 1.53 | 4.72 | 4.16 |
| 09.11.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 1 | Вапрус Пярну | 1.19 | 5.99 | 9.88 |
| 02.11.2024 | Мейстрилига | Куресааре | 1 - 2 | Номе Калю | 5.49 | 4.57 | 1.41 |
| 27.10.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 0 - 4 | Левадия Талин | 3.31 | 3.35 | 1.93 |
| 23.10.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 2 | Номе Калю | 2.60 | 3.17 | 2.40 |
| 20.10.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 2 | Нарва Транс | 1.47 | 4.16 | 5.28 |
| 06.10.2024 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 1 | Номе Калю | 2.27 | 3.37 | 2.64 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 2 | Номе Калю | 2.60 | 3.17 | 2.40 |
| 25.09.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 0 | Флора Талин | 2.12 | 3.35 | 2.91 |
| 15.06.2024 | Мейстрилига | Номе Калю | 0 - 0 | Флора Талин | 2.32 | 3.30 | 2.60 |
| 21.04.2024 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 2 | Номе Калю | 3.12 | 3.45 | 2.02 |
| 11.11.2023 | Мейстрилига | Флора Талин | 0 - 0 | Номе Калю | 1.48 | 4.07 | 5.58 |
| 17.09.2023 | Мейстрилига | Номе Калю | 0 - 0 | Флора Талин | 4.28 | 3.58 | 1.68 |
| 07.05.2023 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 1 | Номе Калю | 1.38 | 4.30 | 6.80 |
| 19.04.2023 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 2 | Флора Талин | 4.06 | 3.27 | 1.77 |
| 16.10.2022 | Мейстрилига | Номе Калю | 1 - 0 | Флора Талин | 4.47 | 3.90 | 1.57 |
| 31.08.2022 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 0 | Номе Калю | 1.56 | 3.80 | 4.83 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Флора Талин имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.59 | 3.37 | 2.32 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 1.26 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 1.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.37 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.18 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.52 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.42 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.02.2025 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра