Лига на Конференциите Квалификации (2026 - 2027)
вторник, 21 юли, 2026
20:30
Флориана
(Малта)
Дрита Гниляне
(Косово)
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
3.70 |
1.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
1.22 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Флориана (Малта), а гостите от Гниляне (Косово).
Разстоянието между двата града е 945.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Индипендънс Граунд,
който има капацитет от
3 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Индипендънс Граунд.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Флориана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Шамрок Роувърс |
5 - 1 |
Флориана |
1.27 |
5.33 |
9.34 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Флориана |
2 - 0 |
Шамрок Роувърс |
3.56 |
3.29 |
2.00 |
| 16.05.2026 |
Финален рунд |
Флориана |
2 - 1 |
Марсашлок |
2.20 |
3.05 |
2.99 |
| 09.05.2026 |
Финален рунд |
Флориана |
0 - 0 |
Валета |
2.24 |
3.04 |
2.94 |
| 30.04.2026 |
Група за Титлата |
Гзира Юнайтед |
0 - 1 |
Флориана |
4.14 |
3.27 |
1.76 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
Флориана |
1 - 4 |
Хамрун Спартанс |
4.39 |
3.07 |
1.77 |
| 18.04.2026 |
Група за Титлата |
Флориана |
2 - 0 |
Валета |
2.22 |
2.95 |
3.04 |
| 15.04.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
1 - 3 |
Флориана |
3.57 |
3.15 |
1.94 |
| 11.04.2026 |
Група за Титлата |
Нашар Лайънс |
0 - 1 |
Флориана |
5.72 |
3.92 |
1.46 |
| 14.03.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
2 - 2 |
Флориана |
5.52 |
3.46 |
1.56 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Дрита Гниляне - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Дрита Гниляне |
2 - 3 |
Кауно Жалгирис |
2.35 |
3.17 |
2.92 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Кауно Жалгирис |
1 - 1 |
Дрита Гниляне |
1.88 |
3.39 |
3.95 |
| 29.06.2026 |
Приятелски срещи |
Сепси Сфънту |
1 - 0 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
| 26.06.2026 |
Приятелски срещи |
Локомотив София |
2 - 1 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
| 21.06.2026 |
Приятелски срещи |
ЦСКА 1948 София |
4 - 1 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Малишева |
3 - 2 |
Дрита Гниляне |
3.45 |
3.45 |
1.88 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
0 - 2 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Дукагини Клина |
2 - 0 |
Дрита Гниляне |
1.50 |
3.68 |
5.88 |
| 09.05.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
2 - 0 |
Балкани Суха р. |
1.97 |
3.21 |
3.35 |
| 02.05.2026 |
Суперлига |
Прищина е Ре |
0 - 1 |
Дрита Гниляне |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 5 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Флориана класиране в Малта - Премиер Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Флориана |
11 |
7 |
4 |
0 |
20 |
7 |
+13 |
25 |
| 2 |
Хамрун Спартанс |
11 |
6 |
4 |
1 |
16 |
4 |
+12 |
22 |
| 3 |
Марсашлок |
11 |
5 |
4 |
2 |
12 |
12 |
0 |
19 |
| 4 |
Нашар Лайънс |
11 |
5 |
3 |
3 |
20 |
18 |
+2 |
18 |
| 5 |
Валета |
11 |
4 |
5 |
2 |
16 |
7 |
+9 |
17 |
| 6 |
Гзира Юнайтед |
11 |
5 |
2 |
4 |
14 |
12 |
+2 |
17 |
| 7 |
Слима Уондърърс |
11 |
4 |
4 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
16 |
| 8 |
Биркиркара |
11 |
3 |
4 |
4 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 9 |
Хибърниънс |
11 |
3 |
2 |
6 |
11 |
17 |
-6 |
11 |
| 10 |
Забар Сейнт Патрик |
11 |
2 |
4 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
10 |
| 11 |
Таршин Рейнбоус |
11 |
1 |
3 |
7 |
9 |
21 |
-12 |
6 |
| 12 |
Моста ФК |
11 |
1 |
1 |
9 |
7 |
24 |
-17 |
4 |
Дрита Гниляне класиране в Косово - Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дрита Гниляне |
36 |
20 |
6 |
10 |
50 |
35 |
+15 |
66 |
| 2 |
Малишева |
36 |
18 |
5 |
13 |
58 |
50 |
+8 |
59 |
| 3 |
Балкани Суха река |
36 |
17 |
7 |
12 |
61 |
41 |
+20 |
58 |
| 4 |
Дукагини Клина |
36 |
13 |
12 |
11 |
42 |
36 |
+6 |
51 |
| 5 |
Гниляне |
36 |
14 |
9 |
13 |
47 |
48 |
-1 |
51 |
| 6 |
Дреница Србица |
36 |
15 |
5 |
16 |
46 |
55 |
-9 |
50 |
| 7 |
Прищина |
36 |
13 |
10 |
13 |
52 |
51 |
+1 |
49 |
| 8 |
Лапи Подуево |
36 |
13 |
10 |
13 |
46 |
50 |
-4 |
49 |
| 9 |
Феризай |
36 |
9 |
9 |
18 |
40 |
55 |
-15 |
36 |
| 10 |
Прищина е Ре |
36 |
8 |
7 |
21 |
39 |
60 |
-21 |
31 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
3.70 |
1.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
1.22 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите