Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
21:00
Флориана
Гзира Юнайтед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Флориана, а гостите от Гзира. Разстоянието между двата града е 1.6 км. Мачът ще се играе на стадион Индипендънс Граунд, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Индипендънс Граунд. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Флориана - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Флориана | 2.00 | 3.12 | 3.42 |
| 21.08.2026 | Премиер Лига | Флориана | 2 - 0 | Слима Уондърърс | 1.94 | 3.05 | 3.72 |
| 14.08.2026 | Премиер Лига | Бирз. Ст. Пит. | 0 - 3 | Флориана | 3.09 | 3.27 | 2.08 |
| 28.07.2026 | ЛК Квалификации | Дрита Гниляне | 1 - 1 | Флориана | 1.48 | 4.05 | 6.12 |
| 21.07.2026 | ЛК Квалификации | Флориана | 1 - 1 | Дрита Гниляне | 3.34 | 3.54 | 1.98 |
| 14.07.2026 | ШЛ Квалификации | Шамрок Роувърс | 5 - 1 | Флориана | 1.27 | 5.33 | 9.34 |
| 07.07.2026 | ШЛ Квалификации | Флориана | 2 - 0 | Шамрок Роувърс | 3.56 | 3.29 | 2.00 |
| 16.05.2026 | Финален рунд | Флориана | 2 - 1 | Марсашлок | 2.20 | 3.05 | 2.99 |
| 09.05.2026 | Финален рунд | Флориана | 0 - 0 | Валета | 2.24 | 3.04 | 2.94 |
| 30.04.2026 | Група за Титлата | Гзира Юнайтед | 0 - 1 | Флориана | 4.14 | 3.27 | 1.76 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Гзира Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.99 | 3.33 | 3.23 |
| 23.08.2026 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 3 | Валета | 4.61 | 3.32 | 1.68 |
| 17.08.2026 | Премиер Лига | Биркиркара | 4 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.16 | 3.01 | 3.16 |
| 23.05.2026 | Купа на Малта | Валета | 2 - 1 | Гзира Юнайтед | - | - | - |
| 30.04.2026 | Група за Титлата | Гзира Юнайтед | 0 - 1 | Флориана | 4.14 | 3.27 | 1.76 |
| 26.04.2026 | Група за Титлата | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | Нашар Лайънс | 2.05 | 3.18 | 3.14 |
| 19.04.2026 | Група за Титлата | Марсашлок | 2 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.62 | 3.55 | 4.65 |
| 15.04.2026 | Група за Титлата | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.29 | 4.75 | 7.85 |
| 12.04.2026 | Група за Титлата | Валета | 2 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.63 | 3.43 | 4.79 |
| 04.04.2026 | Купа на Малта | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | Нашар Лайънс | - | - | - |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2026 | Група за Титлата | Гзира Юнайтед | 0 - 1 | Флориана | 4.14 | 3.27 | 1.76 |
| 08.02.2026 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 2 | Флориана | 4.29 | 3.27 | 1.73 |
| 12.09.2025 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.72 | 3.31 | 4.18 |
| 08.03.2025 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 3 | Флориана | 3.36 | 3.15 | 2.01 |
| 27.09.2024 | Премиер Лига | Флориана | 2 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.97 | 3.20 | 3.34 |
| 07.05.2024 | Купа на Малта | Флориана | 2 - 2 | Гзира Юнайтед | 1.41 | 4.14 | 6.47 |
| 03.05.2024 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 1 | Флориана | 2.11 | 3.29 | 2.95 |
| 21.01.2024 | Премиер Лига | Флориана | 0 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.47 | 3.77 | 6.07 |
| 18.02.2023 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 1 | Гзира Юнайтед | 2.94 | 3.14 | 2.14 |
| 16.10.2022 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | Флориана | 1.97 | 3.14 | 3.35 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Флориана имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 02.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Моста ФК | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Флориана | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Марсашлок | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Валета | 3 | +4 | 6 |
| 5 | Биркиркара | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Забар Сейнт Патрик | 3 | -1 | 4 |
| 7 | Хибърниънс | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Балзан | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Слима Уондърърс | 3 | -3 | 3 |
| 10 | Хамрун Спартанс | 3 | -3 | 1 |
| 11 | Бирзебуджа Ст. Питърс | 3 | -5 | 0 |
| 12 | Гзира Юнайтед | 3 | -8 | 0 |
Хронология в първенството
| Флориана | |
| Гзира Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Флориана | Флориана | Гзира Юнайтед | Гзира Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Моста ФК | |||||||
| 2 | Флориана | - | - | - | ||||
| 3 | Марсашлок | |||||||
| 4 | Валета | 0 - 3 | ||||||
| 5 | Биркиркара | 4 - 0 | 4 - 0 | |||||
| 6 | Забар Сейнт Патрик | |||||||
| 7 | Хибърниънс | |||||||
| 8 | Балзан | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 9 | Слима Уондърърс | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 10 | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | ||||||
| 11 | Бирзебуджа Ст. Питърс | 0 - 3 | ||||||
| 12 | Гзира Юнайтед | - | - | - | ||||
*** По 1 мач в сезон
Представяне в Шампионата
| Флориана | Гзира Юнайтед | |
| Победи | 2 | 0 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 0 | 3 |
| Вкарани Голове | 6 | 1 |
| Получени Голове | 1 | 9 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 0.33 |
| Средно Получени | 0.33 | 3.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 33% |
| Мачове Получил | 33% | 100% |
| Гол/Гол | 33% | 33% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 33% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 33% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 2 |
| Вкарани Голове | 2 | 1 |
| Получени Голове | 0 | 6 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 0.50 |
| Средно Получени | 0.00 | 3.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 50% |
| Мачове Получил | 0% | 100% |
| Гол/Гол | 0% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 0% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 50% |
