Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
неделя, 18 октомври, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.72 |
4.28 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.20 |
2.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.26 |
3.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.82 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.02 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.72 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.03 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Флориана, а гостите от Моста.
Разстоянието между двата града е 7.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Индипендънс Граунд,
който има капацитет от
3 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Индипендънс Граунд.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Флориана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Премиер Лига |
Флориана |
1 - 1 |
Балзан |
1.73 |
3.46 |
4.12 |
| 20.09.2026 |
Премиер Лига |
Хибърниънс |
0 - 4 |
Флориана |
4.06 |
3.53 |
1.72 |
| 12.09.2026 |
Премиер Лига |
Флориана |
2 - 5 |
Марсашлок |
2.19 |
3.13 |
2.99 |
| 07.09.2026 |
Суперкупа |
Флориана |
0 - 2 |
Валета |
1.94 |
3.20 |
3.46 |
| 02.09.2026 |
Премиер Лига |
Флориана |
4 - 1 |
Гзира Юнайтед |
1.51 |
3.79 |
5.42 |
| 29.08.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
1 - 1 |
Флориана |
2.00 |
3.12 |
3.42 |
| 21.08.2026 |
Премиер Лига |
Флориана |
2 - 0 |
Слима Уондърърс |
1.94 |
3.05 |
3.72 |
| 14.08.2026 |
Премиер Лига |
Бирз. Ст. Пит. |
0 - 3 |
Флориана |
3.09 |
3.27 |
2.08 |
| 28.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дрита Гниляне |
1 - 1 |
Флориана |
1.48 |
4.05 |
6.12 |
| 21.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Флориана |
1 - 1 |
Дрита Гниляне |
3.34 |
3.54 |
1.98 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Моста ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Премиер Лига |
Гзира Юнайтед |
1 - 1 |
Моста ФК |
2.49 |
3.24 |
2.49 |
| 09.10.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
2 - 2 |
Бирз. Ст. Пит. |
2.62 |
3.27 |
2.38 |
| 13.09.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
1 - 3 |
Слима Уондърърс |
4.03 |
3.51 |
1.72 |
| 05.09.2026 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
1 - 1 |
Моста ФК |
1.67 |
3.55 |
4.44 |
| 30.08.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
1 - 0 |
Биркиркара |
5.26 |
3.56 |
1.57 |
| 23.08.2026 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
2 - 1 |
Балзан |
3.07 |
3.13 |
2.16 |
| 17.08.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
0 - 2 |
Моста ФК |
1.17 |
5.81 |
12.36 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Моста ФК |
0 - 2 |
Балзан |
3.09 |
3.21 |
2.09 |
| 10.05.2026 |
Плейоф Изп. |
Нашар Лайънс |
0 - 1 |
Моста ФК |
2.08 |
3.36 |
2.95 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 1 |
Моста ФК |
2.07 |
3.36 |
3.06 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.01.2026 |
Премиер Лига |
Флориана |
2 - 1 |
Моста ФК |
1.36 |
4.39 |
6.86 |
| 27.09.2025 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
0 - 1 |
Флориана |
7.68 |
4.41 |
1.32 |
| 27.04.2025 |
Група за Титлата |
Флориана |
3 - 0 |
Моста ФК |
1.35 |
4.20 |
7.10 |
| 05.03.2025 |
Купа на Малта |
Флориана |
2 - 0 |
Моста ФК |
1.50 |
3.77 |
5.33 |
| 02.03.2025 |
Премиер Лига |
Флориана |
2 - 2 |
Моста ФК |
1.34 |
4.20 |
7.56 |
| 23.11.2024 |
Група за Титлата |
Флориана |
1 - 0 |
Моста ФК |
1.43 |
3.93 |
6.26 |
| 11.10.2024 |
Приятелски срещи |
Моста ФК |
1 - 2 |
Флориана |
6.01 |
4.13 |
1.43 |
| 03.10.2024 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
0 - 2 |
Флориана |
6.38 |
4.03 |
1.42 |
| 13.04.2024 |
Премиер Лига |
Флориана |
4 - 0 |
Моста ФК |
1.23 |
5.21 |
10.22 |
| 09.12.2023 |
Премиер Лига |
Моста ФК |
0 - 3 |
Флориана |
6.71 |
4.13 |
1.40 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 9 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Флориана имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Валета |
7 |
5 |
1 |
1 |
17 |
6 |
+11 |
16 |
| 2 |
Марсашлок |
7 |
4 |
2 |
1 |
13 |
10 |
+3 |
14 |
| 3 |
Флориана |
7 |
4 |
2 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
14 |
| 4 |
Моста ФК |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
12 |
| 5 |
Хамрун Спартанс |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
11 |
| 6 |
Слима Уондърърс |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 7 |
Балзан |
7 |
2 |
4 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 8 |
Биркиркара |
7 |
3 |
1 |
3 |
9 |
6 |
+3 |
10 |
| 9 |
Хибърниънс |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
6 |
| 10 |
Забар Сейнт Патрик |
7 |
1 |
2 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
5 |
| 11 |
Гзира Юнайтед |
7 |
0 |
3 |
4 |
4 |
15 |
-11 |
3 |
| 12 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
7 |
0 |
1 |
6 |
3 |
16 |
-13 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Флориана |
|
| Моста ФК |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Флориана |
Флориана |
|
Моста ФК |
Моста ФК |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Валета |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Марсашлок |
2 - 5 |
|
2 - 5 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Флориана |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Моста ФК |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Хамрун Спартанс |
|
1 - 1 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 6 |
Слима Уондърърс |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
1 - 3 |
|
|
| 7 |
Балзан |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Биркиркара |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Хибърниънс |
|
0 - 4 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Забар Сейнт Патрик |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Гзира Юнайтед |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
|
0 - 3 |
|
|
2 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Флориана |
Моста ФК |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
17 |
10 |
| Получени Голове |
8 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.43 |
1.43 |
| Средно Получени |
1.14 |
1.14 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
57% |
71% |
| Гол/Гол |
57% |
71% |
| Над 1.5 |
100% |
86% |
| Над 2.5 |
57% |
43% |
| Над 3.5 |
43% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
9 |
4 |
| Получени Голове |
7 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.25 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.75 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
67% |
| Гол/Гол |
75% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.72 |
4.28 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.20 |
2.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.26 |
3.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.82 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.02 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.72 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.03 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака