Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
петък, 21 август, 2026
19:30
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.94 |
3.05 |
3.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.31 |
1.74 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.71 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.77 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.58 |
2.21 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
4.16 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Флориана, а гостите от Слима.
Разстоянието между двата града е 1.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Индипендънс Граунд,
който има капацитет от
3 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Индипендънс Граунд.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Флориана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.08.2026 |
Премиер Лига |
Бирз. Ст. Пит. |
0 - 3 |
Флориана |
3.09 |
3.27 |
2.08 |
| 28.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дрита Гниляне |
1 - 1 |
Флориана |
1.48 |
4.05 |
6.12 |
| 21.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Флориана |
1 - 1 |
Дрита Гниляне |
3.34 |
3.54 |
1.98 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Шамрок Роувърс |
5 - 1 |
Флориана |
1.27 |
5.33 |
9.34 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Флориана |
2 - 0 |
Шамрок Роувърс |
3.56 |
3.29 |
2.00 |
| 16.05.2026 |
Финален рунд |
Флориана |
2 - 1 |
Марсашлок |
2.20 |
3.05 |
2.99 |
| 09.05.2026 |
Финален рунд |
Флориана |
0 - 0 |
Валета |
2.24 |
3.04 |
2.94 |
| 30.04.2026 |
Група за Титлата |
Гзира Юнайтед |
0 - 1 |
Флориана |
4.14 |
3.27 |
1.76 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
Флориана |
1 - 4 |
Хамрун Спартанс |
4.39 |
3.07 |
1.77 |
| 18.04.2026 |
Група за Титлата |
Флориана |
2 - 0 |
Валета |
2.22 |
2.95 |
3.04 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Слима Уондърърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
0 - 2 |
Хибърниънс |
2.23 |
3.04 |
2.99 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
2 - 3 |
Слима Уондърърс |
2.23 |
3.23 |
2.78 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
2 - 1 |
Слима Уондърърс |
3.14 |
3.20 |
2.08 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Забар Св.Патрик |
1 - 1 |
Слима Уондърърс |
3.59 |
3.25 |
1.87 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Моста ФК |
2 - 2 |
Слима Уондърърс |
4.31 |
3.48 |
1.70 |
| 14.04.2026 |
Група за Изпадане |
Слима Уондърърс |
1 - 0 |
Биркиркара |
2.39 |
2.85 |
2.90 |
| 10.04.2026 |
Група за Изпадане |
Слима Уондърърс |
1 - 1 |
Хибърниънс |
1.87 |
3.31 |
3.57 |
| 14.03.2026 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
2 - 1 |
Гзира Юнайтед |
1.77 |
3.25 |
4.14 |
| 07.03.2026 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
0 - 1 |
Флориана |
3.25 |
3.01 |
2.10 |
| 28.02.2026 |
Премиер Лига |
Таршин Рейнбоус |
1 - 1 |
Слима Уондърърс |
5.69 |
3.72 |
1.50 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2026 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
0 - 1 |
Флориана |
3.25 |
3.01 |
2.10 |
| 20.12.2025 |
Група за Титлата |
Флориана |
2 - 1 |
Слима Уондърърс |
2.48 |
2.93 |
2.67 |
| 01.11.2025 |
Премиер Лига |
Флориана |
2 - 2 |
Слима Уондърърс |
2.76 |
2.97 |
2.39 |
| 09.05.2025 |
Финален рунд |
Слима Уондърърс |
0 - 4 |
Флориана |
2.62 |
2.68 |
2.78 |
| 06.04.2025 |
Група за Титлата |
Флориана |
0 - 2 |
Слима Уондърърс |
3.88 |
2.81 |
1.96 |
| 22.02.2025 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
1 - 2 |
Флориана |
2.50 |
2.98 |
2.62 |
| 17.12.2024 |
Група за Титлата |
Флориана |
1 - 0 |
Слима Уондърърс |
2.62 |
2.98 |
2.49 |
| 01.11.2024 |
Премиер Лига |
Флориана |
0 - 0 |
Слима Уондърърс |
2.29 |
2.93 |
3.00 |
| 07.08.2024 |
Приятелски срещи |
Слима Уондърърс |
1 - 1 |
Флориана |
2.72 |
3.36 |
2.21 |
| 12.05.2024 |
Купа на Малта |
Флориана |
0 - 0 |
Слима Уондърърс |
1.86 |
3.22 |
3.80 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Флориана имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 21.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Биркиркара |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 2 |
Флориана |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
Валета |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 4 |
Моста ФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Хибърниънс |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Балзан |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Марсашлок |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Забар Сейнт Патрик |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 9 |
Слима Уондърърс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 9 |
Хамрун Спартанс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 11 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 12 |
Гзира Юнайтед |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Флориана |
|
| Слима Уондърърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Флориана |
Слима Уондърърс |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
2 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.94 |
3.05 |
3.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.31 |
1.74 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.71 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.77 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.58 |
2.21 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
4.16 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите