Бразилия - Серия А (2018)
22:00
Флуминензе RJ
Крузейро MG
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.29 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.34 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рио де Жанейро, а гостите от Бело Оризонте. Разстоянието между двата града е 340.1 км. Мачът ще се играе на стадион Маракана, който има капацитет от 78 838 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Маракана. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Флуминензе RJ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Серия А | Коринтианс SP | 2 - 1 | Флуминензе RJ | 1.65 | 3.40 | 5.28 |
| 12.04.2018 | Копа Судамерикана | Флуминензе RJ | 3 - 0 | Насионал Потоси | 1.08 | 8.34 | 20.73 |
| 25.03.2018 | Кариока | Флуминензе RJ | 3 - 0 | Ботафого RJ | 2.69 | 3.02 | 2.50 |
| 16.03.2018 | Купа на Бразилия | Авай SC | 1 - 0 | Флуминензе RJ | 3.06 | 3.10 | 2.22 |
| 04.03.2018 | Кариока | Флуминензе RJ | 2 - 1 | Волта Редонда RJ | 1.45 | 3.99 | 6.21 |
| 02.03.2018 | Купа на Бразилия | Флуминензе RJ | 1 - 2 | Авай SC | 1.53 | 3.68 | 5.59 |
| 24.02.2018 | Кариока | Флуминензе RJ | 4 - 0 | Фламенго RJ | 2.34 | 3.12 | 2.78 |
| 15.02.2018 | Купа на Бразилия | Флуминензе RJ | 5 - 0 | Салгейро PE | 1.35 | 4.23 | 8.27 |
| 03.02.2018 | Кариока | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Макае RJ | 1.47 | 3.72 | 6.60 |
| 31.01.2018 | Купа на Бразилия | Калдензе MG | 0 - 1 | Флуминензе RJ | 2.85 | 3.17 | 2.28 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 победи и 1 загуба в последните 7 домакинства.
Крузейро MG - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2018 | Копа Либ. Гр. фаза | Унив. де Чили | 0 - 0 | Крузейро MG | 3.12 | 3.20 | 2.25 |
| 14.04.2018 | Серия А | Крузейро MG | 0 - 1 | Гремио RS | 2.17 | 3.09 | 3.27 |
| 05.04.2018 | Копа Либ. Гр. фаза | Крузейро MG | 0 - 0 | Васко да Гама RJ | 1.44 | 4.02 | 7.32 |
| 22.03.2018 | Минейро | Тупи MG | 0 - 1 | Крузейро MG | 7.32 | 4.14 | 1.37 |
| 04.03.2018 | Минейро | Атлетико MG | 0 - 1 | Крузейро MG | 2.34 | 3.06 | 2.79 |
| 28.02.2018 | Копа Либ. Гр. фаза | Расинг Клуб | 4 - 2 | Крузейро MG | 2.07 | 3.15 | 3.59 |
| 24.02.2018 | Минейро | Крузейро MG | 3 - 0 | Боа MG | 1.31 | 4.33 | 8.20 |
| 17.02.2018 | Минейро | Крузейро MG | 1 - 0 | Вила Нова MG | 1.30 | 4.50 | 8.00 |
| 10.02.2018 | Минейро | ЕК Демократа MG | 0 - 2 | Крузейро MG | 7.00 | 4.15 | 1.37 |
| 27.01.2018 | Минейро | Томбензе MG | 1 - 2 | Крузейро MG | 6.52 | 3.92 | 1.43 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2017 | Серия А | Крузейро MG | 3 - 1 | Флуминензе RJ | 1.71 | 3.45 | 4.71 |
| 21.07.2017 | Серия А | Флуминензе RJ | 1 - 1 | Крузейро MG | 2.35 | 3.14 | 2.87 |
| 06.11.2016 | Серия А | Крузейро MG | 4 - 2 | Флуминензе RJ | 1.78 | 3.34 | 4.47 |
| 17.07.2016 | Серия А | Флуминензе RJ | 2 - 0 | Крузейро MG | 2.35 | 3.08 | 2.99 |
| 17.02.2016 | Бразилия | Крузейро MG | 3 - 4 | Флуминензе RJ | 1.74 | 3.31 | 4.48 |
| 18.10.2015 | Серия А | Крузейро MG | 2 - 0 | Флуминензе RJ | 1.70 | 3.45 | 4.78 |
| 10.07.2015 | Серия А | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Крузейро MG | 2.51 | 3.13 | 2.72 |
| 07.12.2014 | Серия А | Крузейро MG | 2 - 1 | Флуминензе RJ | 1.59 | 3.65 | 5.36 |
| 07.09.2014 | Серия А | Флуминензе RJ | 3 - 3 | Крузейро MG | 2.42 | 3.22 | 2.76 |
| 17.10.2013 | Серия А | Крузейро MG | 1 - 0 | Флуминензе RJ | 1.52 | 4.03 | 5.79 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Флуминензе RJ имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Серия А класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетико PR | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Америка MG | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Интернасионал RS | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Васко да Гама RJ | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Коринтианс SP | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Сантос SP | 2 | +1 | 3 |
| 7 | Гремио RS | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Сао Пауло SP | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Баия BA | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Витория Салвадор BA | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Фламенго RJ | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Ботафого RJ | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Палмейрас SP | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Атлетико MG | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Флуминензе RJ | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Крузейро MG | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Парана Клуб PR | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Сеара CE | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Спорт Ресифе PE | 1 | -3 | 0 |
| 20 | Чапекоензе SC | 1 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Флуминензе RJ | |
| Крузейро MG | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Флуминензе RJ | Крузейро MG | |
| Позиция | 14 | 16 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 12 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Флуминензе RJ | Крузейро MG | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Флуминензе RJ | Крузейро MG | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
0
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.29 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.34 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
