Бразилия - Купа на Бразилия (2026)
сряда, 13 май, 2026
03:30
Флуминензе RJ
Операрио PR
Първа среща
Операрио PR0 - 0Флуминензе RJ
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.50 |
8.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.18 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рио де Жанейро, а гостите от Понта Гроса.
Разстоянието между двата града е 747.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Маракана,
който има капацитет от
78 838 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Маракана.
Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Флуминензе RJ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Серия А |
Флуминензе RJ |
2 - 2 |
Витория Салвадор BA |
1.42 |
4.26 |
7.39 |
| 07.05.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Индепендиенте Ривад. |
1 - 1 |
Флуминензе RJ |
2.36 |
3.09 |
3.01 |
| 04.05.2026 |
Серия А |
Интернасионал RS |
2 - 0 |
Флуминензе RJ |
2.16 |
3.22 |
3.31 |
| 01.05.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Боливар Ла Пас |
2 - 0 |
Флуминензе RJ |
1.85 |
3.55 |
3.88 |
| 27.04.2026 |
Серия А |
Флуминензе RJ |
2 - 1 |
Чапекоензе SC |
1.25 |
5.44 |
10.61 |
| 24.04.2026 |
Купа на Бразилия |
Операрио PR |
0 - 0 |
Флуминензе RJ |
4.73 |
3.35 |
1.70 |
| 19.04.2026 |
Серия А |
Сантос SP |
2 - 3 |
Флуминензе RJ |
2.34 |
3.19 |
3.02 |
| 16.04.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Флуминензе RJ |
1 - 2 |
Индепендиенте Ривад. |
1.54 |
3.72 |
6.30 |
| 13.04.2026 |
Серия А |
Флуминензе RJ |
1 - 2 |
Фламенго RJ |
3.37 |
3.00 |
2.26 |
| 08.04.2026 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Депортиво Ла Гуайра |
0 - 0 |
Флуминензе RJ |
5.77 |
3.66 |
1.58 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Операрио PR - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Серия Б |
КР Бразил AL |
3 - 0 |
Операрио PR |
2.03 |
3.17 |
3.48 |
| 07.05.2026 |
Бразилия |
Операрио PR |
1 - 2 |
Чапекоензе SC |
2.18 |
2.71 |
3.55 |
| 03.05.2026 |
Серия Б |
Операрио PR |
3 - 0 |
Лондрина PR |
1.87 |
3.12 |
4.19 |
| 27.04.2026 |
Серия Б |
Операрио PR |
0 - 0 |
Форталеса CE |
2.36 |
2.88 |
3.08 |
| 24.04.2026 |
Купа на Бразилия |
Операрио PR |
0 - 0 |
Флуминензе RJ |
4.73 |
3.35 |
1.70 |
| 19.04.2026 |
Серия Б |
Вила Нова GO |
2 - 1 |
Операрио PR |
2.30 |
3.00 |
3.08 |
| 16.04.2026 |
Бразилия |
Операрио PR |
1 - 1 |
Гремио Н. SP |
2.18 |
2.73 |
3.52 |
| 13.04.2026 |
Серия Б |
Операрио PR |
0 - 0 |
Куяба MT |
1.88 |
3.07 |
4.19 |
| 09.04.2026 |
Бразилия |
Кианорте PR |
0 - 0 |
Операрио PR |
- |
- |
- |
| 05.04.2026 |
Серия Б |
Авай SC |
0 - 0 |
Операрио PR |
2.23 |
3.04 |
3.16 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.04.2026 |
Купа на Бразилия |
Операрио PR |
0 - 0 |
Флуминензе RJ |
4.73 |
3.35 |
1.70 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Флуминензе RJ класиране в Серия А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Палмейрас SP |
15 |
10 |
4 |
1 |
25 |
12 |
+13 |
34 |
| 2 |
Фламенго RJ |
14 |
9 |
3 |
2 |
27 |
12 |
+15 |
30 |
| 3 |
Флуминензе RJ |
15 |
8 |
3 |
4 |
25 |
20 |
+5 |
27 |
| 4 |
Сао Пауло SP |
15 |
7 |
3 |
5 |
21 |
16 |
+5 |
24 |
| 5 |
Атлетико PR |
15 |
7 |
2 |
6 |
20 |
16 |
+4 |
23 |
| 6 |
Баия BA |
14 |
6 |
4 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
22 |
| 7 |
Васко да Гама RJ |
15 |
5 |
5 |
5 |
21 |
21 |
0 |
20 |
| 8 |
Коритиба PR |
15 |
5 |
5 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
20 |
| 9 |
Брагантино SP |
15 |
6 |
2 |
7 |
17 |
18 |
-1 |
20 |
| 10 |
Витория Салвадор BA |
14 |
5 |
4 |
5 |
18 |
20 |
-2 |
19 |
| 11 |
Крузейро MG |
15 |
5 |
4 |
6 |
20 |
25 |
-5 |
19 |
| 12 |
Интернасионал RS |
15 |
4 |
6 |
5 |
16 |
16 |
0 |
18 |
| 13 |
Ботафого RJ |
14 |
5 |
3 |
6 |
26 |
27 |
-1 |
18 |
| 14 |
Сантос SP |
15 |
4 |
6 |
5 |
21 |
22 |
-1 |
18 |
| 15 |
Коринтианс SP |
15 |
4 |
6 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
18 |
| 16 |
Атлетико MG |
15 |
5 |
3 |
7 |
18 |
21 |
-3 |
18 |
| 17 |
Гремио RS |
15 |
4 |
5 |
6 |
15 |
17 |
-2 |
17 |
| 18 |
Мирасол SP |
14 |
3 |
4 |
7 |
16 |
20 |
-4 |
13 |
| 19 |
Ремо PA |
15 |
2 |
6 |
7 |
16 |
25 |
-9 |
12 |
| 20 |
Чапекоензе SC |
14 |
1 |
6 |
7 |
14 |
27 |
-13 |
9 |
Операрио PR класиране в Серия Б
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спорт Ресифе PE |
8 |
4 |
4 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
16 |
| 2 |
Форталеса CE |
8 |
4 |
3 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
15 |
| 3 |
Сао Бернардо SP |
7 |
4 |
1 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
13 |
| 4 |
Вила Нова GO |
8 |
3 |
4 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
13 |
| 5 |
Наутико PE |
8 |
4 |
1 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
13 |
| 6 |
Гремио Новоризонтино SP |
8 |
3 |
3 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
12 |
| 7 |
Крисиума SC |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
12 |
| 8 |
Операрио PR |
8 |
3 |
3 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
12 |
| 9 |
Жувентуд RS |
8 |
3 |
3 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
12 |
| 10 |
Атлетико GO |
8 |
3 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 11 |
Авай SC |
8 |
2 |
4 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
10 |
| 12 |
Атлетик Клуб MG |
8 |
2 |
4 |
2 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 13 |
Сеара CE |
8 |
2 |
4 |
2 |
8 |
8 |
0 |
10 |
| 14 |
Гояс GO |
8 |
3 |
1 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
10 |
| 15 |
Ботафого SP |
8 |
2 |
3 |
3 |
10 |
8 |
+2 |
9 |
| 16 |
Куяба MT |
8 |
1 |
6 |
1 |
4 |
4 |
0 |
9 |
| 17 |
КР Бразил AL |
8 |
2 |
2 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
8 |
| 18 |
Понте Прета SP |
8 |
2 |
1 |
5 |
6 |
12 |
-6 |
7 |
| 19 |
Лондрина PR |
7 |
1 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
5 |
| 20 |
Америка MG |
8 |
0 |
2 |
6 |
4 |
16 |
-12 |
2 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.50 |
8.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.18 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака