Бразилия - Серия А (2018)
22:00
Флуминензе RJ
Сао Пауло SP
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рио де Жанейро, а гостите от Сао Пауло. Разстоянието между двата града е 357.6 км. Мачът ще се играе на стадион Маракана, който има капацитет от 78 838 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Маракана. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Флуминензе RJ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2018 | Серия А | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Крузейро MG | 2.23 | 3.16 | 3.09 |
| 15.04.2018 | Серия А | Коринтианс SP | 2 - 1 | Флуминензе RJ | 1.65 | 3.40 | 5.28 |
| 12.04.2018 | Копа Судамерикана | Флуминензе RJ | 3 - 0 | Насионал Потоси | 1.08 | 8.34 | 20.73 |
| 25.03.2018 | Кариока | Флуминензе RJ | 3 - 0 | Ботафого RJ | 2.69 | 3.02 | 2.50 |
| 16.03.2018 | Купа на Бразилия | Авай SC | 1 - 0 | Флуминензе RJ | 3.06 | 3.10 | 2.22 |
| 04.03.2018 | Кариока | Флуминензе RJ | 2 - 1 | Волта Редонда RJ | 1.45 | 3.99 | 6.21 |
| 02.03.2018 | Купа на Бразилия | Флуминензе RJ | 1 - 2 | Авай SC | 1.53 | 3.68 | 5.59 |
| 24.02.2018 | Кариока | Флуминензе RJ | 4 - 0 | Фламенго RJ | 2.34 | 3.12 | 2.78 |
| 15.02.2018 | Купа на Бразилия | Флуминензе RJ | 5 - 0 | Салгейро PE | 1.35 | 4.23 | 8.27 |
| 03.02.2018 | Кариока | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Макае RJ | 1.47 | 3.72 | 6.60 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 7 победи и 1 загуба в последните 8 домакинства.
Сао Пауло SP - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2018 | Серия А | Сеара CE | 0 - 0 | Сао Пауло SP | 2.98 | 3.10 | 2.32 |
| 20.04.2018 | Купа на Бразилия | Сао Пауло SP | 2 - 2 | Атлетико PR | 1.70 | 3.35 | 4.66 |
| 17.04.2018 | Серия А | Сао Пауло SP | 1 - 0 | Парана Клуб PR | 1.30 | 4.62 | 9.72 |
| 13.04.2018 | Копа Судамерикана | Росарио Сентрал | 0 - 0 | Сао Пауло SP | 2.09 | 2.89 | 3.76 |
| 05.04.2018 | Купа на Бразилия | Атлетико PR | 2 - 1 | Сао Пауло SP | 2.32 | 3.05 | 2.92 |
| 29.03.2018 | Паулища | Коринтианс SP | 1 - 0 | Сао Пауло SP | 1.93 | 3.10 | 3.85 |
| 25.03.2018 | Паулища | Сао Пауло SP | 1 - 0 | Коринтианс SP | 2.24 | 2.97 | 3.11 |
| 21.03.2018 | Паулища | Сао Пауло SP | 2 - 0 | Сао Каетано SP | 1.34 | 4.31 | 7.86 |
| 17.03.2018 | Паулища | Сао Каетано SP | 1 - 0 | Сао Пауло SP | 5.30 | 3.56 | 1.59 |
| 15.03.2018 | Купа на Бразилия | КР Бразил AL | 0 - 3 | Сао Пауло SP | 3.76 | 3.18 | 1.91 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2017 | Серия А | Флуминензе RJ | 3 - 1 | Сао Пауло SP | 2.45 | 3.10 | 2.80 |
| 25.06.2017 | Серия А | Сао Пауло SP | 1 - 1 | Флуминензе RJ | 1.65 | 3.61 | 4.78 |
| 18.10.2016 | Серия А | Флуминензе RJ | 1 - 2 | Сао Пауло SP | 1.96 | 3.22 | 3.77 |
| 30.06.2016 | Серия А | Сао Пауло SP | 2 - 1 | Флуминензе RJ | 1.93 | 3.24 | 3.82 |
| 15.10.2015 | Серия А | Флуминензе RJ | 2 - 0 | Сао Пауло SP | 2.31 | 3.14 | 2.99 |
| 05.07.2015 | Серия А | Сао Пауло SP | 0 - 0 | Флуминензе RJ | 1.72 | 3.46 | 4.62 |
| 28.09.2014 | Серия А | Сао Пауло SP | 1 - 3 | Флуминензе RJ | 1.80 | 3.41 | 4.22 |
| 22.05.2014 | Серия А | Флуминензе RJ | 5 - 2 | Сао Пауло SP | 2.22 | 3.15 | 3.16 |
| 17.11.2013 | Серия А | Флуминензе RJ | 2 - 1 | Сао Пауло SP | 1.70 | 3.52 | 4.88 |
| 25.08.2013 | Серия А | Сао Пауло SP | 2 - 1 | Флуминензе RJ | 1.94 | 3.30 | 3.76 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Флуминензе RJ имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Серия А класиране към 29.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Коринтианс SP | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Ботафого RJ | 3 | +1 | 5 |
| 3 | Атлетико PR | 2 | +4 | 4 |
| 4 | Фламенго RJ | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Васко да Гама RJ | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Палмейрас SP | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Сао Пауло SP | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Гремио RS | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Америка MG | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Интернасионал RS | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Сантос SP | 2 | +1 | 3 |
| 12 | Атлетико MG | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Флуминензе RJ | 2 | 0 | 3 |
| 14 | Баия BA | 2 | -1 | 3 |
| 15 | Витория Салвадор BA | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Сеара CE | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Спорт Ресифе PE | 2 | -3 | 1 |
| 18 | Чапекоензе SC | 2 | -4 | 1 |
| 19 | Крузейро MG | 2 | -2 | 0 |
| 20 | Парана Клуб PR | 2 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Флуминензе RJ | |
| Сао Пауло SP | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Флуминензе RJ | Флуминензе RJ | Сао Пауло SP | Сао Пауло SP | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Коринтианс SP | 2 - 1 | ||||||
| 2 | Ботафого RJ | |||||||
| 3 | Атлетико PR | |||||||
| 4 | Фламенго RJ | |||||||
| 5 | Васко да Гама RJ | |||||||
| 6 | Палмейрас SP | |||||||
| 7 | Сао Пауло SP | - | - | - | ||||
| 8 | Гремио RS | |||||||
| 9 | Америка MG | |||||||
| 10 | Интернасионал RS | |||||||
| 10 | Сантос SP | |||||||
| 12 | Атлетико MG | |||||||
| 13 | Флуминензе RJ | - | - | - | ||||
| 14 | Баия BA | |||||||
| 15 | Витория Салвадор BA | |||||||
| 16 | Сеара CE | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 17 | Спорт Ресифе PE | |||||||
| 18 | Чапекоензе SC | |||||||
| 19 | Крузейро MG | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 20 | Парана Клуб PR | 1 - 0 | ||||||
Класиране в шампионата
| Флуминензе RJ | Сао Пауло SP | |
| Позиция | 13 | 7 |
| Точки | 3 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Флуминензе RJ | Сао Пауло SP | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Флуминензе RJ | Сао Пауло SP | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
1
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
