Италия - Серия С - Група С (2026 - 2027)
понеделник, 9 ноември, 2026
21:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.07 |
2.88 |
3.49 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.31 |
1.61 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.76 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
3.87 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фоджа, а гостите от Барлета.
Разстоянието между двата града е 64.0 км.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фоджа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
2 - 2 |
Фоджа |
2.21 |
3.23 |
2.90 |
| 25.10.2026 |
Серия С - С |
Фоджа |
1 - 0 |
Кавезе 1919 |
2.13 |
3.14 |
3.14 |
| 19.10.2026 |
Серия С - С |
Джуляно |
3 - 1 |
Фоджа |
2.97 |
3.14 |
2.23 |
| 11.10.2026 |
Серия С - С |
Фоджа |
1 - 3 |
Потенца |
2.36 |
3.15 |
2.74 |
| 04.10.2026 |
Серия С - С |
Козенца |
0 - 2 |
Фоджа |
2.60 |
3.09 |
2.50 |
| 27.09.2026 |
Серия С - С |
Фоджа |
2 - 0 |
Соренто |
2.08 |
3.05 |
3.36 |
| 20.09.2026 |
Серия С - С |
Интер Б |
3 - 2 |
Фоджа |
2.20 |
3.18 |
2.99 |
| 15.09.2026 |
Серия С - С |
Фоджа |
0 - 0 |
Савоя |
1.73 |
3.40 |
4.26 |
| 12.09.2026 |
Серия С - С |
Монополи 1966 |
1 - 0 |
Фоджа |
1.94 |
3.08 |
3.76 |
| 06.09.2026 |
Серия С - С |
Фоджа |
0 - 2 |
Аудаче Черин. |
2.44 |
3.11 |
2.68 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Барлета - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Серия С - С |
Барлета |
0 - 0 |
Монополи 1966 |
2.26 |
3.00 |
3.01 |
| 24.10.2026 |
Серия С - С |
Скафатезе |
1 - 0 |
Барлета |
2.17 |
3.12 |
3.05 |
| 18.10.2026 |
Серия С - С |
Барлета |
1 - 0 |
Пичерно |
1.92 |
3.27 |
3.58 |
| 12.10.2026 |
Серия С - С |
Барлета |
1 - 1 |
Кавезе 1919 |
2.17 |
3.23 |
3.00 |
| 03.10.2026 |
Серия С - С |
Джуляно |
1 - 0 |
Барлета |
2.44 |
3.31 |
2.53 |
| 27.09.2026 |
Серия С - С |
Барлета |
1 - 4 |
Потенца |
2.49 |
3.24 |
2.52 |
| 19.09.2026 |
Серия С - С |
Катания |
0 - 0 |
Барлета |
1.63 |
3.52 |
4.90 |
| 15.09.2026 |
Серия С - С |
Барлета |
1 - 1 |
Салернитана |
2.51 |
3.24 |
2.51 |
| 11.09.2026 |
Серия С - С |
Казарано |
3 - 1 |
Барлета |
2.07 |
3.32 |
3.12 |
| 05.09.2026 |
Серия С - С |
Кротоне |
2 - 2 |
Барлета |
2.17 |
3.07 |
3.12 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.05.2015 |
Серия С - С |
Барлета |
0 - 1 |
Фоджа |
3.39 |
3.36 |
1.90 |
| 20.12.2014 |
Серия С - С |
Фоджа |
0 - 1 |
Барлета |
1.76 |
3.29 |
4.21 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Фоджа имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Серия С - Група С класиране към 09.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Потенца |
12 |
9 |
2 |
1 |
32 |
17 |
+15 |
29 |
| 2 |
Бари |
12 |
6 |
4 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
22 |
| 3 |
Аудаче Чериньола |
12 |
6 |
2 |
4 |
19 |
11 |
+8 |
20 |
| 4 |
Соренто |
12 |
6 |
2 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
20 |
| 5 |
Катания |
12 |
6 |
1 |
5 |
24 |
13 |
+11 |
19 |
| 6 |
Монополи 1966 |
12 |
5 |
4 |
3 |
13 |
9 |
+4 |
19 |
| 7 |
Пичерно |
12 |
6 |
0 |
6 |
22 |
19 |
+3 |
18 |
| 8 |
Скафатезе |
12 |
4 |
6 |
2 |
18 |
16 |
+2 |
18 |
| 9 |
Интер Б |
12 |
5 |
2 |
5 |
21 |
20 |
+1 |
17 |
| 10 |
Казертана |
12 |
4 |
5 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
17 |
| 11 |
Кавезе 1919 |
12 |
4 |
3 |
5 |
21 |
20 |
+1 |
15 |
| 12 |
Салернитана |
12 |
3 |
6 |
3 |
15 |
16 |
-1 |
15 |
| 13 |
Фоджа |
12 |
4 |
3 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
15 |
| 14 |
Казарано |
12 |
4 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
15 |
| 15 |
Тим Алтамура |
12 |
4 |
3 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
15 |
| 16 |
Джуляно |
12 |
4 |
1 |
7 |
16 |
29 |
-13 |
13 |
| 17 |
Барлета |
12 |
2 |
6 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
12 |
| 18 |
Савоя |
12 |
2 |
6 |
4 |
13 |
18 |
-5 |
12 |
| 19 |
Козенца |
12 |
2 |
3 |
7 |
10 |
23 |
-13 |
9 |
| 20 |
Кротоне |
12 |
1 |
4 |
7 |
12 |
20 |
-8 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фоджа |
|
| Барлета |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фоджа |
Фоджа |
|
Барлета |
Барлета |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Потенца |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
1 - 4 |
|
|
| 2 |
Бари |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 3 |
Аудаче Чериньола |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 4 |
Соренто |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 5 |
Катания |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Монополи 1966 |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Пичерно |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Скафатезе |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Интер Б |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Казертана |
|
|
|
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 11 |
Кавезе 1919 |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Салернитана |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 13 |
Фоджа |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Казарано |
|
2 - 2 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 15 |
Тим Алтамура |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Джуляно |
|
3 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 17 |
Барлета |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 18 |
Савоя |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 19 |
Козенца |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Кротоне |
|
0 - 1 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фоджа |
Барлета |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
3 |
6 |
| Загуби |
5 |
4 |
| Вкарани Голове |
13 |
13 |
| Получени Голове |
15 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.08 |
1.08 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
75% |
67% |
| Мачове Получил |
58% |
67% |
| Гол/Гол |
42% |
50% |
| Над 1.5 |
67% |
58% |
| Над 2.5 |
33% |
42% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
6 |
| Получени Голове |
6 |
10 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
83% |
| Гол/Гол |
33% |
50% |
| Над 1.5 |
67% |
50% |
| Над 2.5 |
17% |
50% |
| Над 3.5 |
17% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.07 |
2.88 |
3.49 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.31 |
1.61 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.76 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
3.87 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака