Сан Марино - Копа Титано (2024 - 2025)
21:45
Фолгоре Фалциано
Тре Пене
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.78 | 3.08 | 2.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 1.30 | 1.39 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.90 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.63 | 2.06 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.21 | 3.72 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.86 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2024 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фалциано, а гостите от Сан Марино. Разстоянието между двата града е 7.1 км. Мачът ще се играе на стадион Стадио Серавале В, който има капацитет от 700 места. Размерите на терена са 106 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Стадио Серавале В. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Отговорна Игра
Фолгоре Фалциано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2024 | Саммаринезе | Тре Пене | 1 - 1 | Фолгоре Фалциано | - | - | - |
| 08.11.2024 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 1 - 0 | Мурата | 2.23 | 3.13 | 2.89 |
| 01.11.2024 | Саммаринезе | Виртус | 1 - 0 | Фолгоре Фалциано | 1.95 | 3.09 | 3.54 |
| 27.10.2024 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 2 - 0 | Сан Марино Акад. | - | - | - |
| 23.10.2024 | Копа Титано | Мурата | 0 - 0 | Фолгоре Фалциано | 3.01 | 3.24 | 2.10 |
| 20.10.2024 | Саммаринезе | Ювенес Догана | 0 - 1 | Фолгоре Фалциано | - | - | - |
| 05.10.2024 | Саммаринезе | Фиорентино | 1 - 1 | Фолгоре Фалциано | 2.87 | 3.48 | 2.05 |
| 29.09.2024 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 3 - 0 | Кайлунго | 1.29 | 4.80 | 7.75 |
| 24.09.2024 | Копа Титано | Фолгоре Фалциано | 1 - 0 | Мурата | 2.75 | 3.34 | 2.18 |
| 21.09.2024 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 2 - 1 | Сан Джовани | - | - | - |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Тре Пене - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2024 | Саммаринезе | Тре Пене | 1 - 1 | Фолгоре Фалциано | - | - | - |
| 09.11.2024 | Саммаринезе | Космос Серавале | 1 - 1 | Тре Пене | - | - | - |
| 01.11.2024 | Саммаринезе | Тре Пене | 1 - 0 | Фиорентино | 1.39 | 4.33 | 6.11 |
| 25.10.2024 | Саммаринезе | Тре Фиори | 1 - 1 | Тре Пене | 2.82 | 3.47 | 2.11 |
| 22.10.2024 | Копа Титано | Тре Пене | 4 - 1 | Кайлунго | 1.06 | 9.31 | 21.88 |
| 19.10.2024 | Саммаринезе | Тре Пене | 1 - 1 | Либертас | - | - | - |
| 05.10.2024 | Саммаринезе | Кайлунго | 2 - 2 | Тре Пене | 36.00 | 11.50 | 1.04 |
| 29.09.2024 | Саммаринезе | Доманяно | 0 - 0 | Тре Пене | - | - | - |
| 25.09.2024 | Копа Титано | Кайлунго | 0 - 6 | Тре Пене | 23.25 | 12.00 | 1.04 |
| 22.09.2024 | Саммаринезе | Тре Пене | 0 - 0 | Пенароса | 1.03 | 14.50 | 21.50 |
Общо 3 победи и 7 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2024 | Саммаринезе | Тре Пене | 1 - 1 | Фолгоре Фалциано | - | - | - |
| 16.03.2024 | Саммаринезе | Тре Пене | 2 - 1 | Фолгоре Фалциано | 1.44 | 4.05 | 5.89 |
| 09.12.2023 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 0 - 2 | Тре Пене | 7.23 | 4.65 | 1.33 |
| 12.04.2023 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 0 - 4 | Тре Пене | 5.63 | 3.68 | 1.51 |
| 17.12.2022 | Саммаринезе | Тре Пене | 1 - 2 | Фолгоре Фалциано | 1.33 | 4.43 | 7.61 |
| 08.03.2022 | Саммаринезе | Тре Пене | 0 - 0 | Фолгоре Фалциано | 2.26 | 3.02 | 2.93 |
| 27.11.2021 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 2 - 4 | Тре Пене | - | - | - |
| 28.02.2021 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 1 - 0 | Тре Пене | - | - | - |
| 18.01.2020 | Саммаринезе | Фолгоре Фалциано | 0 - 0 | Тре Пене | - | - | - |
| 05.05.2019 | Плейофи | Фолгоре Фалциано | 1 - 1 | Тре Пене | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Фолгоре Фалциано имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Шампионат Саммаринезе
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виртус | 10 | +15 | 23 |
| 2 | Ла Фиорита | 10 | +13 | 22 |
| 3 | Космос Серавале | 10 | +18 | 20 |
| 4 | Фолгоре Фалциано | 10 | +9 | 20 |
| 5 | Фиорентино | 10 | +5 | 20 |
| 6 | Тре Фиори | 10 | +13 | 19 |
| 7 | Сан Джовани | 10 | +12 | 17 |
| 8 | Мурата | 10 | +4 | 16 |
| 9 | Тре Пене | 10 | +5 | 14 |
| 10 | Либертас | 10 | -5 | 13 |
| 11 | Фаетано | 10 | -11 | 13 |
| 12 | Доманяно | 10 | -6 | 10 |
| 13 | Пенароса | 10 | -23 | 5 |
| 14 | Сан Марино Академи | 10 | -14 | 4 |
| 15 | Ювенес Догана | 10 | -9 | 3 |
| 16 | Кайлунго | 10 | -26 | 1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.78 | 3.08 | 2.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 1.30 | 1.39 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.90 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.63 | 2.06 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.21 | 3.72 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.86 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2024 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра