Шотландия - Премиършип (2026 - 2027)
сряда, 2 септември, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
4.00 |
1.56 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
1.22 |
1.17 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.75 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фолкърк, а гостите от Глазгоу.
Разстоянието между двата града е 32.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фолкърк Стейдиъм,
който има капацитет от
9 200 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фолкърк Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фолкърк - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Премиършип |
Селтик |
2 - 1 |
Фолкърк |
1.19 |
6.90 |
11.72 |
| 09.08.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
0 - 0 |
Фолкърк |
1.80 |
3.71 |
4.04 |
| 01.08.2026 |
Премиършип |
Фолкърк |
0 - 2 |
Сейнт Мирън |
1.99 |
3.55 |
3.53 |
| 25.07.2026 |
Купа на Лигата |
Фолкърк |
3 - 0 |
Странрар |
1.13 |
7.53 |
13.98 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Алоа Атлетик |
1 - 1 |
Фолкърк |
10.10 |
5.76 |
1.21 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фолкърк |
1 - 0 |
Генк |
3.19 |
3.58 |
1.92 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Фолкърк |
0 - 1 |
Еър Юнайтед |
1.42 |
4.51 |
5.98 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Единбург Сити |
0 - 5 |
Фолкърк |
13.00 |
7.42 |
1.15 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Еърдриониънс |
1 - 2 |
Фолкърк |
5.51 |
4.30 |
1.44 |
| 16.05.2026 |
Група за Титлата |
Фолкърк |
2 - 5 |
Рейнджърс |
3.71 |
3.79 |
1.86 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Рейнджърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Премиършип |
Абърдийн |
0 - 1 |
Рейнджърс |
3.92 |
3.76 |
1.82 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Яблонец |
1 - 0 |
Рейнджърс |
2.90 |
3.29 |
2.31 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Рейнджърс |
1 - 0 |
Яблонец |
1.36 |
4.59 |
7.85 |
| 16.08.2026 |
Купа на Лигата |
Рейнджърс |
5 - 1 |
Сейнт Мирън |
1.38 |
4.57 |
6.67 |
| 13.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Рейнджърс |
1 - 1 |
Ягиелония Бялисток |
1.55 |
4.09 |
5.25 |
| 09.08.2026 |
Премиършип |
Рейнджърс |
1 - 2 |
Хибърниън |
1.53 |
4.34 |
5.30 |
| 06.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Ягиелония Бялисток |
2 - 1 |
Рейнджърс |
2.92 |
3.27 |
2.31 |
| 31.07.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
1 - 1 |
Рейнджърс |
5.42 |
4.45 |
1.51 |
| 26.07.2026 |
Приятелски срещи |
Рейнджърс |
0 - 0 |
Уест Хям |
2.65 |
3.51 |
2.29 |
| 22.07.2026 |
Приятелски срещи |
Рейнджърс |
2 - 1 |
Сент Етиен |
1.62 |
3.91 |
4.32 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
Група за Титлата |
Фолкърк |
2 - 5 |
Рейнджърс |
3.71 |
3.79 |
1.86 |
| 12.04.2026 |
Премиършип |
Фолкърк |
3 - 6 |
Рейнджърс |
4.45 |
3.70 |
1.74 |
| 30.11.2025 |
Премиършип |
Рейнджърс |
0 - 0 |
Фолкърк |
1.43 |
4.69 |
6.28 |
| 05.10.2025 |
Премиършип |
Фолкърк |
1 - 1 |
Рейнджърс |
4.35 |
4.11 |
1.68 |
| 29.11.2020 |
Купа на Лигата |
Фолкърк |
0 - 4 |
Рейнджърс |
20.52 |
9.05 |
1.08 |
| 04.03.2018 |
Купа на Шотландия |
Рейнджърс |
4 - 1 |
Фолкърк |
1.20 |
5.88 |
12.18 |
| 18.03.2016 |
Чемпиъншип |
Фолкърк |
3 - 2 |
Рейнджърс |
5.69 |
4.00 |
1.50 |
| 30.01.2016 |
Чемпиъншип |
Рейнджърс |
1 - 0 |
Фолкърк |
1.23 |
5.44 |
10.35 |
| 19.12.2015 |
Чемпиъншип |
Фолкърк |
2 - 1 |
Рейнджърс |
5.90 |
4.23 |
1.45 |
| 03.10.2015 |
Чемпиъншип |
Рейнджърс |
3 - 1 |
Фолкърк |
1.18 |
6.10 |
11.98 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Фолкърк имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Премиършип класиране към 02.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Селтик |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 2 |
Сейнт Мирън |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 3 |
Хартс |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
6 |
| 4 |
Дънди ФК |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 5 |
Хибърниън |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 6 |
Мъдъруел |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 7 |
Рейнджърс |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 8 |
Дънди Юнайтед |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 9 |
Сейнт Джонстън |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 10 |
Абърдийн |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 11 |
Фолкърк |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 12 |
Килмарнък |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фолкърк |
|
| Рейнджърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фолкърк |
Фолкърк |
|
Рейнджърс |
Рейнджърс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Селтик |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Сейнт Мирън |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 3 |
Хартс |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Дънди ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Хибърниън |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Мъдъруел |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Рейнджърс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Дънди Юнайтед |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Сейнт Джонстън |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Абърдийн |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 11 |
Фолкърк |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Килмарнък |
|
|
|
|
|
|
|
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фолкърк |
Рейнджърс |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
3 |
| Получени Голове |
4 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
4.00 |
1.56 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
1.22 |
1.17 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.75 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака