Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2017)
17:00
Фолу
Аскер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 4.20 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.22 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ши, а гостите от Аскер. Разстоянието между двата града е 25.9 км. Мачът ще се играе на стадион Ши, който има капацитет от 2 500 места. Снимки от Google карта стадион Ши. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фолу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 3 - 2 | Фолу | 1.73 | 3.64 | 3.85 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Гроруд | 4 - 1 | Фолу | 1.52 | 4.46 | 4.50 |
| 22.04.2017 | Д2 Група 1 | Фолу | 0 - 1 | Нюбергсунд | 1.71 | 3.90 | 3.76 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 0 | Фолу | 1.65 | 4.31 | 3.69 |
| 20.01.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 3 - 0 | Фолу | 1.13 | 7.00 | 12.13 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 1 | Шайд | 2 - 1 | Фолу | 1.59 | 4.51 | 3.76 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 1 | Фолу | 2 - 1 | Опсал | 1.45 | 4.85 | 4.51 |
| 08.10.2016 | Д2 Група 1 | Фолу | 5 - 1 | Гроруд | 2.43 | 4.05 | 2.20 |
| 02.10.2016 | Д2 Група 1 | Сеня | 0 - 0 | Фолу | 2.09 | 3.93 | 2.65 |
| 26.09.2016 | Д2 Група 1 | Фолу | 5 - 2 | Тромсьо 2 | - | - | - |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Аскер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Д2 Група 1 | Аскер | 0 - 3 | Шайд | 2.35 | 3.91 | 2.32 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Холмен | 2 - 2 | Аскер | 5.32 | 4.99 | 1.39 |
| 23.04.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 0 - 0 | Аскер | 1.67 | 4.12 | 3.71 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 1 | Аскер | 1 - 5 | ХамКам | 2.52 | 3.92 | 2.19 |
| 13.01.2017 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 1 - 0 | Аскер | 1.29 | 4.96 | 7.26 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 4 | Квик Халден | 0 - 4 | Аскер | 2.17 | 4.08 | 2.46 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 4 | Аскер | 1 - 2 | Берум | 2.14 | 4.06 | 2.48 |
| 09.10.2016 | Д2 Група 4 | Аскер | 5 - 1 | Порс Футбол | 1.27 | 5.48 | 7.33 |
| 01.10.2016 | Д2 Група 4 | Виндбярт | 0 - 0 | Аскер | 1.42 | 4.75 | 4.75 |
| 26.09.2016 | Д2 Група 4 | Аскер | 3 - 2 | Ейк Тьонсберг | 1.63 | 4.01 | 4.07 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2011 | Приятелски срещи | Аскер | 9 - 0 | Фолу | 1.78 | 3.58 | 3.85 |
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 06.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Шайд | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Гроруд | 3 | +5 | 9 |
| 4 | Алта | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Рауфос | 3 | +4 | 7 |
| 6 | Берум | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Нюбергсунд | 3 | -1 | 3 |
| 7 | Финснес | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Волеренга Осло 2 | 3 | -2 | 3 |
| 10 | Брюмундал | 3 | -3 | 3 |
| 11 | КФУМ Осло | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Аскер | 3 | -7 | 1 |
| 13 | Фолу | 3 | -4 | 0 |
| 14 | Киелсос | 3 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Фолу | |
| Аскер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фолу | Фолу | Аскер | Аскер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ХамКам | 1 - 5 | ||||||
| 2 | Шайд | 0 - 3 | ||||||
| 3 | Гроруд | |||||||
| 4 | Алта | 2 - 0 | ||||||
| 5 | Рауфос | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 6 | Берум | |||||||
| 7 | Нюбергсунд | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 7 | Финснес | |||||||
| 9 | Волеренга Осло 2 | 3 - 2 | ||||||
| 10 | Брюмундал | |||||||
| 11 | КФУМ Осло | |||||||
| 12 | Аскер | - | - | - | ||||
| 13 | Фолу | - | - | - | ||||
| 14 | Киелсос | |||||||
Класиране в шампионата
| Фолу | Аскер | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 0 | 1 |
Форма в шампионата
| Фолу | Аскер | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 3 |
0
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Фолу | Аскер | |
|
Вкарани
Получени |
2
6 |
1
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 4.20 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.22 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
