Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2017)
16:30
Фолу
Финснес
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 4.00 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.22 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ши, а гостите от Финснес. Разстоянието между двата града е 1 109.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ши, който има капацитет от 2 500 места. Снимки от Google карта стадион Ши. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фолу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Д2 Група 1 | Брюмундал | 1 - 3 | Фолу | 2.18 | 3.78 | 2.59 |
| 06.05.2017 | Д2 Група 1 | Фолу | 0 - 0 | Аскер | 2.59 | 4.05 | 2.08 |
| 01.05.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 3 - 2 | Фолу | 1.74 | 3.64 | 3.84 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Гроруд | 4 - 1 | Фолу | 1.52 | 4.46 | 4.50 |
| 22.04.2017 | Д2 Група 1 | Фолу | 0 - 1 | Нюбергсунд | 1.71 | 3.90 | 3.76 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 0 | Фолу | 1.65 | 4.31 | 3.69 |
| 20.01.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 3 - 0 | Фолу | 1.13 | 7.00 | 12.13 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 1 | Шайд | 2 - 1 | Фолу | 1.59 | 4.51 | 3.76 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 1 | Фолу | 2 - 1 | Опсал | 1.45 | 4.85 | 4.51 |
| 08.10.2016 | Д2 Група 1 | Фолу | 5 - 1 | Гроруд | 2.43 | 4.05 | 2.20 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Финснес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Д2 Група 1 | Финснес | 0 - 0 | Шайд | 2.30 | 3.96 | 2.32 |
| 07.05.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 1 - 3 | Финснес | 1.62 | 4.22 | 3.87 |
| 29.04.2017 | Д2 Група 1 | Финснес | 0 - 1 | ХамКам | 2.77 | 3.82 | 2.07 |
| 26.04.2017 | Купа на Норвегия | Мьолнер | 1 - 1 | Финснес | 4.75 | 5.02 | 1.42 |
| 22.04.2017 | Д2 Група 1 | Киелсос | 1 - 2 | Финснес | 2.76 | 3.77 | 2.07 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 1 | Финснес | 0 - 1 | Гроруд | 2.07 | 4.09 | 2.59 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 1 | Опсал | 2 - 3 | Финснес | 4.16 | 4.43 | 1.55 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 4 - 0 | Стабек 2 | - | - | - |
| 09.10.2016 | Д2 Група 1 | Алта | 1 - 1 | Финснес | 2.49 | 3.83 | 2.21 |
| 01.10.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 1 - 1 | Тромсдален | 2.90 | 3.30 | 2.10 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2016 | Д2 Група 1 | Финснес | 2 - 0 | Фолу | 1.51 | 4.34 | 4.52 |
| 16.05.2016 | Д2 Група 1 | Фолу | 2 - 2 | Финснес | 2.14 | 3.80 | 2.64 |
| 17.08.2014 | Д2 Група 4 | Финснес | 0 - 1 | Фолу | 5.94 | 5.46 | 1.31 |
| 04.05.2014 | Д2 Група 4 | Фолу | 5 - 0 | Финснес | 1.15 | 6.50 | 10.00 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Фолу имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 21.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | 6 | +10 | 16 |
| 2 | Алта | 6 | +8 | 14 |
| 3 | Шайд | 6 | +7 | 13 |
| 4 | Гроруд | 6 | +1 | 12 |
| 5 | Рауфос | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Берум | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Финснес | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Нюбергсунд | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Волеренга Осло 2 | 5 | -4 | 6 |
| 10 | Киелсос | 6 | -4 | 5 |
| 11 | Фолу | 5 | -2 | 4 |
| 12 | Аскер | 6 | -7 | 4 |
| 13 | Брюмундал | 6 | -10 | 3 |
| 14 | КФУМ Осло | 6 | -6 | 1 |
Хронология в първенството
| Фолу | |
| Финснес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фолу | Фолу | Финснес | Финснес | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ХамКам | 0 - 1 | ||||||
| 2 | Алта | 2 - 0 | ||||||
| 3 | Шайд | 0 - 0 | ||||||
| 4 | Гроруд | 0 - 1 | ||||||
| 5 | Рауфос | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 6 | Берум | |||||||
| 7 | Финснес | - | - | - | ||||
| 8 | Нюбергсунд | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 9 | Волеренга Осло 2 | 3 - 2 | ||||||
| 10 | Киелсос | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 11 | Фолу | - | - | - | ||||
| 12 | Аскер | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 13 | Брюмундал | 1 - 3 | ||||||
| 14 | КФУМ Осло | |||||||
Класиране в шампионата
| Фолу | Финснес | |
| Позиция | 11 | 7 |
| Точки | 4 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 1 | 6 |
Форма в шампионата
| Фолу | Финснес | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 3 |
2
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
2
0 0 |
Голове в шампионата
| Фолу | Финснес | |
|
Вкарани
Получени |
5
7 |
5
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
5
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 4.00 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.22 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
