Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2026)
събота, 16 май, 2026
15:00
15:00
Фолу
Льоренског
Прогнози на потребителите
1 100% за Фолу
X 0% за равен
2 0% за Льоренског
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Ши, а гостите от Льоренског. Разстоянието между двата града е 24.3 км. Мачът ще се играе на стадион Ши, който има капацитет от 2 500 места. Снимки от Google карта стадион Ши. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фолу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 4 - 1 | Фолу | 1.35 | 4.81 | 6.15 |
| 03.05.2026 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 0 | Юнкерен | 2.09 | 3.70 | 2.62 |
| 25.04.2026 | Д2 Група 2 | Стьордалс Блинк | 1 - 2 | Фолу | 1.83 | 3.77 | 3.29 |
| 18.04.2026 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 3 | Гроруд | 3.63 | 3.61 | 1.79 |
| 11.04.2026 | Д2 Група 2 | Триг/Ладе | 2 - 2 | Фолу | 2.29 | 3.65 | 2.47 |
| 06.04.2026 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 2 | Хьонефос | 3.72 | 3.96 | 1.68 |
| 28.03.2026 | Приятелски срещи | Ейк Тьонсберг | 2 - 0 | Фолу | 1.84 | 3.64 | 3.40 |
| 20.03.2026 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 1 - 3 | Фолу | - | - | - |
| 14.03.2026 | Приятелски срещи | Порс Футбол | 2 - 0 | Фолу | - | - | - |
| 07.03.2026 | Приятелски срещи | Киелсос | 1 - 0 | Фолу | - | - | - |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Льоренског - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 1 - 2 | Рана | 1.44 | 4.45 | 5.21 |
| 02.05.2026 | Д2 Група 2 | Киелсос | 4 - 1 | Льоренског | 1.85 | 3.45 | 3.55 |
| 25.04.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 5 - 1 | Уленсакер Киса | 1.58 | 4.22 | 4.09 |
| 18.04.2026 | Д2 Група 2 | Шайд | 1 - 2 | Льоренског | 1.62 | 3.83 | 4.31 |
| 11.04.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 2 - 1 | Стьордалс Блинк | 2.35 | 3.56 | 2.44 |
| 06.04.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 0 - 0 | Льоренског | 1.63 | 3.94 | 4.09 |
| 25.01.2026 | Норвегия | Берум | 2 - 2 | Льоренског | 2.51 | 4.11 | 2.16 |
| 13.08.2025 | Купа на Норвегия | Льоренског | 1 - 4 | Лилестрьом | 11.86 | 8.25 | 1.13 |
| 24.04.2025 | Купа на Норвегия | Льоренског | 0 - 1 | ХамКам | - | - | - |
| 12.04.2025 | Купа на Норвегия | Фриг Осло | 1 - 3 | Льоренског | 2.12 | 3.94 | 2.52 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2014 | Д2 Група 4 | Льоренског | 0 - 7 | Фолу | 5.81 | 5.38 | 1.31 |
| 09.06.2014 | Д2 Група 4 | Фолу | 8 - 0 | Льоренског | 1.19 | 6.64 | 8.10 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Фолу имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 16.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Киелсос | 6 | +9 | 18 |
| 2 | Хьонефос | 7 | +9 | 16 |
| 3 | Ейдсволд ТФ | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Левангер | 6 | +2 | 12 |
| 5 | Гроруд | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Льоренског | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Тромсдален | 7 | 0 | 10 |
| 8 | Фолу | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Рана | 6 | -1 | 7 |
| 10 | Шайд | 6 | -3 | 6 |
| 11 | Триг/Ладе | 6 | -4 | 4 |
| 12 | Юнкерен | 6 | -4 | 4 |
| 13 | Стьордалс Блинк | 7 | -7 | 3 |
| 14 | Уленсакер Киса | 6 | -12 | 3 |
Хронология в първенството
| Фолу | |
| Льоренског | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фолу | Фолу | Льоренског | Льоренског | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Киелсос | 4 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 2 | Хьонефос | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 3 | Ейдсволд ТФ | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Левангер | |||||||
| 5 | Гроруд | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 6 | Льоренског | - | - | - | ||||
| 7 | Тромсдален | |||||||
| 8 | Фолу | - | - | - | ||||
| 9 | Рана | 1 - 2 | ||||||
| 10 | Шайд | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 11 | Триг/Ладе | 2 - 2 | ||||||
| 12 | Юнкерен | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 13 | Стьордалс Блинк | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Уленсакер Киса | 5 - 1 | ||||||
Представяне в Шампионата
| Фолу | Льоренског | |
| Победи | 2 | 3 |
| Равни | 2 | 1 |
| Загуби | 2 | 2 |
| Вкарани Голове | 11 | 11 |
| Получени Голове | 12 | 9 |
| Средно Вкарани | 1.83 | 1.83 |
| Средно Получени | 2.00 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 100% | 83% |
| Мачове Получил | 83% | 83% |
| Гол/Гол | 83% | 83% |
| Над 1.5 | 100% | 83% |
| Над 2.5 | 83% | 83% |
| Над 3.5 | 67% | 33% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 6 | 3 |
| Получени Голове | 5 | 5 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.67 | 1.67 |
| Мачове Вкарал | 100% | 67% |
| Мачове Получил | 67% | 67% |
| Гол/Гол | 67% | 67% |
| Над 1.5 | 100% | 67% |
| Над 2.5 | 67% | 67% |
| Над 3.5 | 67% | 33% |
Прогнози на потребителите
1 100% за Фолу
X 0% за равен
2 0% за Льоренског
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
