Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Фолу
(Норвегия)
Йовик-Лин
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 4.82 | 5.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.13 | 2.74 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.27 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.09 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.86 | 1.82 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.01.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ши, а гостите от Йовик. Разстоянието между двата града е 119.7 км.
Отговорна Игра
Фолу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 2 | Гроруд | 3.37 | 4.26 | 1.71 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 2 | Шайд | 6 - 0 | Фолу | 1.28 | 5.41 | 6.97 |
| 05.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 1 | Стрьомен | 2.41 | 3.59 | 2.41 |
| 28.09.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 0 - 4 | Фолу | 4.17 | 4.02 | 1.60 |
| 22.09.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 3 | Стьордалс Блинк | 3.38 | 3.95 | 1.76 |
| 14.09.2024 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 8 - 0 | Фолу | 1.39 | 4.76 | 5.36 |
| 07.09.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 0 - 0 | Киелсос | 2.53 | 3.70 | 2.22 |
| 31.08.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 3 - 0 | Уленсакер Киса | 2.90 | 3.82 | 1.96 |
| 24.08.2024 | Д2 Група 2 | Стриндхайм | 1 - 1 | Фолу | 2.02 | 3.87 | 2.76 |
| 18.08.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 3 - 2 | Юнкерен | 1.21 | 6.01 | 8.25 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Йовик-Лин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2024 | Д2 Група 2 | Стриндхайм | 5 - 0 | Йовик-Лин | 1.28 | 5.15 | 7.01 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 0 - 3 | Киелсос | 7.10 | 5.11 | 1.28 |
| 07.10.2024 | Д2 Група 2 | Волеренга Осло 2 | 0 - 4 | Йовик-Лин | 2.57 | 3.99 | 2.12 |
| 28.09.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 0 - 4 | Фолу | 4.17 | 4.02 | 1.60 |
| 21.09.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 1 - 2 | Гроруд | 7.10 | 5.41 | 1.27 |
| 15.09.2024 | Д2 Група 2 | Алта | 1 - 1 | Йовик-Лин | 1.16 | 6.98 | 10.43 |
| 07.09.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 0 - 2 | Ейдсволд ТФ | 6.52 | 5.08 | 1.31 |
| 31.08.2024 | Д2 Група 2 | Юнкерен | 3 - 0 | Йовик-Лин | 1.44 | 4.57 | 4.89 |
| 25.08.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 1 - 2 | Стрьомен | 6.24 | 4.79 | 1.34 |
| 17.08.2024 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 3 - 1 | Йовик-Лин | 1.09 | 7.94 | 16.21 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2024 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 0 - 4 | Фолу | 4.17 | 4.02 | 1.60 |
| 15.06.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 0 - 0 | Йовик-Лин | 1.13 | 7.08 | 12.14 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Фолу имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 4.82 | 5.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.13 | 2.74 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.27 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.09 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.86 | 1.82 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.01.2025 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра