Канада - Премиер Лига (2026)
неделя, 6 септември, 2026
02:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
4.78 |
7.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.11 |
2.98 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
5.64 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.14 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.45 |
1.49 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.56 |
2.26 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.74 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамилтън, а гостите от Торонто.
Разстоянието между двата града е 61.0 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фордж - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Първ. на Канада |
Супра дю Квебек |
1 - 1 |
Фордж |
3.51 |
3.31 |
1.84 |
| 29.08.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 0 |
Фордж |
3.19 |
3.53 |
1.96 |
| 23.08.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
2 - 0 |
Пасифик |
1.24 |
5.41 |
9.13 |
| 20.08.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
3 - 2 |
Супра дю Квебек |
1.62 |
3.76 |
4.49 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
2 - 1 |
Фордж |
2.38 |
3.02 |
2.80 |
| 08.08.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
0 - 1 |
Ванкувър ФК |
1.60 |
3.66 |
4.82 |
| 03.08.2026 |
Премиер Лига |
Халифакс Уонд. |
0 - 0 |
Фордж |
5.38 |
3.94 |
1.50 |
| 27.07.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 3 |
Фордж |
4.62 |
3.74 |
1.61 |
| 05.07.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 2 |
Фордж |
4.35 |
3.41 |
1.72 |
| 01.07.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
3 - 2 |
Ванкувър ФК |
1.44 |
4.04 |
6.08 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Интер Торонто - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
2 - 1 |
Интер Торонто |
1.70 |
4.03 |
3.71 |
| 23.08.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 1 |
Супра дю Квебек |
2.62 |
3.63 |
2.22 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
4 - 3 |
Халифакс Уонд. |
2.30 |
3.46 |
2.61 |
| 09.08.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
1 - 1 |
Интер Торонто |
2.29 |
3.52 |
2.61 |
| 02.08.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
5 - 0 |
Интер Торонто |
1.39 |
4.21 |
6.78 |
| 27.07.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 3 |
Фордж |
4.62 |
3.74 |
1.61 |
| 18.07.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
1 - 1 |
Интер Торонто |
1.81 |
3.54 |
3.70 |
| 05.07.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
4 - 0 |
Интер Торонто |
2.02 |
3.35 |
3.21 |
| 11.06.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 5 |
Кавалри |
3.57 |
3.27 |
1.92 |
| 07.06.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 4 |
Фордж |
3.28 |
3.28 |
2.00 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.07.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 3 |
Фордж |
4.62 |
3.74 |
1.61 |
| 07.06.2026 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 4 |
Фордж |
3.28 |
3.28 |
2.00 |
| 18.10.2025 |
Премиер Лига |
Фордж |
3 - 0 |
Интер Торонто |
1.73 |
3.49 |
4.12 |
| 09.08.2025 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
1 - 2 |
Фордж |
2.74 |
3.07 |
2.38 |
| 29.06.2025 |
Премиер Лига |
Фордж |
2 - 2 |
Интер Торонто |
1.59 |
3.84 |
4.56 |
| 27.04.2025 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
2 - 2 |
Фордж |
2.68 |
3.09 |
2.36 |
| 28.09.2024 |
Премиер Лига |
Фордж |
2 - 0 |
Интер Торонто |
1.62 |
3.78 |
4.57 |
| 24.08.2024 |
Премиер Лига |
Интер Торонто |
0 - 0 |
Фордж |
2.57 |
3.42 |
2.31 |
| 01.06.2024 |
Премиер Лига |
Фордж |
3 - 0 |
Интер Торонто |
1.62 |
3.74 |
4.56 |
| 02.05.2024 |
Първ. на Канада |
Фордж |
3 - 1 |
Интер Торонто |
1.65 |
3.63 |
4.43 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Фордж имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кавалри |
19 |
13 |
4 |
2 |
37 |
11 |
+26 |
43 |
| 2 |
Фордж |
19 |
13 |
2 |
4 |
29 |
14 |
+15 |
41 |
| 3 |
Атлетико Отава |
20 |
10 |
3 |
7 |
34 |
34 |
0 |
33 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
20 |
8 |
3 |
9 |
26 |
23 |
+3 |
27 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
19 |
6 |
4 |
9 |
27 |
33 |
-6 |
22 |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
20 |
5 |
5 |
10 |
28 |
34 |
-6 |
20 |
| 7 |
Интер Торонто |
17 |
4 |
6 |
7 |
22 |
37 |
-15 |
18 |
| 8 |
Пасифик |
18 |
1 |
5 |
12 |
22 |
39 |
-17 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фордж |
|
| Интер Торонто |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фордж |
Фордж |
|
Интер Торонто |
Интер Торонто |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кавалри |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 5 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 2 |
Фордж |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
|
|
| 3 |
Атлетико Отава |
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 0 |
|
4 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
3 - 2 |
1 - 0 |
3 - 2 |
|
1 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
4 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Интер Торонто |
|
1 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Пасифик |
2 - 0 |
0 - 1 |
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фордж |
Интер Торонто |
| Победи |
13 |
4 |
| Равни |
2 |
6 |
| Загуби |
4 |
7 |
| Вкарани Голове |
29 |
22 |
| Получени Голове |
14 |
37 |
| Средно Вкарани |
1.53 |
1.29 |
| Средно Получени |
0.74 |
2.18 |
| Мачове Вкарал |
79% |
88% |
| Мачове Получил |
53% |
88% |
| Гол/Гол |
42% |
76% |
| Над 1.5 |
53% |
88% |
| Над 2.5 |
42% |
59% |
| Над 3.5 |
26% |
53% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
1 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
13 |
7 |
| Получени Голове |
5 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.44 |
0.78 |
| Средно Получени |
0.56 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
78% |
78% |
| Мачове Получил |
33% |
89% |
| Гол/Гол |
22% |
67% |
| Над 1.5 |
44% |
89% |
| Над 2.5 |
22% |
44% |
| Над 3.5 |
22% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
4.78 |
7.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.11 |
2.98 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
5.64 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.14 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.45 |
1.49 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.56 |
2.26 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.74 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака