Англия - Национална Лига (2026 - 2027)
17:00
Форест Грийн Роувърс
Халифакс Таун
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нейлсуорт, а гостите от Халифакс. Разстоянието между двата града е 226.3 км. Мачът ще се играе на стадион Дъ Ню Лаун, който има капацитет от 5 147 места. Снимки от Google карта стадион Дъ Ню Лаун. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Форест Грийн Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Приятелски срещи | Форест Грийн Роувърс | 1 - 4 | Суиндън | 1.91 | 3.74 | 3.28 |
| 29.07.2026 | Приятелски срещи | Форест Грийн Роувърс | 3 - 2 | Бристъл Сити | 1.51 | 4.19 | 5.08 |
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Форест Грийн Роувърс | 1 - 5 | Кардиф | 5.13 | 4.34 | 1.47 |
| 21.07.2026 | Приятелски срещи | Форест Грийн Роувърс | 2 - 2 | Бристъл Роувърс | 3.00 | 3.44 | 2.05 |
| 29.04.2026 | Нац. Л. Плейоф | Боръм Ууд | 0 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.84 | 3.74 | 3.46 |
| 25.04.2026 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 5 - 0 | Моркамб | 1.32 | 5.16 | 6.94 |
| 18.04.2026 | Нац. Лига | Хартлипул | 2 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 3.10 | 3.49 | 2.05 |
| 11.04.2026 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 3 - 1 | Брейнтри Таун | 1.21 | 5.97 | 9.72 |
| 06.04.2026 | Нац. Лига | Труро Сити | 1 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 3.93 | 3.69 | 1.75 |
| 03.04.2026 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 4 - 0 | Бракли Таун | 1.36 | 4.59 | 7.06 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Халифакс Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2026 | Приятелски срещи | Рочдейл | 2 - 3 | Халифакс Таун | 1.68 | 3.70 | 4.09 |
| 14.07.2026 | Приятелски срещи | Халифакс Таун | 3 - 2 | Честърфийлд | 4.31 | 3.78 | 1.67 |
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Халифакс Таун | 1 - 6 | Брадфорд Сити | 5.01 | 4.10 | 1.49 |
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Халифакс Таун | 1 - 3 | Шефилд Юнайтед | 5.50 | 4.31 | 1.43 |
| 25.04.2026 | Нац. Лига | Уокинг | 0 - 1 | Халифакс Таун | 2.16 | 3.35 | 2.93 |
| 18.04.2026 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 2 - 6 | Саутенд | 3.29 | 3.37 | 2.01 |
| 11.04.2026 | Нац. Лига | Йоувил | 0 - 0 | Халифакс Таун | 3.22 | 3.21 | 2.10 |
| 06.04.2026 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 2 - 2 | Тамуорт | 1.96 | 3.46 | 3.35 |
| 03.04.2026 | Нац. Лига | Олтринкам | 0 - 1 | Халифакс Таун | 2.57 | 3.44 | 2.39 |
| 28.03.2026 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 1 - 2 | Скънторп | 2.33 | 3.41 | 2.63 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 1 | Халифакс Таун | 1.37 | 4.40 | 6.95 |
| 23.08.2025 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 1 - 2 | Форест Грийн Роувърс | 3.07 | 3.24 | 2.15 |
| 04.03.2025 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 2 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 3.07 | 3.09 | 2.23 |
| 27.11.2024 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 1 | Халифакс Таун | 1.61 | 3.60 | 4.85 |
| 23.04.2016 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 0 - 1 | Халифакс Таун | 1.67 | 3.65 | 4.45 |
| 13.02.2016 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 0 - 2 | Форест Грийн Роувърс | 3.49 | 3.32 | 1.95 |
| 02.12.2014 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 2.14 | 3.26 | 3.12 |
| 13.09.2014 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 0 | Халифакс Таун | 2.58 | 3.19 | 2.50 |
| 21.12.2013 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 2.64 | 3.23 | 2.41 |
| 14.09.2013 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 1 | Халифакс Таун | 1.55 | 3.75 | 5.37 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Форест Грийн Роувърс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра