Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Форест Грийн Роувърс
Кроули Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.50 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.30 | 1.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нейлсуорт, а гостите от Кроули. Разстоянието между двата града е 155.3 км. Мачът ще се играе на стадион Дъ Ню Лаун, който има капацитет от 5 147 места. Снимки от Google карта стадион Дъ Ню Лаун. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Форест Грийн Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2018 | Втора Лига | Моркамб | 1 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 2.22 | 3.27 | 3.15 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 3 - 1 | Стивънидж | 2.45 | 3.18 | 2.83 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 2 - 1 | Ковънтри | 3.96 | 3.31 | 1.92 |
| 31.01.2018 | Втора Лига | Екзитър | 2 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.77 | 3.60 | 4.29 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Карлайл | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.76 | 3.59 | 4.37 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 5 - 2 | Кембридж Юнайтед | 3.02 | 3.27 | 2.28 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Суиндън | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.69 | 3.77 | 4.67 |
| 09.01.2018 | ЕФЛ Трофи | Йоувил | 2 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 2.13 | 3.32 | 3.06 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Порт Вейл | 3.87 | 3.34 | 1.93 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 2 | Уикъмб | 3.98 | 3.55 | 1.84 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Кроули Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2018 | Втора Лига | Кроули Таун | 3 - 1 | Линкълн Сити | 3.41 | 3.27 | 2.11 |
| 13.02.2018 | Втора Лига | Лутън Таун | 4 - 1 | Кроули Таун | 1.58 | 3.87 | 5.31 |
| 10.02.2018 | Втора Лига | Кроули Таун | 3 - 0 | Гримсби Таун | 2.22 | 3.16 | 3.26 |
| 03.02.2018 | Втора Лига | Честърфийлд | 1 - 2 | Кроули Таун | 2.30 | 3.17 | 3.11 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Кроули Таун | 2 - 1 | Акрингтън Стенли | 3.02 | 3.22 | 2.31 |
| 23.01.2018 | Втора Лига | Нотс Каунти | 1 - 2 | Кроули Таун | 1.68 | 3.60 | 4.95 |
| 19.01.2018 | Втора Лига | Нюпорт Каунти | 2 - 1 | Кроули Таун | 1.89 | 3.33 | 3.95 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Кроули Таун | 2 - 0 | Барнет | 2.32 | 3.20 | 3.02 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Йоувил | 1 - 2 | Кроули Таун | 2.41 | 3.18 | 2.89 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Кроули Таун | 1 - 0 | Стивънидж | 2.45 | 3.23 | 2.80 |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.11.2017 | Втора Лига | Кроули Таун | 1 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 2.06 | 3.29 | 3.52 |
| 03.01.2011 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 0 - 3 | Кроули Таун | 5.04 | 3.62 | 1.59 |
| 30.08.2010 | Нац. Лига | Кроули Таун | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.40 | 4.04 | 6.67 |
| 13.04.2010 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Кроули Таун | 1.95 | 3.30 | 3.20 |
| 11.08.2009 | Нац. Лига | Кроули Таун | 3 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 1.72 | 3.49 | 4.32 |
| 16.08.2008 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Кроули Таун | 2.20 | 3.21 | 2.91 |
| 10.02.2008 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Кроули Таун | 2.09 | 3.20 | 3.12 |
| 22.09.2007 | Нац. Лига | Кроули Таун | 3 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.97 | 3.26 | 3.33 |
| 03.02.2007 | Нац. Лига | Кроули Таун | 3 - 1 | Форест Грийн Роувърс | 1.93 | 3.23 | 3.49 |
| 21.10.2006 | Нац. Лига | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Кроули Таун | 2.35 | 3.19 | 2.67 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Форест Грийн Роувърс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 24.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 33 | +40 | 67 |
| 2 | Уикъмб | 33 | +19 | 62 |
| 3 | Акрингтън Стенли | 33 | +19 | 62 |
| 4 | Мансфийлд Таун | 33 | +18 | 59 |
| 5 | Нотс Каунти | 34 | +18 | 58 |
| 6 | Суиндън | 34 | +5 | 57 |
| 7 | Екзитър | 32 | +6 | 55 |
| 8 | Линкълн Сити | 33 | +12 | 53 |
| 9 | Кроули Таун | 34 | 0 | 51 |
| 10 | Ковънтри | 32 | +9 | 50 |
| 11 | Колчестър | 34 | +5 | 50 |
| 12 | Карлайл | 34 | +4 | 48 |
| 13 | Кембридж Юнайтед | 34 | -9 | 48 |
| 14 | Нюпорт Каунти | 33 | -2 | 47 |
| 15 | Стивънидж | 34 | -3 | 42 |
| 16 | Челтнъм Таун | 34 | -4 | 39 |
| 17 | Йоувил | 33 | -8 | 38 |
| 18 | Гримсби Таун | 34 | -20 | 36 |
| 19 | Порт Вейл | 33 | -12 | 34 |
| 20 | Крю Александра | 34 | -19 | 33 |
| 20 | Форест Грийн Роувърс | 33 | -19 | 33 |
| 22 | Моркамб | 32 | -12 | 32 |
| 23 | Честърфийлд | 33 | -27 | 27 |
| 24 | Барнет | 34 | -20 | 26 |
Хронология в първенството
| Форест Грийн Роувърс | |
| Кроули Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Форест Грийн Роувърс | Форест Грийн Роувърс | Кроули Таун | Кроули Таун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 2 | Уикъмб | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 3 | Акрингтън Стенли | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 4 | Мансфийлд Таун | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 5 | Нотс Каунти | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 6 | Суиндън | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 7 | Екзитър | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | 3 - 1 | |||
| 8 | Линкълн Сити | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Кроули Таун | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 10 | Ковънтри | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | Колчестър | 5 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 12 | Карлайл | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 13 | Кембридж Юнайтед | 5 - 2 | 3 - 0 | 5 - 2 | 0 - 1 | |||
| 14 | Нюпорт Каунти | 0 - 4 | 0 - 4 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | Стивънидж | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 17 | Йоувил | 4 - 3 | 4 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 18 | Гримсби Таун | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 19 | Порт Вейл | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | |||
| 20 | Крю Александра | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 20 | Форест Грийн Роувърс | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 22 | Моркамб | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 23 | Честърфийлд | 3 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 24 | Барнет | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Форест Грийн Роувърс | Кроули Таун | |
| Позиция | 20 | 9 |
| Точки | 33 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 5 |
| Точки | 23 | 25 |
Форма в шампионата
| Форест Грийн Роувърс | Кроули Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
6 18 |
15
6 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 8 |
7
4 6 |
Голове в шампионата
| Форест Грийн Роувърс | Кроули Таун | |
|
Вкарани
Получени |
37
56 |
41
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
28 |
20
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.50 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.30 | 1.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
