Шотландия - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Форфар Атлетик
Алоа Атлетик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.50 | 2.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.28 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Форфар, а гостите от Алоа. Разстоянието между двата града е 80.7 км. Мачът ще се играе на стадион Стейшън Парк, който има капацитет от 6 777 места, от които седящи 739. Снимки от Google карта стадион Стейшън Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Форфар Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Първа Лига | Албион Роувърс | 0 - 1 | Форфар Атлетик | 2.49 | 3.47 | 2.45 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Странрар | 2 - 0 | Форфар Атлетик | 2.06 | 3.39 | 3.18 |
| 24.03.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 0 | Ийст Файф | 2.62 | 3.24 | 2.41 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 2 | Еър Юнайтед | 6.35 | 4.30 | 1.41 |
| 13.03.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 1 | Рейт Роувърс | 4.49 | 3.86 | 1.63 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Арброут | 2 - 0 | Форфар Атлетик | 1.43 | 4.24 | 6.17 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 2 - 2 | Форфар Атлетик | 2.09 | 3.51 | 2.98 |
| 17.02.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 5 - 1 | Странрар | 2.71 | 3.47 | 2.28 |
| 10.02.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Форфар Атлетик | 1.58 | 3.84 | 5.03 |
| 03.02.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 1 | Еърдриониънс | 2.57 | 3.47 | 2.38 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Алоа Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 0 - 1 | Странрар | 1.66 | 3.71 | 4.47 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 3 - 2 | Арброут | 2.74 | 3.28 | 2.34 |
| 24.03.2018 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 3 | Алоа Атлетик | 3.28 | 3.40 | 1.99 |
| 20.03.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 2 | Алоа Атлетик | 2.74 | 3.39 | 2.28 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 2 | Еърдриониънс | 1.91 | 3.35 | 3.55 |
| 13.03.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 2 | Ийст Файф | 1.82 | 3.50 | 3.80 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 1 - 2 | Алоа Атлетик | 3.34 | 3.43 | 1.97 |
| 06.03.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 5 - 3 | Арброут | 2.93 | 3.24 | 2.21 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Странрар | 1 - 0 | Алоа Атлетик | 2.99 | 3.39 | 2.13 |
| 17.02.2018 | Първа Лига | Арброут | 0 - 0 | Алоа Атлетик | 1.86 | 3.59 | 3.58 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Форфар Атлетик | 1.58 | 3.84 | 5.03 |
| 09.12.2017 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 2 | Алоа Атлетик | 3.63 | 3.55 | 1.87 |
| 09.09.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Форфар Атлетик | 1.84 | 3.68 | 3.57 |
| 17.05.2015 | ЧШ Плейоф | Алоа Атлетик | 3 - 0 | Форфар Атлетик | 1.90 | 3.47 | 3.51 |
| 13.05.2015 | ЧШ Плейоф | Форфар Атлетик | 3 - 1 | Алоа Атлетик | 2.17 | 3.34 | 2.96 |
| 13.04.2013 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Форфар Атлетик | 1.86 | 3.59 | 3.51 |
| 16.02.2013 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 1 | Алоа Атлетик | 2.64 | 3.39 | 2.35 |
| 22.12.2012 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Форфар Атлетик | 1.84 | 3.56 | 3.62 |
| 06.10.2012 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 3 | Алоа Атлетик | 1.96 | 3.41 | 3.43 |
| 16.04.2011 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 3 - 1 | Алоа Атлетик | 1.98 | 3.36 | 3.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 8 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Форфар Атлетик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 14.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Еър Юнайтед | 33 | +50 | 73 |
| 2 | Рейт Роувърс | 33 | +31 | 68 |
| 3 | Арброут | 33 | +15 | 53 |
| 4 | Алоа Атлетик | 33 | +11 | 53 |
| 5 | Странрар | 33 | -7 | 47 |
| 6 | Ийст Файф | 33 | -11 | 42 |
| 7 | Еърдриониънс | 33 | -13 | 38 |
| 8 | Форфар Атлетик | 33 | -25 | 34 |
| 9 | Албион Роувърс | 33 | -20 | 27 |
| 10 | Куинс парк ФК | 33 | -31 | 27 |
Хронология в първенството
| Форфар Атлетик | |
| Алоа Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Форфар Атлетик | Форфар Атлетик | Алоа Атлетик | Алоа Атлетик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Еър Юнайтед | 0 - 2 | 2 - 3 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 2 | Рейт Роувърс | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Арброут | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Алоа Атлетик | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | - | - | - | |
| 5 | Странрар | 5 - 1 | 2 - 0 | 5 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Ийст Файф | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Еърдриониънс | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Форфар Атлетик | - | - | - | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Албион Роувърс | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Куинс парк ФК | 0 - 3 | 2 - 2 | 0 - 3 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Форфар Атлетик | Алоа Атлетик | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 34 | 53 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 20 | 22 |
Форма в шампионата
| Форфар Атлетик | Алоа Атлетик | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 19 |
15
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 8 |
6
4 6 |
Голове в шампионата
| Форфар Атлетик | Алоа Атлетик | |
|
Вкарани
Получени |
37
62 |
53
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
28 |
23
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.50 | 2.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.28 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
