Шотландия - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Форфар Атлетик
Куинс парк ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.60 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.28 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Форфар, а гостите от Глазгоу. Разстоянието между двата града е 120.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стейшън Парк, който има капацитет от 6 777 места, от които седящи 739. Снимки от Google карта стадион Стейшън Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Форфар Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 1 | Алоа Атлетик | 3.32 | 3.46 | 1.99 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Албион Роувърс | 0 - 1 | Форфар Атлетик | 2.49 | 3.47 | 2.45 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Странрар | 2 - 0 | Форфар Атлетик | 2.06 | 3.39 | 3.18 |
| 24.03.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 0 | Ийст Файф | 2.62 | 3.24 | 2.41 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 2 | Еър Юнайтед | 6.35 | 4.30 | 1.41 |
| 13.03.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 1 | Рейт Роувърс | 4.49 | 3.86 | 1.63 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Арброут | 2 - 0 | Форфар Атлетик | 1.43 | 4.24 | 6.17 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 2 - 2 | Форфар Атлетик | 2.09 | 3.51 | 2.98 |
| 17.02.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 5 - 1 | Странрар | 2.71 | 3.47 | 2.28 |
| 10.02.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Форфар Атлетик | 1.58 | 3.84 | 5.03 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Куинс парк ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 0 | Куинс парк ФК | 1.34 | 4.86 | 6.96 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 2 - 3 | Ийст Файф | 2.13 | 3.46 | 2.95 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 0 - 0 | Еърдриониънс | 2.53 | 3.28 | 2.53 |
| 24.03.2018 | Първа Лига | Еър Юнайтед | 4 - 0 | Куинс парк ФК | 1.32 | 4.76 | 7.71 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Странрар | 2 - 3 | Куинс парк ФК | 2.23 | 3.32 | 2.86 |
| 13.03.2018 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 1 | Куинс парк ФК | 2.24 | 3.49 | 2.75 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 1 - 2 | Алоа Атлетик | 3.34 | 3.43 | 1.97 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 2 - 2 | Форфар Атлетик | 2.09 | 3.51 | 2.98 |
| 17.02.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Куинс парк ФК | 1.95 | 3.54 | 3.36 |
| 10.02.2018 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 2 | Куинс парк ФК | 1.88 | 3.43 | 3.70 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 2 - 2 | Форфар Атлетик | 2.09 | 3.51 | 2.98 |
| 23.12.2017 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 0 - 3 | Куинс парк ФК | 2.62 | 3.28 | 2.45 |
| 14.10.2017 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 1 - 1 | Форфар Атлетик | 2.18 | 3.49 | 2.82 |
| 05.12.2015 | Купа на Шотландия | Форфар Атлетик | 2 - 1 | Куинс парк ФК | 2.19 | 3.52 | 2.69 |
| 28.11.2015 | Купа на Шотландия | Куинс парк ФК | 1 - 1 | Форфар Атлетик | 3.19 | 3.53 | 1.97 |
| 01.08.2015 | Купа на Лигата | Куинс парк ФК | 0 - 2 | Форфар Атлетик | 3.13 | 3.53 | 2.02 |
| 10.08.2010 | Купа на Шотландия | Куинс парк ФК | 2 - 2 | Форфар Атлетик | 2.63 | 3.50 | 2.25 |
| 01.05.2010 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Куинс парк ФК | 2.40 | 3.50 | 2.40 |
| 08.08.2009 | Втора Лига | Куинс парк ФК | 2 - 2 | Форфар Атлетик | 3.16 | 3.48 | 2.00 |
| 31.08.2004 | Чалъндж Къп | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Куинс парк ФК | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 7 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Форфар Атлетик имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Еър Юнайтед | 34 | +49 | 73 |
| 2 | Рейт Роувърс | 34 | +33 | 71 |
| 3 | Арброут | 34 | +20 | 56 |
| 4 | Алоа Атлетик | 34 | +12 | 56 |
| 5 | Странрар | 34 | -6 | 50 |
| 6 | Ийст Файф | 34 | -16 | 42 |
| 7 | Еърдриониънс | 34 | -11 | 41 |
| 8 | Форфар Атлетик | 34 | -26 | 34 |
| 9 | Албион Роувърс | 34 | -22 | 27 |
| 10 | Куинс парк ФК | 34 | -33 | 27 |
Хронология в първенството
| Форфар Атлетик | |
| Куинс парк ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Форфар Атлетик | Форфар Атлетик | Куинс парк ФК | Куинс парк ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Еър Юнайтед | 0 - 2 | 2 - 3 | 0 - 2 | 1 - 4 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Рейт Роувърс | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Арброут | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Алоа Атлетик | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Странрар | 5 - 1 | 2 - 0 | 5 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 6 | Ийст Файф | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Еърдриониънс | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Форфар Атлетик | - | - | - | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 9 | Албион Роувърс | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Куинс парк ФК | 0 - 3 | 2 - 2 | 0 - 3 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Форфар Атлетик | Куинс парк ФК | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 34 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 20 | 17 |
Форма в шампионата
| Форфар Атлетик | Куинс парк ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 20 |
6
9 19 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 9 |
5
2 10 |
Голове в шампионата
| Форфар Атлетик | Куинс парк ФК | |
|
Вкарани
Получени |
37
63 |
38
71 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
29 |
19
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.60 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.28 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
