Приятелски Срещи - Клубни
16:00
Форфар Атлетик
(Шотландия)
Монтроуз
(Шотландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.94 | 3.60 | 2.02 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.23 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.18 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.56 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.27 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2026 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Форфар, а гостите от Монтроуз. Разстоянието между двата града е 27.6 км.
Отговорна Игра
Форфар Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Л1 Плейоф | Хамилтън | 2 - 1 | Форфар Атлетик | 1.54 | 4.10 | 4.75 |
| 05.05.2026 | Л1 Плейоф | Форфар Атлетик | 1 - 3 | Хамилтън | 3.86 | 3.50 | 1.79 |
| 02.05.2026 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 1 | Форфар Атлетик | 2.33 | 3.24 | 2.71 |
| 25.04.2026 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 4 - 0 | Единбург Сити | 1.20 | 5.75 | 11.25 |
| 18.04.2026 | Втора Лига | Странрар | 0 - 1 | Форфар Атлетик | 2.25 | 3.10 | 2.91 |
| 11.04.2026 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 1 - 0 | Ийст Килбрайд | 2.96 | 3.35 | 2.11 |
| 04.04.2026 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 2 - 1 | Елгин Сити | 2.27 | 3.24 | 2.77 |
| 28.03.2026 | Втора Лига | Дъмбартън | 2 - 2 | Форфар Атлетик | 2.21 | 3.20 | 2.89 |
| 24.03.2026 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 0 | Форфар Атлетик | 2.12 | 3.19 | 3.07 |
| 21.03.2026 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Спартанс | 3.05 | 3.18 | 2.15 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Първа Лига | Монтроуз | 0 - 2 | Стенхаусмюър | 4.36 | 3.84 | 1.63 |
| 25.04.2026 | Първа Лига | Куин ъф Саут | 2 - 2 | Монтроуз | 1.45 | 4.29 | 5.44 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Монтроуз | 0 - 2 | Хамилтън | 2.32 | 3.45 | 2.60 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | Келти Хартс | 3 - 1 | Монтроуз | 2.60 | 3.26 | 2.40 |
| 07.04.2026 | Първа Лига | Монтроуз | 2 - 3 | Коув Рейнджърс | 2.19 | 3.43 | 2.76 |
| 04.04.2026 | Първа Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Ийст Файф | 1.78 | 3.57 | 3.76 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Питърхед | 1 - 1 | Монтроуз | 1.95 | 3.45 | 3.23 |
| 14.03.2026 | Първа Лига | Монтроуз | 5 - 4 | Алоа Атлетик | 2.85 | 3.29 | 2.19 |
| 07.03.2026 | Първа Лига | Инвърнес КТ | 3 - 1 | Монтроуз | 1.23 | 5.28 | 9.44 |
| 03.03.2026 | Първа Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Келти Хартс | 1.79 | 3.40 | 3.89 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2025 | Чалъндж Къп | Монтроуз | 1 - 0 | Форфар Атлетик | 1.93 | 3.45 | 3.38 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Форфар Атлетик | 1 - 1 | Монтроуз | 2.47 | 3.69 | 2.32 |
| 18.07.2023 | Купа на Лигата | Монтроуз | 1 - 2 | Форфар Атлетик | 1.81 | 3.76 | 3.72 |
| 30.06.2023 | Приятелски срещи | Монтроуз | 1 - 3 | Форфар Атлетик | 1.77 | 3.55 | 3.83 |
| 13.07.2021 | Купа на Лигата | Форфар Атлетик | 0 - 0 | Монтроуз | 2.97 | 3.59 | 2.13 |
| 02.01.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 0 - 0 | Форфар Атлетик | 1.41 | 4.40 | 6.13 |
| 31.10.2020 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 3 | Монтроуз | 2.72 | 3.48 | 2.27 |
| 28.12.2019 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 3 | Монтроуз | 2.86 | 3.59 | 2.18 |
| 09.11.2019 | Първа Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Форфар Атлетик | 1.84 | 3.70 | 3.72 |
| 21.09.2019 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 0 | Монтроуз | 1.86 | 3.57 | 3.72 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Форфар Атлетик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.94 | 3.60 | 2.02 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.23 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.18 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.56 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.27 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2026 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра