Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
неделя, 12 март, 2017
21:30
21:30
Форли
Лумецане
1 - 3
(1 - 2, 0 - 1)
Прогнози на потребителите
1 67% за Форли
X 33% за равен
2 0% за Лумецане
Общо гласували: 3
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Форли, а гостите от Лумецане. Разстоянието между двата града е 211.9 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Форли - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2017 | Серия С - В | Парма | 1 - 1 | Форли | 1.27 | 4.67 | 9.64 |
| 25.02.2017 | Серия С - В | Форли | 1 - 0 | Губио | 2.75 | 3.02 | 2.41 |
| 19.02.2017 | Серия С - В | Форли | 0 - 2 | Унион Бреша | 2.37 | 2.95 | 2.92 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 2 | Форли | 1.82 | 3.27 | 3.97 |
| 04.02.2017 | Серия С - В | Форли | 1 - 3 | Судтирол | 2.16 | 3.02 | 3.15 |
| 29.01.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 1 - 1 | Форли | 1.95 | 3.11 | 3.62 |
| 22.01.2017 | Серия С - В | Форли | 1 - 0 | Падуа | 3.37 | 3.17 | 2.01 |
| 30.12.2016 | Серия С - В | Порденоне | 5 - 0 | Форли | 1.37 | 4.04 | 7.21 |
| 23.12.2016 | Серия С - В | Форли | 1 - 0 | Венеция | 5.98 | 3.46 | 1.53 |
| 18.12.2016 | Серия С - В | Анкона | 0 - 1 | Форли | 1.81 | 3.19 | 4.07 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Лумецане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Серия С - В | Модена | 1 - 1 | Лумецане | 1.71 | 3.34 | 4.57 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 0 | Сантарканджело | 2.80 | 2.87 | 2.46 |
| 19.02.2017 | Серия С - В | Реджиана | 2 - 0 | Лумецане | 1.53 | 3.50 | 6.10 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 1 - 2 | Венеция | 4.38 | 3.27 | 1.73 |
| 08.02.2017 | Серия С - В | Губио | 1 - 0 | Лумецане | 1.93 | 3.16 | 3.62 |
| 05.02.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 2 - 0 | Лумецане | 1.59 | 3.40 | 5.37 |
| 29.01.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 1 | Унион Бреша | 2.56 | 2.90 | 2.67 |
| 30.12.2016 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 2 | Парма | 3.61 | 3.02 | 1.98 |
| 23.12.2016 | Серия С - В | Терамо | 1 - 1 | Лумецане | 1.94 | 3.09 | 3.69 |
| 18.12.2016 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 0 | Падуа | 2.87 | 3.01 | 2.34 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2016 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 0 | Форли | 1.52 | 3.54 | 5.90 |
Серия С - Група В класиране към 12.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 28 | +23 | 61 |
| 2 | Парма | 28 | +17 | 56 |
| 3 | Падуа | 28 | +18 | 53 |
| 4 | Реджиана | 28 | +11 | 51 |
| 5 | Порденоне | 28 | +18 | 48 |
| 6 | Губио | 28 | +4 | 44 |
| 7 | Самбенедетезе | 28 | +4 | 41 |
| 8 | Унион Бреша | 28 | +3 | 41 |
| 9 | Басано Виртус | 28 | -3 | 40 |
| 10 | Албинолефе | 28 | +1 | 37 |
| 11 | Сантарканджело | 28 | +2 | 34 |
| 12 | Судтирол | 28 | -5 | 32 |
| 13 | Мачератезе 1922 | 28 | -3 | 30 |
| 14 | Форли | 28 | -16 | 30 |
| 15 | Модена | 28 | -6 | 29 |
| 16 | Мантова | 28 | -13 | 29 |
| 17 | Лумецане | 28 | -12 | 24 |
| 18 | Терамо | 28 | -11 | 24 |
| 19 | Алма Ювентус Фано | 28 | -17 | 23 |
| 20 | Анкона | 28 | -15 | 23 |
Хронология в първенството
| Форли | |
| Лумецане | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Форли | Форли | Лумецане | Лумецане | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Парма | 3 - 5 | 1 - 1 | 3 - 5 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Падуа | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | |||
| 4 | Реджиана | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 5 | Порденоне | 0 - 2 | 5 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | |||
| 6 | Губио | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Самбенедетезе | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 8 | Унион Бреша | 0 - 2 | 5 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Басано Виртус | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | Албинолефе | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 11 | Сантарканджело | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 12 | Судтирол | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 13 | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 14 | Форли | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 15 | Модена | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 16 | Мантова | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 17 | Лумецане | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 18 | Терамо | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 19 | Алма Ювентус Фано | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 20 | Анкона | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Форли | Лумецане | |
| Позиция | 14 | 17 |
| Точки | 30 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 17 |
| Точки | 18 | 10 |
Форма в шампионата
| Форли | Лумецане | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
9 12 |
5
9 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 6 |
2
4 8 |
Голове в шампионата
| Форли | Лумецане | |
|
Вкарани
Получени |
27
43 |
14
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
21 |
7
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 67% за Форли
X 33% за равен
2 0% за Лумецане
Общо гласували: 3
