Бразилия - Серия Б (2018)
03:30
Форталеса CE
КР Бразил AL
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.60 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.04.2018 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Форталеза, а гостите от Масейо. Разстоянието между двата града е 730.5 км. Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Форталеса CE - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Серия Б | Боа MG | 0 - 2 | Форталеса CE | 2.91 | 2.99 | 2.36 |
| 14.04.2018 | Серия Б | Форталеса CE | 2 - 1 | Гуарани SP | 1.80 | 3.28 | 4.21 |
| 05.04.2018 | Сеарензе | Сеара CE | 2 - 1 | Форталеса CE | 1.98 | 3.20 | 3.47 |
| 05.03.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 1 - 1 | Сеара CE | 2.26 | 3.17 | 2.83 |
| 04.02.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 0 - 2 | Сеара CE | 2.48 | 3.10 | 2.62 |
| 28.01.2018 | Сеарензе | Оризонте CE | 2 - 1 | Форталеса CE | 5.14 | 3.82 | 1.53 |
| 21.01.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 2 - 0 | Марангуапе CE | 1.33 | 4.77 | 6.49 |
| 22.10.2017 | Плейофи | Сентро Спортиво | 0 - 0 | Форталеса CE | 2.05 | 3.10 | 3.25 |
| 15.10.2017 | Плейофи | Форталеса CE | 1 - 2 | Сентро Спортиво | 1.91 | 3.13 | 3.76 |
| 07.10.2017 | Плейофи | Сампайо Кореа MA | 2 - 2 | Форталеса CE | 1.88 | 3.21 | 3.71 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
КР Бразил AL - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Серия Б | КР Бразил AL | 0 - 1 | Вила Нова GO | 2.34 | 2.94 | 3.00 |
| 14.04.2018 | Серия Б | Оесте SP | 2 - 0 | КР Бразил AL | 2.10 | 3.02 | 3.40 |
| 08.04.2018 | Бразилия | КР Бразил AL | 0 - 2 | Сентро Спортиво | 1.93 | 3.30 | 3.38 |
| 01.04.2018 | Бразилия | Сентро Спортиво | 0 - 1 | КР Бразил AL | 2.23 | 3.26 | 2.72 |
| 15.03.2018 | Купа на Бразилия | КР Бразил AL | 0 - 3 | Сао Пауло SP | 3.76 | 3.18 | 1.91 |
| 08.03.2018 | Бразилия | АСА Арапиракуенсе AL | 1 - 2 | КР Бразил AL | 2.08 | 3.20 | 3.10 |
| 04.03.2018 | Бразилия | КР Бразил AL | 1 - 0 | Сентро Спортиво | 2.04 | 3.29 | 3.07 |
| 01.03.2018 | Купа на Бразилия | Сао Пауло SP | 2 - 0 | КР Бразил AL | 1.26 | 5.02 | 9.22 |
| 16.02.2018 | Купа на Бразилия | Ново Хамбурго RS | 1 - 1 | КР Бразил AL | 2.21 | 3.19 | 3.00 |
| 25.11.2017 | Серия Б | Америка MG | 1 - 0 | КР Бразил AL | 1.33 | 4.27 | 8.46 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2014 | Серия C гр. А | КР Бразил AL | 3 - 0 | Форталеса CE | 2.80 | 2.95 | 2.40 |
| 24.05.2014 | Серия C гр. А | Форталеса CE | 0 - 0 | КР Бразил AL | 1.40 | 4.00 | 7.00 |
| 02.09.2013 | Бразилия | КР Бразил AL | 2 - 0 | Форталеса CE | 1.95 | 3.30 | 3.50 |
| 06.07.2013 | Бразилия | Форталеса CE | 3 - 0 | КР Бразил AL | 1.70 | 3.40 | 4.33 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Форталеса CE имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Серия Б класиране към 25.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фигуерензе SC | 2 | +3 | 6 |
| 1 | Форталеса CE | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Вила Нова GO | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Пайсанду PA | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Оесте SP | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Сао Бенто SP | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Гуарани SP | 2 | +1 | 3 |
| 8 | Атлетико GO | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Сентро Спортиво Алагоано AL | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Сампайо Кореа MA | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Лондрина PR | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Понте Прета SP | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Коритиба PR | 2 | -1 | 3 |
| 14 | Бразил де Пелотас RS | 2 | 0 | 2 |
| 15 | Авай SC | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Жувентуд RS | 2 | -1 | 1 |
| 17 | Крисиума SC | 2 | -2 | 0 |
| 18 | Гояс GO | 2 | -3 | 0 |
| 19 | Боа MG | 2 | -3 | 0 |
| 19 | КР Бразил AL | 2 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Форталеса CE | |
| КР Бразил AL | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Форталеса CE | Форталеса CE | КР Бразил AL | КР Бразил AL | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фигуерензе SC | |||||||
| 1 | Форталеса CE | - | - | - | ||||
| 3 | Вила Нова GO | 0 - 1 | ||||||
| 3 | Пайсанду PA | |||||||
| 5 | Оесте SP | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Сао Бенто SP | |||||||
| 7 | Гуарани SP | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Атлетико GO | |||||||
| 8 | Сентро Спортиво Алагоано AL | |||||||
| 10 | Сампайо Кореа MA | |||||||
| 11 | Лондрина PR | |||||||
| 11 | Понте Прета SP | |||||||
| 13 | Коритиба PR | |||||||
| 14 | Бразил де Пелотас RS | |||||||
| 15 | Авай SC | |||||||
| 15 | Жувентуд RS | |||||||
| 17 | Крисиума SC | |||||||
| 18 | Гояс GO | |||||||
| 19 | Боа MG | 0 - 2 | ||||||
| 19 | КР Бразил AL | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Форталеса CE | КР Бразил AL | |
| Позиция | 1 | 19 |
| Точки | 6 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 18 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Форталеса CE | КР Бразил AL | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Форталеса CE | КР Бразил AL | |
|
Вкарани
Получени |
4
1 |
0
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
0
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.60 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.04.2018 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
