Бразилия - Бразилия
00:00
Форталеса CE
Мото Клуб де Сао Луис MA
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 5.25 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.14 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.01.2025 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Форталеза, а гостите от Сао Луис. Разстоянието между двата града е 653.2 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Форталеса CE - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2025 | Приятелски срещи | Чикаго Файър | 0 - 1 | Форталеса CE | - | - | - |
| 08.12.2024 | Серия А | Форталеса CE | 3 - 0 | Интернасионал RS | 2.63 | 3.14 | 2.69 |
| 05.12.2024 | Серия А | Атлетико GO | 3 - 1 | Форталеса CE | 2.76 | 3.24 | 2.49 |
| 01.12.2024 | Серия А | Витория Салвадор BA | 2 - 0 | Форталеса CE | 2.49 | 3.07 | 2.85 |
| 27.11.2024 | Серия А | Форталеса CE | 0 - 0 | Фламенго RJ | 3.08 | 3.13 | 2.33 |
| 23.11.2024 | Серия А | Флуминензе RJ | 2 - 2 | Форталеса CE | 2.07 | 3.01 | 3.79 |
| 10.11.2024 | Серия А | Форталеса CE | 3 - 0 | Васко да Гама RJ | 1.70 | 3.60 | 4.68 |
| 02.11.2024 | Серия А | Жувентуд RS | 0 - 3 | Форталеса CE | 2.60 | 3.12 | 2.68 |
| 26.10.2024 | Серия А | Палмейрас SP | 2 - 2 | Форталеса CE | 1.35 | 4.71 | 7.84 |
| 17.10.2024 | Серия А | Форталеса CE | 1 - 1 | Атлетико MG | 1.62 | 3.48 | 5.72 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Мото Клуб де Сао Луис MA - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.01.2025 | Бразилия | Ботафого PB | 0 - 1 | Мото Клуб | 1.49 | 3.66 | 6.22 |
| 21.12.2024 | Приятелски срещи | Алтос PI | 0 - 0 | Мото Клуб | - | - | - |
| 23.03.2024 | Бразилия | Мото Клуб | 0 - 0 | Сампайо Кореа MA | - | - | - |
| 01.03.2024 | Бразилия | Мото Клуб | 0 - 1 | Императриз MA | - | - | - |
| 22.02.2024 | Купа на Бразилия | Мото Клуб | 0 - 4 | Баия BA | 11.05 | 4.49 | 1.28 |
| 03.02.2024 | Бразилия | Сампайо Кореа MA | 2 - 0 | Мото Клуб | - | - | - |
| 18.01.2024 | Бразилия | Императриз MA | 3 - 1 | Мото Клуб | - | - | - |
| 07.01.2024 | Бразилия | Жуазейрензе BA | 1 - 1 | Мото Клуб | 1.92 | 3.18 | 3.78 |
| 12.03.2023 | Бразилия | Сампайо Кореа MA | 0 - 2 | Мото Клуб | 1.42 | 3.91 | 6.00 |
| 12.02.2023 | Бразилия | Мото Клуб | 0 - 3 | Сампайо Кореа MA | 5.79 | 3.45 | 1.52 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2019 | Бразилия | Мото Клуб | 1 - 1 | Форталеса CE | 3.61 | 3.37 | 1.86 |
| 10.09.2017 | Серия C гр. А | Форталеса CE | 1 - 0 | Мото Клуб | 1.62 | 3.28 | 5.27 |
| 09.07.2017 | Серия C гр. А | Мото Клуб | 1 - 0 | Форталеса CE | 3.03 | 3.15 | 2.15 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Форталеса CE имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 5.25 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.14 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.01.2025 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра