Колумбия - Примера А (2026 - Клаусура)
сряда, 2 септември, 2026
04:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
3.10 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Богота, а гостите от Манисалес.
Разстоянието между двата града е 167.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Метрополитано де Теко,
който има капацитет от
8 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Метрополитано де Теко.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Форталеса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.08.2026 |
Примера А |
Бояка Чико |
0 - 0 |
Форталеса |
2.62 |
2.94 |
2.71 |
| 23.08.2026 |
Примера А |
Форталеса |
1 - 2 |
Атлетико Насионал |
4.23 |
3.37 |
1.80 |
| 09.08.2026 |
Примера А |
Форталеса |
2 - 0 |
Кукута Депортиво |
1.62 |
3.54 |
5.38 |
| 05.08.2026 |
Примера А |
Янерос |
3 - 1 |
Форталеса |
2.11 |
2.94 |
3.64 |
| 01.08.2026 |
Примера А |
Форталеса |
0 - 0 |
Депортиво Перейра |
1.47 |
3.83 |
6.75 |
| 27.07.2026 |
Примера А |
Алианса Валед. |
1 - 1 |
Форталеса |
2.01 |
3.09 |
3.74 |
| 30.05.2026 |
Копа Колумбия |
Кукута Депортиво |
0 - 0 |
Форталеса |
2.24 |
2.95 |
3.11 |
| 12.05.2026 |
Копа Колумбия |
Индепендиенте Меделин |
1 - 0 |
Форталеса |
1.49 |
3.84 |
5.95 |
| 08.05.2026 |
Копа Колумбия |
Форталеса |
4 - 1 |
Леонес |
1.31 |
4.48 |
9.17 |
| 03.05.2026 |
Примера А |
Форталеса |
2 - 1 |
Атлетико Букараманга |
2.90 |
3.07 |
2.39 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Онсе Калдас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Примера А |
Хуниор Баранкиля |
1 - 1 |
Онсе Калдас |
1.95 |
3.34 |
3.61 |
| 10.08.2026 |
Примера А |
Хагуарес де Кордоба |
1 - 1 |
Онсе Калдас |
3.72 |
3.23 |
1.95 |
| 06.08.2026 |
Примера А |
Онсе Калдас |
0 - 1 |
Америка де Кали |
2.09 |
3.17 |
3.42 |
| 03.08.2026 |
Примера А |
Санта Фе Богота |
2 - 2 |
Онсе Калдас |
2.07 |
3.20 |
3.41 |
| 30.07.2026 |
Копа Колумбия |
Енвигадо |
0 - 3 |
Онсе Калдас |
3.15 |
3.02 |
2.26 |
| 27.07.2026 |
Примера А |
Онсе Калдас |
5 - 1 |
Кукута Депортиво |
1.41 |
4.22 |
6.89 |
| 22.07.2026 |
Копа Колумбия |
Онсе Калдас |
3 - 0 |
Енвигадо |
1.60 |
3.67 |
5.11 |
| 14.05.2026 |
Апертура Плейоф |
Хуниор Баранкиля |
2 - 2 |
Онсе Калдас |
1.80 |
3.52 |
3.99 |
| 11.05.2026 |
Апертура Плейоф |
Онсе Калдас |
0 - 1 |
Хуниор Баранкиля |
2.05 |
3.36 |
3.29 |
| 02.05.2026 |
Примера А |
Онсе Калдас |
1 - 0 |
Атлетико Насионал |
2.84 |
3.24 |
2.35 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.02.2026 |
Примера А |
Онсе Калдас |
4 - 2 |
Форталеса |
1.75 |
3.36 |
4.61 |
| 21.07.2025 |
Примера А |
Форталеса |
2 - 1 |
Онсе Калдас |
2.40 |
2.85 |
3.18 |
| 01.02.2025 |
Примера А |
Онсе Калдас |
2 - 1 |
Форталеса |
2.00 |
3.04 |
3.90 |
| 02.11.2024 |
Примера А |
Онсе Калдас |
0 - 2 |
Форталеса |
1.71 |
3.34 |
4.97 |
| 26.04.2024 |
Копа Колумбия |
Онсе Калдас |
0 - 1 |
Форталеса |
1.79 |
3.34 |
4.29 |
| 13.04.2024 |
Примера А |
Форталеса |
2 - 0 |
Онсе Калдас |
1.96 |
3.09 |
3.97 |
| 10.04.2024 |
Копа Колумбия |
Форталеса |
2 - 1 |
Онсе Калдас |
1.98 |
3.07 |
3.94 |
| 02.08.2016 |
Примера А |
Онсе Калдас |
3 - 0 |
Форталеса |
1.61 |
3.44 |
5.03 |
| 24.02.2016 |
Примера А |
Форталеса |
1 - 1 |
Онсе Калдас |
2.86 |
3.11 |
2.27 |
| 20.08.2014 |
Копа Колумбия |
Форталеса |
1 - 4 |
Онсе Калдас |
2.63 |
3.15 |
2.40 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Форталеса имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Примера А класиране към 02.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка де Кали |
7 |
5 |
2 |
0 |
17 |
4 |
+13 |
17 |
| 2 |
Атлетико Насионал |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
4 |
+8 |
12 |
| 3 |
Индепендиенте Меделин |
5 |
4 |
0 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
12 |
| 4 |
Мильонариос Богота |
6 |
3 |
2 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
11 |
| 5 |
Янерос |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
11 |
| 6 |
Депортес Толима |
5 |
3 |
1 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
10 |
| 7 |
Атлетико Букараманга |
6 |
2 |
4 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
10 |
| 8 |
Агилас Дорадас |
5 |
2 |
3 |
0 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 9 |
Депортиво Кали |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
8 |
| 10 |
Кукута Депортиво |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
8 |
| 11 |
Интернасионал де Богота |
7 |
1 |
4 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
7 |
| 12 |
Онсе Калдас |
5 |
1 |
3 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
6 |
| 13 |
Санта Фе Богота |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 14 |
Форталеса |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
6 |
| 15 |
Хагуарес де Кордоба |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
5 |
| 16 |
Депортиво Перейра |
3 |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
2 |
| 17 |
Хуниор Баранкиля |
5 |
0 |
2 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 18 |
Алианса Валедупар |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
2 |
| 19 |
Бояка Чико |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
12 |
-10 |
2 |
| 20 |
Депортиво Пасто |
6 |
0 |
1 |
5 |
4 |
11 |
-7 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Форталеса |
|
| Онсе Калдас |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Форталеса |
Форталеса |
|
Онсе Калдас |
Онсе Калдас |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Америка де Кали |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Атлетико Насионал |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 3 |
Индепендиенте Меделин |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Мильонариос Богота |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Янерос |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Депортес Толима |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Атлетико Букараманга |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Агилас Дорадас |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Депортиво Кали |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Кукута Депортиво |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
5 - 1 |
|
|
| 11 |
Интернасионал де Богота |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Онсе Калдас |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Санта Фе Богота |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 14 |
Форталеса |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Хагуарес де Кордоба |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Депортиво Перейра |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 17 |
Хуниор Баранкиля |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 18 |
Алианса Валедупар |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 19 |
Бояка Чико |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Депортиво Пасто |
|
|
|
|
|
|
|
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Форталеса |
Онсе Калдас |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
9 |
| Получени Голове |
6 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
1.80 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
67% |
80% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
80% |
| Над 1.5 |
67% |
80% |
| Над 2.5 |
33% |
40% |
| Над 3.5 |
17% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
4 |
| Получени Голове |
2 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.33 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
100% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.60 |
3.10 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака