Камерун - Елит Едно (2025 - 2026)
сряда, 13 май, 2026
16:00
16:00
Фортуна Мфоу
Канон Яунде
Прогнози на потребителите
1 0% за Фортуна Мфоу
X 0% за равен
2 0% за Канон Яунде
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Мфоу, а гостите от Яунде. Разстоянието между двата града е 47.2 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фортуна Мфоу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 0 - 0 | Газеле ФА Гаруа | 3.65 | 3.29 | 1.82 |
| 02.05.2026 | Елит Едно | Униспорт Бафанг | 8 - 0 | Фортуна Мфоу | 1.20 | 4.94 | 11.68 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 0 - 3 | Пантере ду Нде | 3.67 | 3.20 | 1.86 |
| 26.04.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Менуа | 4 - 0 | Фортуна Мфоу | 2.00 | 3.06 | 3.43 |
| 19.04.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 1 - 3 | Динамо Дуала | 2.51 | 3.04 | 2.55 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 1 - 0 | Фортуна Мфоу | 1.69 | 3.35 | 4.39 |
| 29.03.2026 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 0 - 1 | Фув Азюр Яунде | 2.11 | 3.13 | 3.11 |
| 23.03.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 1 - 0 | Фортуна Мфоу | 1.93 | 3.00 | 4.00 |
| 18.03.2026 | Елит Едно | ПВД Баменда | 0 - 0 | Фортуна Мфоу | 1.58 | 3.50 | 5.03 |
| 15.03.2026 | Елит Едно | Егъл Роял Мунго | 0 - 2 | Фортуна Мфоу | 1.92 | 3.23 | 3.36 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Канон Яунде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Елит Едно | Униспорт Бафанг | 0 - 0 | Канон Яунде | 2.23 | 2.89 | 3.12 |
| 03.05.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 0 - 0 | Пантере ду Нде | 1.91 | 3.00 | 3.68 |
| 29.04.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 1 - 1 | Егъл Роял Менуа | 1.69 | 3.20 | 4.43 |
| 26.04.2026 | Елит Едно | Фув Азюр Яунде | 0 - 2 | Канон Яунде | 3.19 | 2.87 | 2.15 |
| 19.04.2026 | Елит Едно | Стад Рен. Мелонг | 0 - 1 | Канон Яунде | 2.18 | 2.93 | 3.08 |
| 05.04.2026 | Елит Едно | Виктория Юн. | 0 - 2 | Канон Яунде | 1.93 | 3.12 | 3.46 |
| 26.03.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 1 - 2 | Газеле ФА Гаруа | 1.87 | 3.03 | 3.91 |
| 23.03.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 1 - 0 | Фортуна Мфоу | 1.93 | 3.00 | 4.00 |
| 18.03.2026 | Елит Едно | Коломбе Д. Лобо | 1 - 1 | Канон Яунде | 1.95 | 2.84 | 3.77 |
| 15.03.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 3 - 1 | ПВД Баменда | 2.36 | 2.88 | 2.85 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2026 | Елит Едно | Канон Яунде | 1 - 0 | Фортуна Мфоу | 1.93 | 3.00 | 4.00 |
| 25.05.2025 | Елит Едно | Канон Яунде | 0 - 1 | Фортуна Мфоу | 1.91 | 3.04 | 3.73 |
| 02.02.2025 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 2 - 2 | Канон Яунде | 5.24 | 3.32 | 1.58 |
| 03.03.2024 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 1 - 0 | Канон Яунде | - | - | - |
| 27.11.2023 | Елит Едно | Канон Яунде | 1 - 1 | Фортуна Мфоу | 1.59 | 3.42 | 5.40 |
| 02.06.2022 | Елит Едно | Канон Яунде | 2 - 1 | Фортуна Мфоу | 1.79 | 2.86 | 4.63 |
| 16.04.2022 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 2 - 1 | Канон Яунде | 2.42 | 2.79 | 2.91 |
| 22.12.2019 | Елит Едно | Фортуна Мфоу | 1 - 0 | Канон Яунде | - | - | - |
В последните 8 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Фортуна Мфоу имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Елит Едно класиране към 13.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Униспорт де Бафанг | 18 | +19 | 40 |
| 2 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 18 | +14 | 31 |
| 3 | Котон Спорт де Гаруа | 18 | +9 | 31 |
| 4 | Динамо де Дуала | 18 | +8 | 31 |
| 5 | Канон Яунде | 18 | +7 | 28 |
| 6 | Виктория Юнайтед | 18 | 0 | 27 |
| 7 | Газеле ФА де Гаруа | 18 | -2 | 26 |
| 8 | ПВД Баменда | 18 | -3 | 26 |
| 9 | Пантере ду Нде | 18 | +4 | 25 |
| 10 | Егъл Роял де ла Менуа | 18 | +2 | 21 |
| 11 | Стад Ренар де Мелонг | 18 | -1 | 19 |
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 18 | -19 | 14 |
| 13 | Фортуна Мфоу | 18 | -24 | 13 |
| 14 | Егъл Роял ду Мунго | 18 | -14 | 12 |
Хронология в първенството
| Фортуна Мфоу | |
| Канон Яунде | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фортуна Мфоу | Фортуна Мфоу | Канон Яунде | Канон Яунде | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Униспорт де Бафанг | 3 - 0 | 8 - 0 | 3 - 0 | 3 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Коломбе ду Джа ет Лобо | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 3 | Котон Спорт де Гаруа | 5 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Динамо де Дуала | 1 - 3 | 4 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 5 | Канон Яунде | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | Виктория Юнайтед | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 7 | Газеле ФА де Гаруа | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | |||
| 8 | ПВД Баменда | 0 - 0 | 3 - 1 | |||||
| 9 | Пантере ду Нде | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Егъл Роял де ла Менуа | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Стад Ренар де Мелонг | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 12 | Фув Азюр де Яунде | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 13 | Фортуна Мфоу | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 14 | Егъл Роял ду Мунго | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
Представяне в Шампионата
| Фортуна Мфоу | Канон Яунде | |
| Победи | 3 | 7 |
| Равни | 4 | 7 |
| Загуби | 11 | 4 |
| Вкарани Голове | 11 | 20 |
| Получени Голове | 35 | 13 |
| Средно Вкарани | 0.61 | 1.11 |
| Средно Получени | 1.94 | 0.72 |
| Мачове Вкарал | 39% | 72% |
| Мачове Получил | 61% | 44% |
| Гол/Гол | 22% | 39% |
| Над 1.5 | 56% | 56% |
| Над 2.5 | 44% | 22% |
| Над 3.5 | 33% | 11% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 5 |
| Равни | 2 | 3 |
| Загуби | 3 | 1 |
| Вкарани Голове | 4 | 10 |
| Получени Голове | 7 | 3 |
| Средно Вкарани | 0.67 | 1.11 |
| Средно Получени | 1.17 | 0.33 |
| Мачове Вкарал | 33% | 78% |
| Мачове Получил | 50% | 22% |
| Гол/Гол | 17% | 22% |
| Над 1.5 | 50% | 56% |
| Над 2.5 | 50% | 11% |
| Над 3.5 | 17% | 0% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Фортуна Мфоу
X 0% за равен
2 0% за Канон Яунде
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
