Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
21:00
Фортуна Ситард
Камбур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.79 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.03.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ситард, а гостите от Леуварден. Разстоянието между двата града е 245.0 км. Мачът ще се играе на стадион Трендуорк Арена, който има капацитет от 12 500 места. Снимки от Google карта стадион Трендуорк Арена. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фортуна Ситард - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 2 | Фортуна Ситард | 3.07 | 3.62 | 2.04 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 1 | Де Граафшап | 2.39 | 3.47 | 2.56 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 3 | Фортуна Ситард | 2.79 | 3.55 | 2.20 |
| 05.03.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.05 | 3.37 | 3.16 |
| 23.02.2018 | Ерсте Дивизи | НЕК Ниймеген | 1 - 1 | Фортуна Ситард | 1.40 | 4.52 | 6.10 |
| 16.02.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 1 | Телстар | 1.76 | 3.89 | 3.74 |
| 12.02.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 0 | Фортуна Ситард | 3.28 | 3.59 | 1.96 |
| 02.02.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 2 - 0 | Фортуна Ситард | 2.06 | 3.62 | 3.00 |
| 26.01.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 2 | Еммен | 2.02 | 3.50 | 3.19 |
| 19.01.2018 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 3 - 0 | Фортуна Ситард | 3.55 | 3.80 | 1.82 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | НЕК Ниймеген | 3.49 | 3.68 | 1.87 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 1 | Камбур | 1.80 | 3.64 | 3.71 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Алмере Сити | 1.83 | 3.66 | 3.63 |
| 02.03.2018 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 1 | Камбур | 3.38 | 3.61 | 1.91 |
| 23.02.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Еммен | 2.41 | 3.31 | 2.63 |
| 16.02.2018 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 0 - 0 | Камбур | 3.10 | 3.57 | 2.03 |
| 09.02.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 2 | МВВ Маастрихт | 1.54 | 4.04 | 5.08 |
| 02.02.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Го Ахед Игълс | 1.40 | 4.66 | 5.94 |
| 30.01.2018 | КНВБ Купа | Твенте | 3 - 1 | Камбур | 1.55 | 4.17 | 5.06 |
| 26.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 3 | Камбур | 5.12 | 4.06 | 1.53 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.11.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 0 | Фортуна Ситард | 1.81 | 3.75 | 3.64 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Фортуна Ситард | 1.25 | 5.38 | 9.23 |
| 16.09.2016 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 0 | Камбур | 4.28 | 3.79 | 1.68 |
| 18.03.2013 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 0 | Камбур | 2.65 | 3.31 | 2.41 |
| 17.08.2012 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 0 | Фортуна Ситард | 1.40 | 4.49 | 6.29 |
| 13.01.2012 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 0 - 0 | Камбур | 3.41 | 3.40 | 1.97 |
| 26.08.2011 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 1 | Фортуна Ситард | 1.55 | 3.77 | 5.32 |
| 22.04.2011 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Фортуна Ситард | 1.53 | 3.84 | 5.49 |
| 01.10.2010 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 2 - 1 | Камбур | 4.88 | 3.57 | 1.60 |
| 11.09.2009 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 2 | Камбур | 5.10 | 3.68 | 1.59 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Фортуна Ситард имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 23.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Аякс | 30 | +31 | 61 |
| 2 | НЕК Ниймеген | 30 | +31 | 60 |
| 3 | Фортуна Ситард | 30 | +28 | 56 |
| 4 | Телстар | 30 | +6 | 52 |
| 5 | Еммен | 30 | +11 | 50 |
| 6 | Йънг ПСВ | 30 | +6 | 48 |
| 7 | Де Граафшап | 30 | +21 | 45 |
| 8 | Дордрехт | 30 | -16 | 43 |
| 9 | Ден Бош | 30 | +11 | 41 |
| 10 | МВВ Маастрихт | 30 | +2 | 40 |
| 11 | ТОП Ос | 30 | -5 | 40 |
| 12 | Камбур | 30 | -4 | 39 |
| 13 | Алмере Сити | 30 | -8 | 39 |
| 14 | Волендам | 30 | -8 | 36 |
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 30 | -10 | 36 |
| 16 | ФК Айндховен | 30 | -22 | 34 |
| 17 | Хелмонд Спорт | 30 | -7 | 32 |
| 18 | Го Ахед Игълс | 30 | -11 | 31 |
| 19 | Ваалвийк | 30 | -19 | 28 |
| 20 | Йънг Утрехт | 30 | -37 | 17 |
Хронология в първенството
| Фортуна Ситард | |
| Камбур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фортуна Ситард | Фортуна Ситард | Камбур | Камбур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Аякс | 2 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | НЕК Ниймеген | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Фортуна Ситард | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 4 | Телстар | 1 - 1 | 0 - 6 | 1 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Еммен | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Йънг ПСВ | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Де Граафшап | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Дордрехт | 5 - 1 | 3 - 0 | 5 - 1 | 3 - 0 | |||
| 9 | Ден Бош | 2 - 4 | 2 - 2 | |||||
| 10 | МВВ Маастрихт | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | ТОП Ос | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Камбур | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 13 | Алмере Сити | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Волендам | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 5 - 1 | 2 - 0 | 5 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 16 | ФК Айндховен | 2 - 2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 17 | Хелмонд Спорт | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 18 | Го Ахед Игълс | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 19 | Ваалвийк | 6 - 0 | 6 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 20 | Йънг Утрехт | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
Класиране в шампионата
| Фортуна Ситард | Камбур | |
| Позиция | 3 | 12 |
| Точки | 56 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 9 |
| Точки | 33 | 16 |
Форма в шампионата
| Фортуна Ситард | Камбур | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
5 8 |
10
9 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
3 2 |
4
4 7 |
Голове в шампионата
| Фортуна Ситард | Камбур | |
|
Вкарани
Получени |
65
37 |
38
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
39
14 |
16
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.79 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.28 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.03.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
