Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
15:30
Фортуна Ситард
ТОП Ос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 3.80 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.91 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ситард, а гостите от Ос. Разстоянието между двата града е 88.7 км. Мачът ще се играе на стадион Трендуорк Арена, който има капацитет от 12 500 места. Снимки от Google карта стадион Трендуорк Арена. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фортуна Ситард - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 1 | Фортуна Ситард | 1.73 | 3.82 | 3.96 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 4 - 1 | Хелмонд Спорт | 1.68 | 3.76 | 4.31 |
| 02.04.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | Фортуна Ситард | 1.46 | 4.07 | 6.08 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 2 | Де Граафшап | 3.44 | 3.60 | 1.91 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 0 - 2 | НАК Бреда | 3.17 | 3.44 | 2.05 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 4 - 1 | Фортуна Ситард | 1.23 | 5.32 | 10.36 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 0 - 0 | Йънг ПСВ | 2.21 | 3.30 | 2.96 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 3 | Фортуна Ситард | 1.70 | 3.60 | 4.38 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.79 | 3.66 | 3.85 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Фортуна Ситард | 1.25 | 5.38 | 9.23 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ТОП Ос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 0 | Йънг ПСВ | 3.73 | 3.82 | 1.77 |
| 10.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 1 | ТОП Ос | 2.09 | 3.76 | 2.86 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 4 - 0 | Ахил '29 | 1.73 | 3.92 | 3.83 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 0 | ТОП Ос | 1.40 | 4.76 | 5.95 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 7 | Камбур | 5.73 | 4.40 | 1.44 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 3 - 0 | ТОП Ос | 1.68 | 3.98 | 4.05 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | Йънг Аякс | 4.05 | 4.17 | 1.65 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 3 | ТОП Ос | 1.42 | 4.73 | 5.60 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 1 | Ден Бош | 2.31 | 3.56 | 2.66 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 2 | ТОП Ос | 1.44 | 4.61 | 5.49 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 3 - 1 | Фортуна Ситард | 1.57 | 4.16 | 4.60 |
| 26.02.2016 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 0 | ТОП Ос | 2.78 | 3.38 | 2.30 |
| 02.10.2015 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 4 - 0 | Фортуна Ситард | 1.71 | 3.79 | 4.09 |
| 27.02.2015 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 0 | Фортуна Ситард | 1.39 | 4.56 | 6.39 |
| 12.12.2014 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 4 - 5 | ТОП Ос | 2.78 | 3.38 | 2.25 |
| 18.01.2014 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 1 - 0 | ТОП Ос | 1.65 | 3.78 | 4.45 |
| 23.08.2013 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 0 | Фортуна Ситард | 2.85 | 3.37 | 2.23 |
| 22.02.2013 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 0 - 1 | ТОП Ос | 1.60 | 3.80 | 4.87 |
| 19.10.2012 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | Фортуна Ситард | 3.36 | 3.56 | 1.94 |
| 13.04.2012 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 3 | Фортуна Ситард | 3.61 | 3.67 | 1.83 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 6 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Фортуна Ситард имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Ерсте Дивизи класиране към 17.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 34 | +42 | 75 |
| 2 | Йънг Аякс | 34 | +35 | 67 |
| 3 | Камбур | 34 | +27 | 62 |
| 4 | Йънг ПСВ | 34 | +24 | 59 |
| 5 | Волендам | 34 | +21 | 58 |
| 6 | МВВ Маастрихт | 34 | +14 | 57 |
| 7 | Алмере Сити | 34 | +11 | 57 |
| 8 | НАК Бреда | 34 | +10 | 56 |
| 9 | Еммен | 34 | +9 | 50 |
| 10 | ФК Айндховен | 34 | -4 | 50 |
| 11 | Ваалвийк | 34 | -6 | 49 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 34 | -16 | 44 |
| 13 | Де Граафшап | 34 | +5 | 43 |
| 14 | Ден Бош | 34 | -13 | 41 |
| 15 | ТОП Ос | 34 | -24 | 37 |
| 16 | Телстар | 34 | -20 | 34 |
| 17 | Фортуна Ситард | 34 | -15 | 32 |
| 18 | Йънг Утрехт | 34 | -25 | 31 |
| 19 | Дордрехт | 34 | -23 | 23 |
| 20 | Ахил '29 | 34 | -52 | 14 |
Хронология в първенството
| Фортуна Ситард | |
| ТОП Ос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фортуна Ситард | Фортуна Ситард | ТОП Ос | ТОП Ос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 2 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Йънг Аякс | 5 - 2 | 2 - 1 | 5 - 2 | 0 - 3 | 7 - 0 | 7 - 0 | |
| 3 | Камбур | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 7 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 5 | Волендам | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 6 | МВВ Маастрихт | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | Алмере Сити | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 8 | НАК Бреда | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 4 | |||
| 9 | Еммен | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | ФК Айндховен | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 6 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Ваалвийк | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 5 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 12 | Хелмонд Спорт | 4 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 13 | Де Граафшап | 3 - 2 | 5 - 0 | 3 - 2 | 3 - 5 | 3 - 5 | ||
| 14 | Ден Бош | 0 - 4 | 0 - 4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | ТОП Ос | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Телстар | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 17 | Фортуна Ситард | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 18 | Йънг Утрехт | 4 - 1 | 3 - 0 | 4 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 19 | Дордрехт | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Ахил '29 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Фортуна Ситард | ТОП Ос | |
| Позиция | 17 | 15 |
| Точки | 32 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 12 |
| Точки | 31 | 14 |
Форма в шампионата
| Фортуна Ситард | ТОП Ос | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
8 15 |
11
4 19 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 4 |
4
2 11 |
Голове в шампионата
| Фортуна Ситард | ТОП Ос | |
|
Вкарани
Получени |
48
63 |
62
86 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
34
24 |
24
45 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 3.80 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.91 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
