Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2017)
неделя, 28 май, 2017
17:00
17:00
Фрам Ларвик
Бюасен
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
Прогнози на потребителите
1 100% за Фрам Ларвик
X 0% за равен
2 0% за Бюасен
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.17 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ларвик, а гостите от Трондхайм. Разстоянието между двата града е 487.0 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фрам Ларвик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | Д2 Група 2 | Виндбярт | 1 - 2 | Фрам Ларвик | 1.81 | 4.18 | 3.11 |
| 13.05.2017 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 3 - 2 | Видар | 2.38 | 3.87 | 2.29 |
| 07.05.2017 | Д2 Група 2 | Нутоден | 4 - 1 | Фрам Ларвик | 1.60 | 4.31 | 3.99 |
| 30.04.2017 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 0 - 1 | Йойгарден | 2.74 | 3.97 | 2.03 |
| 27.04.2017 | Купа на Норвегия | Порс Футбол | 2 - 0 | Фрам Ларвик | 3.47 | 4.12 | 1.75 |
| 22.04.2017 | Д2 Група 2 | Хьодд | 1 - 1 | Фрам Ларвик | 1.56 | 4.35 | 4.22 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 0 - 0 | Фана Берген | 1.50 | 4.77 | 4.22 |
| 28.01.2017 | Приятелски срещи | Фрам Ларвик | 1 - 6 | Стрьомгодсет | 6.00 | 4.75 | 1.36 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 4 | Фрам Ларвик | 2 - 4 | Арендал | 2.40 | 3.93 | 2.26 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 4 | Нутоден | 0 - 1 | Фрам Ларвик | 2.12 | 4.01 | 2.54 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Бюасен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Бюасен | 0 - 2 | Олесунд | 9.27 | 6.07 | 1.20 |
| 21.05.2017 | Д2 Група 2 | Бюасен | 3 - 1 | Вард Хаугесунд | 2.25 | 3.63 | 2.56 |
| 14.05.2017 | Д2 Група 2 | Айерсун | 0 - 1 | Бюасен | 1.27 | 5.07 | 7.68 |
| 06.05.2017 | Д2 Група 2 | Бюасен | 0 - 0 | Хьонефос | 2.09 | 4.11 | 2.54 |
| 30.04.2017 | Д2 Група 2 | Нардо | 2 - 1 | Бюасен | 1.61 | 4.07 | 4.10 |
| 23.04.2017 | Д2 Група 2 | Виндбярт | 2 - 0 | Бюасен | 1.41 | 4.64 | 5.36 |
| 17.04.2017 | Д2 Група 2 | Бюасен | 1 - 2 | Видар | 2.66 | 4.28 | 1.98 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 2 | Бюасен | 2 - 1 | Розенборг 2 | - | - | - |
| 15.10.2016 | Д2 Група 2 | Хьонефос | 4 - 2 | Бюасен | 1.62 | 4.50 | 3.65 |
| 08.10.2016 | Д2 Група 2 | Бюасен | 0 - 2 | Брюмундал | 1.83 | 3.93 | 3.16 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 28.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нардо | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Йойгарден | 6 | +15 | 14 |
| 3 | Брюне | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Хьодд | 6 | +1 | 11 |
| 5 | Вард Хаугесунд | 7 | 0 | 11 |
| 6 | Видар | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Нутоден | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Фрам Ларвик | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Айерсун | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Бюасен | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Хьонефос | 7 | -4 | 6 |
| 12 | Виндбярт | 6 | -4 | 4 |
| 13 | Фана Берген | 6 | -10 | 2 |
| 14 | Од БК 2 | 6 | -12 | 1 |
Хронология в първенството
| Фрам Ларвик | |
| Бюасен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фрам Ларвик | Фрам Ларвик | Бюасен | Бюасен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Нардо | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 2 | Йойгарден | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Брюне | |||||||
| 4 | Хьодд | 1 - 1 | ||||||
| 5 | Вард Хаугесунд | 3 - 1 | ||||||
| 6 | Видар | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 7 | Нутоден | 4 - 1 | ||||||
| 8 | Фрам Ларвик | - | - | - | ||||
| 9 | Айерсун | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 10 | Бюасен | - | - | - | ||||
| 11 | Хьонефос | 0 - 0 | ||||||
| 12 | Виндбярт | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 13 | Фана Берген | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 14 | Од БК 2 | |||||||
Класиране в шампионата
| Фрам Ларвик | Бюасен | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 8 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 8 |
| Точки | 4 | 3 |
Форма в шампионата
| Фрам Ларвик | Бюасен | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 2 |
2
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 1 |
1
0 2 |
Голове в шампионата
| Фрам Ларвик | Бюасен | |
|
Вкарани
Получени |
7
9 |
6
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
3 |
2
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.17 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Фрам Ларвик
X 0% за равен
2 0% за Бюасен
Общо гласували: 1
