Приятелски Срещи - Клубни
14:00
Фрам Ларвик
(Норвегия)
Опсал
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 4.00 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.20 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.02.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ларвик, а гостите от Опсал. Разстоянието между двата града е 104.2 км. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Отговорна Игра
Фрам Ларвик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2020 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 3 - 2 | Нутоден | 3.83 | 3.74 | 1.73 |
| 26.09.2020 | Д2 Група 2 | Аскер | 5 - 3 | Фрам Ларвик | 1.34 | 5.03 | 5.86 |
| 21.09.2020 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 2 - 2 | Од БК 2 | 2.11 | 3.74 | 2.76 |
| 12.09.2020 | Д2 Група 2 | Левангер | 4 - 2 | Фрам Ларвик | 1.44 | 4.52 | 5.23 |
| 05.09.2020 | Д2 Група 2 | Берум | 1 - 1 | Фрам Ларвик | 1.44 | 4.62 | 5.29 |
| 29.08.2020 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 1 - 4 | Флекерьой | 2.82 | 3.79 | 2.05 |
| 23.08.2020 | Д2 Група 2 | Розенборг 2 | 3 - 0 | Фрам Ларвик | 1.93 | 3.77 | 3.12 |
| 15.08.2020 | Д2 Група 2 | Нардо | 3 - 3 | Фрам Ларвик | 2.07 | 3.67 | 2.87 |
| 08.08.2020 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 0 - 1 | Вард Хаугесунд | 3.97 | 4.09 | 1.63 |
| 01.08.2020 | Д2 Група 2 | Брюне | 5 - 0 | Фрам Ларвик | 1.42 | 4.53 | 5.43 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Опсал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2019 | Д2 Група 2 | Флурьо | 4 - 3 | Опсал | 1.50 | 4.51 | 4.50 |
| 19.10.2019 | Д2 Група 2 | Опсал | 4 - 1 | Елверум | 2.53 | 3.74 | 2.24 |
| 12.10.2019 | Д2 Група 2 | Киелсос | 3 - 0 | Опсал | 1.30 | 5.16 | 6.79 |
| 06.10.2019 | Д2 Група 2 | Опсал | 2 - 0 | Мьолнер | 1.90 | 3.73 | 3.21 |
| 28.09.2019 | Д2 Група 2 | Сотра | 0 - 1 | Опсал | 1.41 | 4.65 | 5.49 |
| 21.09.2019 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 4 - 0 | Опсал | 1.34 | 5.02 | 5.97 |
| 14.09.2019 | Д2 Група 2 | Опсал | 1 - 1 | Гроруд | 3.89 | 3.86 | 1.69 |
| 08.09.2019 | Д2 Група 2 | Аскер | 2 - 1 | Опсал | 1.42 | 4.32 | 5.94 |
| 31.08.2019 | Д2 Група 2 | Опсал | 2 - 2 | Берум | 3.04 | 3.93 | 1.90 |
| 25.08.2019 | Д2 Група 2 | Сеня | 3 - 1 | Опсал | 1.86 | 3.85 | 3.18 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2019 | Д2 Група 2 | Фрам Ларвик | 4 - 0 | Опсал | 1.34 | 5.02 | 5.97 |
| 11.05.2019 | Д2 Група 2 | Опсал | 1 - 4 | Фрам Ларвик | 2.33 | 3.70 | 2.42 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Фрам Ларвик имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 4.00 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.20 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.02.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра