Исландия - Исландия
21:00
Фрам Рейкявик
Филкир Рейкявик
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.39 | 4.25 | 1.68 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.99 | 1.17 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 10.00 | 1.02 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.32 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.45 | 1.48 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.87 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.01.2025 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Рейкявик. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 5.4 км. Мачът ще се играе на стадион Лаугардалсвьолур, който има капацитет от 15 427 места, от които седящи 9 800. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Лаугардалсвьолур. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Фрам Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2024 | Група за Изпадане | Фрам Рейкявик | 1 - 4 | КА Акурейри | 2.41 | 3.63 | 2.43 |
| 20.10.2024 | Група за Изпадане | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.15 | 3.79 | 2.69 |
| 05.10.2024 | Група за Изпадане | Фрам Рейкявик | 2 - 4 | Вестри | 1.93 | 3.58 | 3.27 |
| 29.09.2024 | Група за Изпадане | КР Рейкявик | 7 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.91 | 3.81 | 3.17 |
| 22.09.2024 | Група за Изпадане | Фрам Рейкявик | 2 - 0 | Филкир Рейкявик | 1.63 | 3.98 | 4.25 |
| 15.09.2024 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 3 - 3 | ФХ Хафнарфьордур | 2.83 | 3.52 | 2.16 |
| 01.09.2024 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 1 - 0 | Фрам Рейкявик | 3.89 | 3.74 | 1.73 |
| 25.08.2024 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | КА Акурейри | 2.10 | 3.36 | 3.04 |
| 19.08.2024 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 3 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.46 | 4.38 | 5.29 |
| 12.08.2024 | Висша Лига | Акранес | 1 - 0 | Фрам Рейкявик | 2.08 | 3.61 | 2.91 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Филкир Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2024 | Група за Изпадане | Вестри | 1 - 3 | Филкир Рейкявик | 1.33 | 4.95 | 6.65 |
| 20.10.2024 | Група за Изпадане | Филкир Рейкявик | 0 - 1 | КР Рейкявик | 4.37 | 4.53 | 1.53 |
| 06.10.2024 | Група за Изпадане | ХК Коупавогюр | 2 - 2 | Филкир Рейкявик | 2.50 | 3.62 | 2.33 |
| 29.09.2024 | Група за Изпадане | Филкир Рейкявик | 1 - 3 | КА Акурейри | 3.06 | 3.75 | 1.96 |
| 22.09.2024 | Група за Изпадане | Фрам Рейкявик | 2 - 0 | Филкир Рейкявик | 1.63 | 3.98 | 4.25 |
| 16.09.2024 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 0 - 6 | Викингур Рейкявик | 5.79 | 4.78 | 1.39 |
| 01.09.2024 | Висша Лига | Вестри | 0 - 0 | Филкир Рейкявик | 2.43 | 3.57 | 2.43 |
| 25.08.2024 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 2 - 3 | ФХ Хафнарфьордур | 3.29 | 3.68 | 1.90 |
| 18.08.2024 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 0 - 2 | Филкир Рейкявик | 3.00 | 3.75 | 1.99 |
| 11.08.2024 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 1 - 1 | КА Акурейри | 2.98 | 3.67 | 2.02 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2024 | Група за Изпадане | Фрам Рейкявик | 2 - 0 | Филкир Рейкявик | 1.63 | 3.98 | 4.25 |
| 31.07.2024 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 0 - 0 | Фрам Рейкявик | 2.51 | 3.61 | 2.35 |
| 05.05.2024 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 2 - 1 | Филкир Рейкявик | 1.76 | 3.78 | 3.77 |
| 09.02.2024 | Купа на Лигата | Фрам Рейкявик | 3 - 2 | Филкир Рейкявик | 2.18 | 3.86 | 2.55 |
| 07.10.2023 | Група за Изпадане | Филкир Рейкявик | 5 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.04 | 3.82 | 2.98 |
| 08.08.2023 | Висша Лига | Фрам Рейкявик | 1 - 1 | Филкир Рейкявик | 2.08 | 3.68 | 2.94 |
| 14.05.2023 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 3 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.42 | 3.59 | 2.51 |
| 12.02.2022 | Купа на Лигата | Филкир Рейкявик | 1 - 1 | Фрам Рейкявик | - | - | - |
| 19.01.2021 | Исландия | Филкир Рейкявик | 3 - 2 | Фрам Рейкявик | 1.62 | 4.00 | 4.60 |
| 30.07.2020 | Купа на Исландия | Фрам Рейкявик | 1 - 1 | Филкир Рейкявик | 3.98 | 4.24 | 1.64 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Фрам Рейкявик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.39 | 4.25 | 1.68 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.99 | 1.17 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 10.00 | 1.02 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.32 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.45 | 1.48 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.87 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.01.2025 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра