Исландия - Купа на Исландия (2020)
21:00
Фрам Рейкявик
ИР Рейкявик
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 5.50 | 10.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.11 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.06.2020 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Рейкявик. Мачът ще се играе на стадион Лаугардалсвьолур, който има капацитет от 15 427 места, от които седящи 9 800. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Лаугардалсвьолур. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Фрам Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2020 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 3 - 0 | Лейкнир Фаскр. | 1.57 | 3.85 | 4.94 |
| 13.06.2020 | Купа на Исландия | Хаукар Хафнарфьордур | 1 - 1 | Фрам Рейкявик | 5.53 | 4.67 | 1.39 |
| 30.05.2020 | Приятелски срещи | ФХ Хафнарфьордур | 2 - 0 | Фрам Рейкявик | - | - | - |
| 05.03.2020 | Купа на Лигата | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | Филкир Рейкявик | 7.34 | 5.46 | 1.28 |
| 22.02.2020 | Купа на Лигата | Фрам Рейкявик | 1 - 3 | КА Акурейри | 6.34 | 5.18 | 1.33 |
| 15.02.2020 | Купа на Лигата | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | Кефлавик | 2.30 | 3.67 | 2.54 |
| 24.01.2020 | Исландия | Викингур Рейкявик | 4 - 0 | Фрам Рейкявик | 1.44 | 4.85 | 4.63 |
| 11.01.2020 | Исландия | Валур Рейкявик | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.25 | 5.73 | 7.43 |
| 21.09.2019 | Първа Дивизия | Лейкнир Рейкявик | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.81 | 3.71 | 3.51 |
| 14.09.2019 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 3 - 0 | Тор Акурейри | 2.41 | 3.95 | 2.26 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
ИР Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2020 | Приятелски срещи | Лейкнир Рейкявик | 4 - 0 | ИР Рейкявик | 1.32 | 4.98 | 6.26 |
| 26.05.2020 | Приятелски срещи | Гриндавик | 2 - 0 | ИР Рейкявик | 1.37 | 5.10 | 5.73 |
| 10.01.2020 | Исландия | ИР Рейкявик | 1 - 5 | Фьолнир Рейкявик | 6.83 | 6.31 | 1.22 |
| 05.01.2020 | Исландия | Филкир Рейкявик | 1 - 2 | ИР Рейкявик | 1.20 | 5.79 | 8.42 |
| 30.04.2019 | Купа на Исландия | ИР Рейкявик | 1 - 3 | Фьолнир Рейкявик | 9.84 | 5.81 | 1.20 |
| 26.01.2019 | Исландия | ИР Рейкявик | 0 - 2 | Валур Рейкявик | 19.00 | 9.50 | 1.08 |
| 16.01.2019 | Исландия | Лейкнир Рейкявик | 5 - 0 | ИР Рейкявик | 1.52 | 3.94 | 4.90 |
| 22.09.2018 | Първа Дивизия | ИР Рейкявик | 2 - 3 | Магни Гренивик | 2.09 | 3.60 | 2.83 |
| 15.09.2018 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 3 - 0 | ИР Рейкявик | 1.30 | 4.95 | 6.90 |
| 07.09.2018 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 1 - 1 | ИР Рейкявик | 2.13 | 3.70 | 2.71 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2018 | Първа Дивизия | ИР Рейкявик | 2 - 3 | Фрам Рейкявик | 3.01 | 3.58 | 2.01 |
| 20.06.2018 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | ИР Рейкявик | 1.48 | 4.29 | 4.89 |
| 01.08.2017 | Първа Дивизия | ИР Рейкявик | 2 - 2 | Фрам Рейкявик | 2.71 | 3.45 | 2.19 |
| 26.05.2017 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 2 - 1 | ИР Рейкявик | 1.75 | 3.49 | 3.91 |
| 22.01.2017 | Исландия | Фрам Рейкявик | 2 - 1 | ИР Рейкявик | 1.55 | 4.00 | 4.20 |
| 26.01.2014 | Исландия | ИР Рейкявик | 1 - 6 | Фрам Рейкявик | 7.50 | 5.50 | 1.25 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Фрам Рейкявик имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Фрам Рейкявик класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стярнан Гардабаер | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Брейдаблик Коупавогюр | 2 | +4 | 6 |
| 3 | ФХ Хафнарфьордур | 2 | +2 | 6 |
| 4 | ХК Коупавогюр | 2 | +2 | 3 |
| 5 | Валур Рейкявик | 2 | +2 | 3 |
| 6 | Акранес | 2 | +1 | 3 |
| 7 | КР Рейкявик | 2 | -2 | 3 |
| 8 | Викингур Рейкявик | 2 | 0 | 2 |
| 9 | КА Акурейри | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Фьолнир Рейкявик | 2 | -3 | 1 |
| 11 | Филкир Рейкявик | 2 | -2 | 0 |
| 12 | Грота Селтярнарнес | 2 | -6 | 0 |
ИР Рейкявик класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кефлавик | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Фрам Рейкявик | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Лейкнир Рейкявик | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Вестманаейяр | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Викингур Олафсвик | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Тор Акурейри | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Гриндавик | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Тротур Рейкявик | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Вестри | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Магни Гренивик | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 1 | -3 | 0 |
| 12 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 1 | -4 | 0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 5.50 | 10.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.11 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.06.2020 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра