Исландия - Първа Дивизия (2018)
събота, 5 май, 2018
17:00
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.14 |
3.60 |
2.87 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.28 |
1.66 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.05.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рейкявик, а гостите от Селфос.
Разстоянието между двата града е 49.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Лаугардалсвьолур,
който има капацитет от
15 427 места, от които седящи 9 800.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Лаугардалсвьолур.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фрам Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.05.2018 |
Купа на Исландия |
Волсунгур Хусавик |
1 - 1 |
Фрам Рейкявик |
4.25 |
4.16 |
1.55 |
| 16.03.2018 |
Купа на Лигата |
Фрам Рейкявик |
2 - 1 |
Нярдвик |
2.24 |
3.41 |
2.71 |
| 09.03.2018 |
Купа на Лигата |
Викингур Рейкявик |
0 - 1 |
Фрам Рейкявик |
1.30 |
5.12 |
6.89 |
| 24.02.2018 |
Купа на Лигата |
Фрам Рейкявик |
0 - 4 |
Валур Рейкявик |
13.09 |
6.76 |
1.13 |
| 17.02.2018 |
Купа на Лигата |
Фрам Рейкявик |
0 - 1 |
Вестманаейяр |
3.79 |
3.61 |
1.76 |
| 09.02.2018 |
Купа на Лигата |
Акранес |
4 - 0 |
Фрам Рейкявик |
1.61 |
3.67 |
4.65 |
| 27.01.2018 |
Исландия |
Фрам Рейкявик |
1 - 2 |
Фьолнир Рейкявик |
8.00 |
5.75 |
1.20 |
| 17.01.2018 |
Исландия |
Фрам Рейкявик |
0 - 2 |
Валур Рейкявик |
7.00 |
5.25 |
1.25 |
| 06.01.2018 |
Исландия |
Филкир Рейкявик |
0 - 0 |
Фрам Рейкявик |
1.26 |
5.42 |
7.87 |
| 23.09.2017 |
Първа Дивизия |
Фрам Рейкявик |
0 - 4 |
Тротур Рейкявик |
2.84 |
3.55 |
2.09 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 5 загуби
в последните 6 домакинства.
Селфос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.04.2018 |
Купа на Исландия |
Селфос |
1 - 4 |
Акранес |
3.89 |
3.58 |
1.72 |
| 20.04.2018 |
Купа на Исландия |
Селфос |
1 - 1 |
Грота Селтярнарнес |
1.44 |
4.50 |
5.00 |
| 17.03.2018 |
Купа на Лигата |
Селфос |
1 - 3 |
ХК Коупавогюр |
2.06 |
3.48 |
2.95 |
| 09.03.2018 |
Купа на Лигата |
Филкир Рейкявик |
4 - 1 |
Селфос |
1.37 |
4.79 |
5.85 |
| 04.03.2018 |
Купа на Лигата |
Тор Акурейри |
0 - 2 |
Селфос |
2.05 |
3.50 |
2.90 |
| 24.02.2018 |
Купа на Лигата |
Селфос |
1 - 2 |
Гриндавик |
3.64 |
3.58 |
1.79 |
| 18.02.2018 |
Купа на Лигата |
ФХ Хафнарфьордур |
3 - 1 |
Селфос |
1.17 |
6.40 |
10.73 |
| 23.09.2017 |
Първа Дивизия |
Селфос |
2 - 1 |
Хаукар Хафнарфьордур |
2.02 |
3.58 |
2.94 |
| 16.09.2017 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
4 - 0 |
Селфос |
1.64 |
3.69 |
4.17 |
| 07.09.2017 |
Първа Дивизия |
Фрам Рейкявик |
0 - 0 |
Селфос |
2.11 |
3.52 |
2.78 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.09.2017 |
Първа Дивизия |
Фрам Рейкявик |
0 - 0 |
Селфос |
2.11 |
3.52 |
2.78 |
| 30.06.2017 |
Първа Дивизия |
Селфос |
1 - 1 |
Фрам Рейкявик |
1.87 |
3.42 |
3.48 |
| 09.09.2016 |
Първа Дивизия |
Селфос |
0 - 0 |
Фрам Рейкявик |
1.79 |
3.54 |
3.74 |
| 08.07.2016 |
Първа Дивизия |
Фрам Рейкявик |
1 - 1 |
Селфос |
1.81 |
3.69 |
3.43 |
| 05.07.2016 |
Купа на Исландия |
Фрам Рейкявик |
0 - 2 |
Селфос |
2.09 |
3.38 |
2.98 |
| 18.08.2015 |
Първа Дивизия |
Фрам Рейкявик |
1 - 2 |
Селфос |
1.60 |
4.03 |
4.21 |
| 11.06.2015 |
Първа Дивизия |
Селфос |
2 - 1 |
Фрам Рейкявик |
2.22 |
3.44 |
2.71 |
| 16.03.2013 |
Исландия |
Фрам Рейкявик |
4 - 0 |
Селфос |
1.76 |
3.63 |
3.75 |
| 12.08.2012 |
Висша Лига |
Селфос |
4 - 2 |
Фрам Рейкявик |
2.82 |
3.38 |
2.23 |
| 21.05.2012 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
0 - 2 |
Селфос |
1.65 |
3.69 |
4.53 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Фрам Рейкявик имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.14 |
3.60 |
2.87 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.28 |
1.66 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.05.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите