Исландия - Купа на Лигата (2021)
16:30
Фрам Рейкявик
Тор Акурейри
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 4.00 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.20 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.75 | 1.42 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.02.2021 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рейкявик, а гостите от Акурейри. Разстоянието между двата града е 248.6 км. Мачът ще се играе на стадион Лаугардалсвьолур, който има капацитет от 15 427 места, от които седящи 9 800. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Лаугардалсвьолур. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Отговорна Игра
Фрам Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2021 | Исландия | КР Рейкявик | 3 - 0 | Фрам Рейкявик | 1.30 | 5.32 | 6.99 |
| 26.01.2021 | Исландия | Фрам Рейкявик | 1 - 6 | Фьолнир Рейкявик | 4.42 | 4.10 | 1.59 |
| 19.01.2021 | Исландия | Филкир Рейкявик | 3 - 2 | Фрам Рейкявик | 1.62 | 4.00 | 4.60 |
| 03.10.2020 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 1 - 0 | Тротур Рейкявик | 1.27 | 5.56 | 7.43 |
| 29.09.2020 | Първа Дивизия | Вестри | 1 - 2 | Фрам Рейкявик | 4.32 | 3.97 | 1.68 |
| 26.09.2020 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 0 - 2 | Фрам Рейкявик | 2.22 | 3.60 | 2.68 |
| 21.09.2020 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | Гриндавик | 1.90 | 3.64 | 3.36 |
| 17.09.2020 | Първа Дивизия | Кефлавик | 1 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.76 | 3.77 | 3.73 |
| 12.09.2020 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 1 - 1 | Вестри | 1.50 | 4.29 | 5.08 |
| 06.09.2020 | Първа Дивизия | Лейкнир Рейкявик | 0 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.92 | 3.76 | 3.20 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Тор Акурейри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2020 | Първа Дивизия | Магни Гренивик | 3 - 4 | Тор Акурейри | 3.05 | 3.69 | 2.00 |
| 29.09.2020 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 1 - 1 | Афт. Мосфелсбаер | 2.29 | 3.71 | 2.59 |
| 26.09.2020 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 0 - 2 | Фрам Рейкявик | 2.22 | 3.60 | 2.68 |
| 21.09.2020 | Първа Дивизия | Вестманаейяр | 2 - 2 | Тор Акурейри | 1.78 | 3.71 | 3.78 |
| 16.09.2020 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 1 - 0 | Викингур Олафсвик | 1.70 | 3.91 | 3.92 |
| 12.09.2020 | Първа Дивизия | Афт. Мосфелсбаер | 2 - 3 | Тор Акурейри | - | - | - |
| 07.09.2020 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 1 - 3 | Кефлавик | 2.48 | 3.78 | 2.32 |
| 02.09.2020 | Първа Дивизия | Вестри | 4 - 1 | Тор Акурейри | 2.70 | 3.56 | 2.23 |
| 29.08.2020 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 3 - 0 | Тротур Рейкявик | 1.37 | 4.68 | 6.56 |
| 22.08.2020 | Първа Дивизия | Гриндавик | 1 - 0 | Тор Акурейри | 2.06 | 3.73 | 2.89 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2020 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 0 - 2 | Фрам Рейкявик | 2.22 | 3.60 | 2.68 |
| 26.07.2020 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 6 - 1 | Тор Акурейри | 2.31 | 3.54 | 2.61 |
| 14.09.2019 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 3 - 0 | Тор Акурейри | 2.41 | 3.95 | 2.26 |
| 05.07.2019 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 3 - 0 | Фрам Рейкявик | 1.71 | 3.93 | 3.88 |
| 09.08.2018 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 3 - 3 | Тор Акурейри | 2.61 | 3.60 | 2.23 |
| 26.05.2018 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 3 - 2 | Фрам Рейкявик | 2.27 | 3.50 | 2.61 |
| 18.08.2017 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 2 - 2 | Фрам Рейкявик | 1.79 | 3.60 | 3.55 |
| 08.06.2017 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 1 - 3 | Тор Акурейри | 1.60 | 3.87 | 4.29 |
| 27.07.2016 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 2 - 1 | Тор Акурейри | 2.43 | 3.36 | 2.47 |
| 14.05.2016 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 0 - 0 | Фрам Рейкявик | 1.79 | 3.73 | 3.51 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Фрам Рейкявик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 18 | +33 | 44 |
| 2 | ФХ Хафнарфьордур | 18 | +14 | 36 |
| 3 | Брейдаблик Коупавогюр | 18 | +10 | 31 |
| 4 | Стярнан Гардабаер | 17 | +7 | 31 |
| 5 | КР Рейкявик | 17 | +9 | 28 |
| 6 | Филкир Рейкявик | 18 | -3 | 28 |
| 7 | КА Акурейри | 18 | -1 | 21 |
| 8 | Акранес | 18 | -4 | 21 |
| 9 | ХК Коупавогюр | 18 | -7 | 20 |
| 10 | Викингур Рейкявик | 18 | -5 | 17 |
| 11 | Грота Селтярнарнес | 18 | -28 | 8 |
| 12 | Фьолнир Рейкявик | 18 | -25 | 6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 4.00 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.20 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.75 | 1.42 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.02.2021 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра