Белгия - Чалънджър Про Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.50 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бусю, а гостите от Серен.
Разстоянието между двата града е 121.7 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Франк Боран - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.11.2026 |
Чалънджър Лига |
Франк Боран |
1 - 0 |
Дендер |
3.03 |
3.41 |
2.07 |
| 31.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
3 - 0 |
Франк Боран |
1.58 |
3.89 |
4.76 |
| 17.10.2026 |
Купа на Белгия |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 0 |
Франк Боран |
1.48 |
4.12 |
5.46 |
| 10.10.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
3 - 0 |
Франк Боран |
2.74 |
3.29 |
2.29 |
| 18.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Франк Боран |
3 - 2 |
Андерлехт Б |
1.87 |
3.54 |
3.49 |
| 06.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Франк Боран |
3 - 0 |
Локерен |
2.46 |
3.42 |
2.49 |
| 30.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
0 - 1 |
Франк Боран |
2.68 |
3.18 |
2.41 |
| 23.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Франк Боран |
0 - 1 |
Спортинг Хаселт |
2.01 |
3.43 |
3.19 |
| 17.08.2026 |
Чалънджър Лига |
РФК Лиеж |
1 - 2 |
Франк Боран |
1.99 |
3.43 |
3.27 |
| 09.08.2026 |
Приятелски срещи |
Франк Боран |
2 - 1 |
РУДМ Брюксел |
- |
- |
- |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Серен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
1 - 0 |
РФК Лиеж |
2.10 |
3.41 |
3.01 |
| 24.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
3 - 1 |
Виртон |
2.31 |
3.41 |
2.64 |
| 17.10.2026 |
Купа на Белгия |
Зулте Варегем |
3 - 0 |
Серен |
1.36 |
4.71 |
6.38 |
| 11.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Гент Б |
3 - 2 |
Серен |
2.28 |
3.36 |
2.73 |
| 19.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Генк Б |
2 - 2 |
Серен |
2.30 |
3.54 |
2.54 |
| 12.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
1 - 2 |
Спортинг Хаселт |
2.91 |
3.53 |
2.11 |
| 04.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
2 - 0 |
Серен |
1.57 |
3.84 |
4.88 |
| 30.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
1 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
2.26 |
3.32 |
2.78 |
| 22.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Клуб Брюж Б |
3 - 2 |
Серен |
2.19 |
3.34 |
2.88 |
| 14.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
0 - 2 |
Локерен |
2.48 |
3.45 |
2.46 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.04.2026 |
Приятелски срещи |
Франк Боран |
4 - 2 |
Серен |
2.31 |
3.25 |
2.63 |
| 08.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
4 - 0 |
Франк Боран |
2.58 |
3.14 |
2.48 |
| 23.09.2025 |
Чалънджър Лига |
Франк Боран |
0 - 0 |
Серен |
1.73 |
3.65 |
4.04 |
| 04.07.2025 |
Приятелски срещи |
Франк Боран |
4 - 1 |
Серен |
1.98 |
3.50 |
3.11 |
| 25.01.2025 |
Чалънджър Лига |
Серен |
1 - 1 |
Франк Боран |
2.79 |
3.34 |
2.26 |
| 03.11.2024 |
Чалънджър Лига |
Франк Боран |
0 - 1 |
Серен |
1.98 |
3.30 |
3.46 |
| 14.01.2024 |
Чалънджър Лига |
Серен |
1 - 5 |
Франк Боран |
2.16 |
3.29 |
3.07 |
| 30.09.2023 |
Чалънджър Лига |
Франк Боран |
0 - 2 |
Серен |
2.23 |
3.43 |
2.81 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Франк Боран имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Чалънджър Про Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Беершот |
9 |
8 |
0 |
1 |
23 |
7 |
+16 |
24 |
| 2 |
Дендер |
9 |
6 |
1 |
2 |
12 |
4 |
+8 |
19 |
| 3 |
Ойпен |
8 |
5 |
0 |
3 |
15 |
9 |
+6 |
15 |
| 4 |
Франк Боран |
8 |
5 |
0 |
3 |
10 |
10 |
0 |
15 |
| 5 |
Спортинг Хаселт |
8 |
5 |
0 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 6 |
Виртон |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
13 |
| 7 |
Локерен |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
13 |
| 8 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
9 |
4 |
0 |
5 |
14 |
15 |
-1 |
12 |
| 9 |
Гент Б |
8 |
3 |
2 |
3 |
11 |
13 |
-2 |
11 |
| 10 |
Клуб Брюж Б |
8 |
2 |
3 |
3 |
14 |
17 |
-3 |
9 |
| 11 |
Генк Б |
9 |
2 |
3 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
9 |
| 12 |
Серен |
9 |
2 |
2 |
5 |
12 |
16 |
-4 |
8 |
| 13 |
К. Лиерс С.К. |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 14 |
РФК Лиеж |
9 |
1 |
2 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
5 |
| 15 |
Андерлехт Б |
8 |
1 |
1 |
6 |
8 |
17 |
-9 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Франк Боран |
|
| Серен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Франк Боран |
Франк Боран |
|
Серен |
Серен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Беершот |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Дендер |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Ойпен |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Франк Боран |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Спортинг Хаселт |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Виртон |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 7 |
Локерен |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
0 - 2 |
|
|
| 8 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Гент Б |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 10 |
Клуб Брюж Б |
|
|
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 11 |
Генк Б |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Серен |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
К. Лиерс С.К. |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 14 |
РФК Лиеж |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 15 |
Андерлехт Б |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Франк Боран |
Серен |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
10 |
12 |
| Получени Голове |
10 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.78 |
| Мачове Вкарал |
62% |
78% |
| Мачове Получил |
62% |
89% |
| Гол/Гол |
25% |
67% |
| Над 1.5 |
62% |
89% |
| Над 2.5 |
62% |
56% |
| Над 3.5 |
12% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
7 |
6 |
| Получени Голове |
3 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.75 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
25% |
75% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
25% |
75% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.50 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака