Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
17:00
Фреамунде
Фафе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.40 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фреамунде, а гостите от Фафе. Разстоянието между двата града е 22.8 км. Мачът ще се играе на стадион Кампо Фреамунде, който има капацитет от 5 000 места. Снимки от Google карта стадион Кампо Фреамунде. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фреамунде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 2 - 1 | Фреамунде | 2.02 | 2.91 | 3.87 |
| 07.01.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Фреамунде | 1.78 | 3.01 | 4.91 |
| 23.12.2016 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 0 | Визела | - | - | - |
| 17.12.2016 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 3 - 0 | Фреамунде | 1.47 | 3.63 | 6.93 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 1 | Олянензе | 1.98 | 3.02 | 3.84 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Фреамунде | 1.72 | 3.08 | 5.18 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 0 - 0 | Академика Коимбра | 2.86 | 2.76 | 2.59 |
| 12.11.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Фреамунде | 1.88 | 3.04 | 4.23 |
| 06.11.2016 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 0 - 1 | Лейшоес | 2.04 | 2.94 | 3.75 |
| 29.10.2016 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 0 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.07 | 3.03 | 3.54 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Фафе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 4 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.53 | 3.00 | 2.72 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 2 | Авеш | 3.87 | 3.14 | 1.92 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Фафе | 1.87 | 3.15 | 4.07 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 1 | Жил Висенте | 2.36 | 2.87 | 3.08 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 0 | Фафе | 1.94 | 3.12 | 3.84 |
| 05.12.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 1 | Визела | 2.27 | 2.86 | 3.27 |
| 28.11.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 1 | Фафе | 1.59 | 3.69 | 5.10 |
| 13.11.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 3 | Кова Да Пиедаде | 2.76 | 2.90 | 2.57 |
| 06.11.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 1 | Фафе | 1.75 | 3.33 | 4.42 |
| 28.10.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 4 - 0 | Фафе | 1.71 | 3.46 | 4.42 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 2 | Фреамунде | 2.83 | 2.91 | 2.49 |
Лига Португал 2 класиране към 22.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 23 | +32 | 56 |
| 2 | Авеш | 22 | +20 | 49 |
| 3 | Академика Коимбра | 22 | +6 | 36 |
| 4 | Пенафиел | 23 | +2 | 35 |
| 5 | Санта Клара | 22 | -2 | 35 |
| 6 | Бенфика Б | 22 | +2 | 34 |
| 7 | Спортинг Брага Б | 23 | +6 | 33 |
| 8 | Кова Да Пиедаде | 22 | 0 | 32 |
| 9 | Варзин | 22 | +1 | 31 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 22 | +2 | 30 |
| 11 | Униао Мадейра | 23 | -4 | 28 |
| 12 | Порто Б | 22 | -5 | 28 |
| 13 | Визела | 22 | 0 | 27 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 22 | -2 | 27 |
| 15 | Жил Висенте | 22 | -3 | 25 |
| 16 | Фафе | 22 | -6 | 25 |
| 17 | Фамаликао | 22 | -6 | 25 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 22 | -8 | 25 |
| 19 | Академико Визеу | 22 | -6 | 23 |
| 20 | Лейшоес | 22 | -5 | 20 |
| 21 | Фреамунде | 22 | -6 | 19 |
| 22 | Олянензе | 22 | -18 | 13 |
Хронология в първенството
| Фреамунде | |
| Фафе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фреамунде | Фреамунде | Фафе | Фафе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 3 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 2 | Авеш | 2 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 3 | Академика Коимбра | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Пенафиел | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Санта Клара | 0 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 6 | Бенфика Б | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 7 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 3 | |||||
| 9 | Варзин | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 11 | Униао Мадейра | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 12 | Порто Б | 3 - 1 | 3 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 13 | Визела | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 14 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 15 | Жил Висенте | 0 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 16 | Фафе | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 17 | Фамаликао | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 19 | Академико Визеу | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 20 | Лейшоес | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 21 | Фреамунде | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 22 | Олянензе | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Фреамунде | Фафе | |
| Позиция | 21 | 16 |
| Точки | 19 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 3 |
| Точки | 11 | 15 |
Форма в шампионата
| Фреамунде | Фафе | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
10 9 |
6
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 4 |
4
3 4 |
Голове в шампионата
| Фреамунде | Фафе | |
|
Вкарани
Получени |
17
23 |
28
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
9 |
15
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.40 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
