Дания - Първа Дивизия (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
3.90 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.80 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фредериция, а гостите от Есберг.
Разстоянието между двата града е 82.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Монджаса Парк,
който има капацитет от
4 000 места, от които седящи 1 400.
Снимки от Google карта
стадион Монджаса Парк.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фредериция - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 1 |
Фредериция |
3.03 |
3.50 |
2.08 |
| 26.08.2026 |
Купа на Дания |
Фредериция |
1 - 2 |
Одензе |
2.98 |
3.61 |
2.03 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
0 - 0 |
Орхус Фремад |
1.52 |
4.05 |
5.25 |
| 14.08.2026 |
Първа Дивизия |
Олборг |
0 - 3 |
Фредериция |
2.61 |
3.51 |
2.34 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
1 - 1 |
Вендсисел |
1.63 |
3.89 |
4.48 |
| 31.07.2026 |
Първа Дивизия |
АБ Гладсаксе |
1 - 1 |
Фредериция |
2.90 |
3.57 |
2.11 |
| 25.07.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
3 - 0 |
Кьоге |
1.60 |
3.93 |
4.64 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фредериция |
3 - 2 |
Мафра |
2.10 |
3.58 |
2.89 |
| 17.05.2026 |
Група за Изпадане |
Фредериция |
4 - 1 |
Силкеборг |
2.10 |
3.79 |
2.86 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Вейле |
2 - 0 |
Фредериция |
3.04 |
3.62 |
2.07 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Есберг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
0 - 2 |
Вендсисел |
2.03 |
3.63 |
3.06 |
| 25.08.2026 |
Купа на Дания |
Скиве |
1 - 5 |
Есберг |
4.15 |
3.72 |
1.68 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вейле |
4 - 2 |
Есберг |
1.55 |
4.28 |
4.66 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 2 |
Хобро |
1.95 |
3.61 |
3.30 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 1 |
Есберг |
2.35 |
3.41 |
2.67 |
| 01.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
2 - 3 |
Есберг |
2.57 |
3.50 |
2.37 |
| 25.07.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 1 |
Колдинг |
1.99 |
3.56 |
3.19 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Есберг |
0 - 2 |
Мафра |
1.77 |
3.56 |
3.79 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Есберг |
3 - 3 |
Вейле |
2.65 |
3.68 |
2.16 |
| 31.05.2026 |
Група за Промоция |
Есберг |
2 - 1 |
Лингби |
2.56 |
3.59 |
2.32 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.04.2025 |
Група за Промоция |
Фредериция |
1 - 1 |
Есберг |
1.64 |
3.93 |
4.21 |
| 22.04.2025 |
Група за Промоция |
Есберг |
0 - 2 |
Фредериция |
3.20 |
3.59 |
1.95 |
| 19.10.2024 |
Първа Дивизия |
Есберг |
0 - 3 |
Фредериция |
1.88 |
3.80 |
3.34 |
| 11.08.2024 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
4 - 0 |
Есберг |
2.01 |
3.70 |
3.06 |
| 23.10.2021 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 2 |
Фредериция |
2.98 |
3.35 |
2.22 |
| 17.08.2021 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
1 - 0 |
Есберг |
1.65 |
4.02 |
4.52 |
| 10.05.2021 |
Група за Промоция |
Есберг |
1 - 2 |
Фредериция |
2.01 |
3.47 |
3.49 |
| 05.04.2021 |
Група за Промоция |
Фредериция |
1 - 3 |
Есберг |
3.12 |
3.30 |
2.23 |
| 21.02.2021 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
0 - 1 |
Есберг |
3.25 |
3.32 |
2.15 |
| 31.10.2020 |
Първа Дивизия |
Есберг |
3 - 1 |
Фредериция |
2.27 |
3.33 |
3.01 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Фредериция имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вейле |
6 |
4 |
2 |
0 |
16 |
10 |
+6 |
14 |
| 2 |
Хвидовре |
6 |
4 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
14 |
| 3 |
Хобро |
6 |
4 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 4 |
Фредериция |
6 |
2 |
3 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 5 |
Орхус Фремад |
6 |
2 |
3 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
9 |
| 6 |
Вендсисел |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 7 |
Олборг |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
8 |
| 8 |
АБ Гладсаксе |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
6 |
| 9 |
Колдинг |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 10 |
Хилерьод |
6 |
1 |
1 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
4 |
| 11 |
Есберг |
6 |
1 |
1 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
4 |
| 12 |
Кьоге |
6 |
0 |
2 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фредериция |
|
| Есберг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фредериция |
Фредериция |
|
Есберг |
Есберг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вейле |
|
|
|
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 2 |
Хвидовре |
|
2 - 1 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Хобро |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Фредериция |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Орхус Фремад |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 6 |
Вендсисел |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Олборг |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
| 8 |
АБ Гладсаксе |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Колдинг |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Хилерьод |
|
|
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 11 |
Есберг |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Кьоге |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фредериция |
Есберг |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
9 |
8 |
| Получени Голове |
4 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.33 |
| Средно Получени |
0.67 |
2.17 |
| Мачове Вкарал |
83% |
83% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
83% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
6 |
| Получени Голове |
1 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.33 |
2.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
100% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
3.90 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.80 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака