Дания - Първа Дивизия (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
19:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.50 |
7.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.18 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фредериция, а гостите от Хобро.
Разстоянието между двата града е 119.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Монджаса Парк,
който има капацитет от
4 000 места, от които седящи 1 400.
Снимки от Google карта
стадион Монджаса Парк.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фредериция - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
0 - 2 |
Фредериция |
5.40 |
4.34 |
1.48 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
2 - 2 |
Вейле |
2.19 |
3.52 |
2.85 |
| 12.09.2026 |
Първа Дивизия |
Колдинг |
0 - 0 |
Фредериция |
3.64 |
3.71 |
1.82 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
1 - 0 |
Есберг |
1.45 |
4.66 |
5.15 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хвидовре |
2 - 1 |
Фредериция |
3.03 |
3.50 |
2.08 |
| 26.08.2026 |
Купа на Дания |
Фредериция |
1 - 2 |
Одензе |
2.98 |
3.61 |
2.03 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
0 - 0 |
Орхус Фремад |
1.52 |
4.05 |
5.25 |
| 14.08.2026 |
Първа Дивизия |
Олборг |
0 - 3 |
Фредериция |
2.61 |
3.51 |
2.34 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
1 - 1 |
Вендсисел |
1.63 |
3.89 |
4.48 |
| 31.07.2026 |
Първа Дивизия |
АБ Гладсаксе |
1 - 1 |
Фредериция |
2.90 |
3.57 |
2.11 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Хобро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 1 |
Колдинг |
2.66 |
3.23 |
2.46 |
| 21.09.2026 |
Първа Дивизия |
Кьоге |
5 - 2 |
Хобро |
2.24 |
3.49 |
2.77 |
| 11.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
0 - 0 |
Вейле |
3.97 |
3.61 |
1.77 |
| 04.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 3 |
Хвидовре |
2.42 |
3.36 |
2.62 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
3 - 1 |
Хобро |
2.47 |
3.40 |
2.53 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
2 - 1 |
Олборг |
2.47 |
3.41 |
2.53 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 2 |
Хобро |
1.95 |
3.61 |
3.30 |
| 08.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 0 |
АБ Гладсаксе |
2.12 |
3.43 |
3.02 |
| 05.08.2026 |
Купа на Дания |
Хобро |
0 - 4 |
Вендсисел |
2.79 |
3.35 |
2.24 |
| 02.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вендсисел |
1 - 2 |
Хобро |
2.27 |
3.34 |
2.80 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.10.2024 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 4 |
Фредериция |
2.21 |
3.57 |
2.75 |
| 16.09.2024 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
1 - 1 |
Хобро |
2.09 |
3.55 |
2.97 |
| 02.06.2024 |
Група за Промоция |
Фредериция |
0 - 1 |
Хобро |
2.07 |
3.73 |
2.92 |
| 20.04.2024 |
Група за Промоция |
Хобро |
1 - 2 |
Фредериция |
2.45 |
3.26 |
2.64 |
| 25.02.2024 |
Първа Дивизия |
Хобро |
0 - 2 |
Фредериция |
2.37 |
3.24 |
2.80 |
| 23.07.2023 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
0 - 2 |
Хобро |
1.88 |
3.56 |
3.68 |
| 05.05.2023 |
Гр. за Изпадане Д1 |
Фредериция |
2 - 2 |
Хобро |
1.99 |
3.47 |
3.42 |
| 23.04.2023 |
Гр. за Изпадане Д1 |
Хобро |
0 - 1 |
Фредериция |
2.51 |
3.26 |
2.64 |
| 23.10.2022 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
0 - 0 |
Хобро |
1.93 |
3.49 |
3.59 |
| 11.09.2022 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 3 |
Фредериция |
3.19 |
3.46 |
2.09 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Фредериция имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хвидовре |
10 |
7 |
3 |
0 |
20 |
10 |
+10 |
24 |
| 2 |
Вейле |
10 |
5 |
4 |
1 |
23 |
15 |
+8 |
19 |
| 3 |
Фредериция |
10 |
4 |
5 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
17 |
| 4 |
Олборг |
10 |
3 |
5 |
2 |
14 |
14 |
0 |
14 |
| 5 |
Хобро |
10 |
4 |
2 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
14 |
| 6 |
Орхус Фремад |
10 |
3 |
4 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 7 |
АБ Гладсаксе |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
10 |
+3 |
12 |
| 8 |
Кьоге |
10 |
2 |
4 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
10 |
| 9 |
Вендсисел |
10 |
2 |
4 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
10 |
| 10 |
Колдинг |
10 |
1 |
6 |
3 |
11 |
13 |
-2 |
9 |
| 11 |
Хилерьод |
10 |
2 |
3 |
5 |
13 |
16 |
-3 |
9 |
| 12 |
Есберг |
10 |
1 |
3 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фредериция |
|
| Хобро |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фредериция |
Фредериция |
|
Хобро |
Хобро |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хвидовре |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 3 |
|
|
| 2 |
Вейле |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
0 - 0 |
|
|
| 3 |
Фредериция |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Олборг |
|
0 - 3 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 5 |
Хобро |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Орхус Фремад |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
АБ Гладсаксе |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Кьоге |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
5 - 2 |
5 - 2 |
| 9 |
Вендсисел |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Колдинг |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 11 |
Хилерьод |
|
0 - 2 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 12 |
Есберг |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фредериция |
Хобро |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
5 |
2 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
14 |
13 |
| Получени Голове |
6 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.30 |
| Средно Получени |
0.60 |
1.70 |
| Мачове Вкарал |
80% |
90% |
| Мачове Получил |
40% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
80% |
| Над 1.5 |
70% |
80% |
| Над 2.5 |
40% |
70% |
| Над 3.5 |
10% |
30% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
7 |
| Получени Голове |
3 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.75 |
| Средно Получени |
0.60 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
80% |
100% |
| Мачове Получил |
40% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
100% |
| Над 1.5 |
60% |
100% |
| Над 2.5 |
40% |
100% |
| Над 3.5 |
20% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
4.50 |
7.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.18 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака